18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

6-latki w szkołach

MrZet • 2013-11-08, 10:31
Opozycja twierdzi, że jeszcze nie czas do szkoły.


Smutas

2013-11-08, 10:46
Ale co ma jedno do drugiego? Do szkoły dzieci zabierane są pod przymusem, do kościoła idą dobrowolnie.

Po prostu kolejny antyklerykał myśli że błysną intelektem.

Mr.Drwalu

2013-11-08, 10:58
Koran pozwala na rżnięcie się nawet z 3msc bachorem. To, która religia jest bardziej pie**olnięta? :wtf:

p1col0

2013-11-08, 11:01
Smutas napisał/a:

Po prostu kolejny antyklerykał myśli że błysną intelektem.




Błysną...
Błysną...
Błysną...
Błysną...


:homer:

wiesiors4

2013-11-08, 11:07
Mr.Hardistic napisał/a:

Koran pozwala na rżnięcie się nawet z 3msc bachorem. To, która religia jest bardziej pie**olnięta? :wtf:


Oczywiście, że katolska. Bo każdy ksiądz to pedofil i każdy pedofil jest księdzę :amused: bo krzyże wszendzie wiszo! :hitler: bo wiele lat temu była konkwista! Bo na tace zbierajo! Bo ksienrza samochody majo! Bo ludzie modlo sie w kościołach! Bo karzdy wierzoncy to pisowiec je! W zamach w smoleńsku wierzo! Katobydło!

Tak na wszelki wypadek uprzedzam, że udawałem gimboatola i starałem się wypisać wszystkie argumenty jakich atole i lewaki używają w takich dyskusjach :amused:

go...........et

2013-11-08, 12:05
Mr.Hardistic napisał/a:

Koran pozwala na rżnięcie się nawet z 3msc bachorem. To, która religia jest bardziej pie**olnięta? :wtf:



Każda religia jest pie**olnięta. Bez wyjątku.

Magik2501

2013-11-08, 12:09
Ciekawe jest to, że jak jeden ksiądz na 5 000 jest podejrzany o pedofilię to Gazeta Wyborcza macha pejsami, protestuje i głośno krzyczy, że Kościół jest zły. A jak do Polski miał wpaść na wykład jawny pedofil Daniel Cohn-Bendit (chwalił się, że to fajne uczucie posuwać ośmiolatkę) to chwalili go, promowali, bo on taki postępowy, europejski.

Konsument89

2013-11-08, 12:14
Ja zacytuję Korwina-Mikkę: "A może to rodzice powinni decydować, w jakim wieku posłać dziecko do szkoły".

wiesiors4

2013-11-08, 12:15
Magik2501 napisał/a:

Ciekawe jest to, że jak jeden ksiądz na 5 000 jest podejrzany o pedofilię to Gazeta Wyborcza macha pejsami, protestuje i głośno krzyczy, że Kościół jest zły. A jak do Polski miał wpaść na wykład jawny pedofil Daniel Cohn-Bendit (chwalił się, że to fajne uczucie posuwać ośmiolatkę) to chwalili go, promowali, bo on taki postępowy, europejski.


W ciągu ostatnich 10 lat skazano w Polsce 27 księży. To 0,07% wszystkich księży.
Widzisz lewactwo to jest gniazdo hipokryzji. r*chanie dzieci przez pedałów? Postęp. Afery pedofilskie w kościele? Hańba!

go...........et

2013-11-08, 12:18
Magik2501 napisał/a:

Ciekawe jest to, że jak jeden ksiądz na 5 000 jest podejrzany o pedofilię to Gazeta Wyborcza macha pejsami, protestuje i głośno krzyczy, że Kościół jest zły. A jak do Polski miał wpaść na wykład jawny pedofil Daniel Cohn-Bendit (chwalił się, że to fajne uczucie posuwać ośmiolatkę) to chwalili go, promowali, bo on taki postępowy, europejski.



A co cie wiewiórcza martwi? Skoro piszą gówno to nie kupuj, nie czytaj, miej to w dupie. Ile można miauczeć przy każdej nadarzającej się okazji "tefałen to ch*j, wyborcza żidi"?

