18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

6 latek o małżeństwie

Magsurf • 2014-02-23, 15:31
Suchar sytuacyjny z przed chwili.

Gadam z żoną o związkach, małżeństwach itp. W pewnym momencie wtrąca się nasz 6 letni syn i mówi:
- bo kobieta powinna się ożenić z mężczyzną.
- masz racje, kobieta powinna żyć z mężczyzną
- chyba, że nie ma mężczyzny to powinna się ożenić z kuchnią.

Padłem, jestem z niego taki dumny.

Ko...........ę

2014-02-23, 15:36
Yeah, rośnie nam kolejny sadol, piwko :)
Ps. Pozdrów żonę, będzie wiedziała od kogo :>

ma...........jr

2014-02-23, 15:50
Kobieta wychodzi za mąż, i tego się trzymajmy.

tool006

2014-02-23, 16:12
@up

Chyba nikt nie będzie 6 latkowi co chwila wytykał błędów językowych

Grzybunio

2014-02-23, 16:15
A wtedy... Kierowca autobusu wyszedł z szafy i zaczął bić brawa.

woofer51

2014-02-23, 16:48
Widać, że dobrze wychowany :)

detheroc

2014-02-23, 17:54
A wtedy kierowca autubusu wyszedl szafy, zak***il ci gonga w ryj a na koncu sie obudziles spocony z ojcem w lozku.

tr3mm0r

2014-02-23, 18:00
tool006 napisał/a:

@up

Chyba nikt nie będzie 6 latkowi co chwila wytykał błędów językowych



Ale to zapewne nie 6 latek wrzucil na sadola?

Bembols

2014-02-23, 18:00
Hehe nawet spoko, tylko dalej nie rozumiem dlaczego pozmieniałeś osoby... Mogłeś napisać prawdę i tak większość się domyśliła, że wtrąciłeś się rodzicom w rozmowę.

to...........tt

2014-02-23, 18:07
Kierowca autobusu wszedł na rękach i zaczął klaskać uszami, niestety po mojemu historia z palca wyssana.

hommesucks

2014-02-23, 18:29
tool006 napisał/a:

@up

Chyba nikt nie będzie 6 latkowi co chwila wytykał błędów językowych




Raczej od małego powinno się dzieciaka poprawiać, bo potem mamy taką młodzież, która jednego zdania złożonego nie potrafi poprawnie sformułować.

Magsurf napisał/a:

Suchar sytuacyjny z przed chwili.

Gadam z żoną o związkach, małżeństwach itp. W pewnym momencie wtrąca się nasz 6 letni syn i mówi:
- bo kobieta powinna się ożenić z mężczyzną.
- masz racje, kobieta powinna żyć z mężczyzną
- chyba, że nie ma mężczyzny to powinna się ożenić z kuchnią.

Padłem, jestem z niego taki dumny.



Zamiast się podniecać takimi głupotami ucz syna, jak sie wiertarki, młotka i innych narzędzi używa wtedy będziesz miał powód do dumy. ;)

go...........ek

2014-02-23, 18:33
hommesucks napisał/a:


Zamiast się podniecać takimi głupotami ucz syna, jak sie wiertarki, młotka i innych narzędzi używa wtedy będziesz miał powód do dumy. ;)



a potem nagraj filmik czego go nauczyłeś i wrzuć na harda :mrgreen:

Magsurf

2014-02-23, 18:39
hommesucks napisał/a:




Raczej od małego powinno się dzieciaka poprawiać, bo potem mamy taką młodzież, która jednego zdania złożonego nie potrafi poprawnie sformułować.



Nie będę pisząc suchara opisywał, że w następnym zdaniu wytłumaczyłem małemu jak poprawnie określa się zależności w związkach. A treść jest oryginalna, słowo w słowo co mały powiedział. Jakbym pisząc to gówno poprawił tekst na "poprawna polszczyzną" to całość brzmiałaby jeszcze bardziej sucho.


hommesucks napisał/a:


Zamiast się podniecać takimi głupotami ucz syna, jak sie wiertarki, młotka i innych narzędzi używa wtedy będziesz miał powód do dumy. ;)



Jeżeli umiejętność trzymania młotka jest dla Ciebie powodem do dumy to gratuluje ambicji.

drzewko_banzai

2014-02-23, 18:52
Magsurf napisał/a:



Nie będę pisząc suchara opisywał, że w następnym zdaniu wytłumaczyłem małemu jak poprawnie określa się zależności w związkach. A treść jest oryginalna, słowo w słowo co mały powiedział. Jakbym pisząc to gówno poprawił tekst na "poprawna polszczyzną" to całość brzmiałaby jeszcze bardziej sucho.




Jeżeli umiejętność trzymania młotka jest dla Ciebie powodem do dumy to gratuluje ambicji.


Może nie jest to powód do dumy ale lepiej jak facet potrafi coś zrobić w domu i lepsze to niż żeby twój syn w przyszłości młotek zamienił na lakier do paznokci :)