18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

6 milionów

~Velture • 2023-08-03, 18:40
Zostawiam dla przyszłych matematyków do rozwiązania zagadki 6mln.


ErwinR

2023-08-03, 18:44
te garbonose k***y jak covidianie

Heliar

2023-08-03, 18:46
Okres piętnastu, lat trochę na pewno się ich namnożyło.
Zresztą te dane są jakieś lipne, bo o ile pamiętam, tego gówna w Polsce przed wojną było 3mln a po to już 100 tyś. Tylko zagadką jest jak tu zwieźli kolejne 3 mln żeby ich utylizować.
Jest jeszcze opcja, że po wojnie jak im izrael stworzyli, to nagle wyskoczyło z ukrycia kilka mln.

~Velture

2023-08-03, 18:51
Heliar napisał/a:

Okres piętnastu, lat trochę na pewno się ich namnożyło.
Zresztą te dane są jakieś lipne, bo o ile pamiętam, tego gówna w Polsce przed wojną było 3mln a po to już 100 tyś. Tylko zagadką jest jak tu zwieźli kolejne 3 mln żeby ich utylizować.
Jest jeszcze opcja, że po tym jak im izrael stworzyli po wojnie, to nagle wyskoczyło z ukrycia kilka mln.



Znasz termin "przechrzty"? Każdy mądry i mający hajs żyd w PL się k***a ochrzcił od razu po wybuchu wojny. Stąd spadek z 3mln.
Podobnie jak potem po "przechrztach" zaczął się pojawiać termin "ochrzczony scyzorykiem" na przechrztów.

Payan

2023-08-03, 18:52
A w ch*ju to mam :ok:

0dbytBiskupa

2023-08-03, 19:22
Jeśli nie wiadomo, skąd te dane i jak ich policzono, to nic nie wiadomo. Więc ch*ja warte.

Heliar napisał/a:

Okres piętnastu, lat trochę na pewno się ich namnożyło.
Zresztą te dane są jakieś lipne, bo o ile pamiętam, tego gówna w Polsce przed wojną było 3mln a po to już 100 tyś. Tylko zagadką jest jak tu zwieźli kolejne 3 mln żeby ich utylizować.
Jest jeszcze opcja, że po wojnie jak im izrael stworzyli, to nagle wyskoczyło z ukrycia kilka mln.


A na przełomie lat 80 i 90-tych, gdy rozpadał się Sowietskij Sajuz przybyło jeszcze z milion. Pewien Izraelczyk (co prawda, uprzedzony do tych ruskich niby-Żydów) powiedział mi, że żydowskie papiery można sobie było w ZSRR za odpowiednią sumę kupić. Rząd Izraela przymykał oko, bo emigrowało mnóstwo wykształconych, którzy w Izraelu byli potrzebni. Tak potrzebni, że specjalnie dla nich zmieniono definicję Żyda, który miał tzw. Prawo Do Powrotu, czyli osiedlenia w Izraelu: wystarczyło mieć jednego żydowskiego dziadka lub babcię, a nie matkę, jak poprzednio.
No i kwestia wyznania: wielu Żydów (szczególnie tych ruskich) nie wyznawało judaizmu, a czasem się do tego nie przyznawali, w zależności od politycznej sytuacji.

Wniosek z tego taki, że Żydów nie da się policzyć i wszelkie takie statystyki można sobie wsadzić w dupę.

darek1234

2023-08-03, 20:26
Jak pisze wyżej OdbytBiskupa (k***a, jak to brzmi!), przechrzty czuły kasę z odszkodowań, a statystyka to... wielkie gówno i nic więcej

lysymisio6969

2023-08-04, 01:08
"official and unofficial" czyli w dpue sobie można wsadzić te statystyki

a.. i są jeszcze kłamstwa, wielkie kłamstwa i statystyka..

majeńka

2023-08-04, 05:46
6 milionów w skali świata nie Polski. U nas banda Hitlera najmocniej grasowała tak więc u nas wyrobili połowę całej stawki, ale gdzie indziej obozów też było sporo. Statystyka się zgadza.

A co zostało, wygnali komuniści.

ElGatoLopez

2023-08-04, 06:57
A może policzyli też tych w atmosferze? :nie_znaju:

beastieboy

2023-08-04, 08:45
Niemcy zamordowali kilkaset tys. Zydow i to wszystko. Cala reszta to bajki. Sowieci dopomogli falszowac liczby bo zalezalo im na praykryciu wlasnych zbrodni.