Problem katolickiej zarazy r*chającej dzieciaki jest na porządku dziennym. Nie byłby sprawy, gdyby nie działało w kościele bardzo mocne lobby tuszujące te zbrodnie.
Jak sytuacja zmieni się na taką, że za r*chanie dziecka, klecha trafia do paki jak zwykły pedofil, sprawa przycichnie. Basta.

wiesiors4 napisał/a:


W ciągu ostatnich 10 lat skazano w Polsce 27 księży. To 0,07% wszystkich księży.
Widzisz lewactwo to jest gniazdo hipokryzji. r*chanie dzieci przez pedałów? Postęp. Afery pedofilskie w kościele? Hańba!



No właśnie w tym rzecz. Że te całej reszty się nie skazuje i gnoje są nietykalni. O to tutaj chodzi, prawiczku.

Websterthe1

2013-11-08, 12:18
Smutas napisał/a:

Ale co ma jedno do drugiego? Do szkoły dzieci zabierane są pod przymusem, do kościoła idą dobrowolnie.


Będąc dzieckiem jak mnie brano do kościoła to czułem sie jakbym tam szedł za kare, bo które dziecko by wysiedziało na dupie godzine słuchając nudnych opowieści których i tak nie rozumie.

anger

2013-11-08, 12:21
Anrzej niech się w głowę pie**olnie a nie wypociny takie szmaciane zapie**ala.

wiesiors4

2013-11-08, 12:43
gordonviet napisał/a:

No właśnie w tym rzecz. Że te całej reszty się nie skazuje i gnoje są nietykalni. O to tutaj chodzi, prawiczku.


W żadnej grupie społecznej, w żadnej grupie zawodowej "całej reszty się nie skazuje". Dlaczego? Uwypuklę ci to i wyłożę w najprostszy i najbardziej przystępny dla ciebie sposób.
ŻADEN pedofil nie będzie się chwalił tym co robi. KAŻDY z nich to ukrywa. Ksiądz pedofil, i policjant pedofil, i czesiek hydraulik pedofil boją się kary, wiec siedzą cicho, a jedyne osoby którzy wiedzą o ich skłonnościach, to inni pedofile (o czym zaraz). Tak więc wśród pedo-księży jak i pedo-nauczycieli "nie skazują całej reszty i gnoje są nietykalni".
Dalej. Wspomniałem, że najczęściej jedyne osoby oprócz ofiar, które wiedzą o skłonnościach pedofilskich są inni pedofile. I teraz wielkie mi k***a zaskoczenie że się kryją nawzajem. W kościele się kryją nawzajem, i w policji i sądach i szkołach. WSZĘDZIE się kryją nawzajem. Ale niektórzy myślą, że tylko w kościele pedofile się kryją, a w każdym innym przypadku każdy pedofil biegnie na komendę i skarży na siebie i swoich kolegów pedofilów :facepalm:
PODSUMOWANIE: pedofilia w KK jest jak pedofilia wśród posłów, hydraulików, nauczycieli, fryzjerów. Nie różni się niczym. Tylko lewactwo wymyśla różnice i skupia się tylko na przypadkach pedofilii w KK.

go...........et

2013-11-08, 12:48
@wiesiu, głupoty pie**olisz. Choćbyś nie wiem jak bardzo kochał swój kościołek i w każdym zdanku wskazywał że ci źli lewacy robią kuku, jest FAKTEM, że instytucje kościelne zatajają informację o pedofilii wśród księży. Ewidentnie było to widać w przypadkach przenoszenia księdza do innej parafii zamiast radykalniejszych działań.

Czy odsetek dzieciojebów jest wśród kleru większy niż w reszcie społeczeństwa? Nie sądzę. Jednak żadne zasady kościelne, papieskie czy diabeł wie jakie nie stoją nad prawem. Wszyscy powinniśmy być równi wobec prawa i rozliczanie tego typu dewiacji w każdej grupie powinno być maksymalnie egzekwowane.