Graczboo

2023-08-04, 09:25
Ha! Leci piwko, akurat się zabrałem za oglądanie Soprano i jestem na 2 sezonie (wcześniej nie oglądałem) :D

Wstalodziany

2023-08-04, 10:17
0dbytBiskupa napisał/a:

Jeśli nie wiadomo, skąd te dane i jak ich policzono, to nic nie wiadomo. Więc ch*ja warte.
A na przełomie lat 80 i 90-tych, gdy rozpadał się Sowietskij Sajuz przybyło jeszcze z milion. Pewien Izraelczyk (co prawda, uprzedzony do tych ruskich niby-Żydów) powiedział mi, że żydowskie papiery można sobie było w ZSRR za odpowiednią sumę kupić. Rząd Izraela przymykał oko, bo emigrowało mnóstwo wykształconych, którzy w Izraelu byli potrzebni. Tak potrzebni, że specjalnie dla nich zmieniono definicję Żyda, który miał tzw. Prawo Do Powrotu, czyli osiedlenia w Izraelu: wystarczyło mieć jednego żydowskiego dziadka lub babcię, a nie matkę, jak poprzednio.
No i kwestia wyznania: wielu Żydów (szczególnie tych ruskich) nie wyznawało judaizmu, a czasem się do tego nie przyznawali, w zależności od politycznej sytuacji.
Wniosek z tego taki, że Żydów nie da się policzyć i wszelkie takie statystyki można sobie wsadzić w dupę.



Piwerko za ten głos z RIGCZem.
Dziś wystarczy pokazać głombom kawałek wykresu/tabeli, bez skali, jednostek, metodologii i źródeł i w ciagu 24h masz nową teorię spiskową za która niejeden da się powiesić.

LizTruss

2023-08-04, 14:41
Teraz kilka ciekawostek: wygooglujcie sobie w archiwum new york times - 6 millions jews. W Auschwitz wisiała tablica z liczba zamordowanych zydow. Jak rewizjonisci zaczęli dłubać- tablice zmieniono i ma nowej tablicy juz bylo kilka milionów mniej ;) potem zawiesili druga tablice. Rewizjonisci dłubali dluzej i znowu zmieniła się liczba. Tablica w końcu zniknęła. Teraz jest zakaz szperania bo niedobra o tym mówić... kto mowi - moze trafić do więzienia (jak np. angielski historyk David Irving) Jeden ZYDOWSKI badacz zebrał próbki z małej komory przeznaczonej do odwszawiania ubran gdzie stosowano cyklon B. Mala komora w ktores ponoc sporadycznie uzywano cyklonu B miala chyba ze 100x większe stężenie osadu ktory zostaje po cyklonie, niż komory w których gazowano MILIONY zydow. Według papierow liczna cyklonu trafiajacego do Auschwitz byla niemal identyczna jak ilość cyklonu trafiającego do zwykłych obozów pracy. Inna ciekawostka : według NAOCZNEGO SWIADKA pracującego przy spalaniu cial - 10/15 minut i zostawał sam popiol. Wspolczesne piece spalają 1 ciało chyba w 30/40min i na dodatek maja zgniatarki/kruszarki do kosci, które się nie spopieliły. Kolejna ciekawostka : nke bylo nic takiego jak mydło z zydow :D amerykańscy inteligencie rozszyfrowali niemieckie oznaczenia PJF jako pure jewish fat (czy jakoś tak) i wpadli na pomysł, ze to mydło z zydow. Według naocznuch świadków - golenie włosów bylo ostateczna forma upokorzenia zydow a zgolone włosy byly uzywane do wyr*chania poduszek i materacy, które trafiały do rodziny niemieckich żołnierzy :D czaicie?! Żydzi uwazani za podludzi sa dawcami wkładu do materacy... na których śpią zony, dzieci niemowlęta nadludzi. Duża masa zydow byla bardzo słabo wyedukowana (mądrzejsi z biznesami dawno uciekli do USA itd) ci biedni i glupi wymyślali ciekawe historie. Niektórzy twierdzili, że niemieckie kule z karabinu odbily się od czyjeś kurtki... inna zydowka wymyslila, ze zabiła hitlerowca siekiera i uciekła do lasu. W lesie przygarnęła ja wataha wilków i ona żyła z tymi wilkami przez pół roku... podczas jednego z wywiadów zydowka opowiedziala o tym, jak miala zostać zagazowana ale przyszly inne rozkazy i do komory gazowej wyszedł SSMAN i powiedział: macie szczęście, będziecie zyc, przyszedł transport i to oni Teraz zostaną zagazowani, narazie macie czekać. Wtedy jedna z zydowek zapytała czy moze otworzyć okienko bo jest duszno? SSMAN sie zgodzil... okienka w komorach gazowych? Inni nie pomysleli, żeby podczas gazowania otworzyć sobie okno ;) inny zyd zeznal, ze czasem mordowali zydow przy pomocy elektrycznej podłogi. Potem podłoga się otwierała, ciała wpadały do tunelu i byly wywodzone wagonikami tak jak w kopalniach. Ciekawych historyjek jest dużo więcej :D ale niedobra o tym mówić...

darek1234

2023-08-04, 15:11
LizTruss napisał/a:

W lesie przygarnęła ja wataha wilków i ona żyła z tymi wilkami przez pół roku... .



Gdzie ty żyjesz, ludziu? Autorka już dawno to zdementowała, powiedziała że sama to wymyśliła, żeby osiągnąć popularność. Reszta co napisałe/aś to bzdety i szkoda to komentować. W Auschwitz zginęło 6 mln ludzi, a czy to Żydzi, czy Polacy, cyganie itd. to nie ma żadnego znaczenia. Wyjdź do ludzi i skończ pie**olić