18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

55 godzin rysowania w 4 minuty.

Sessvisto • 2013-01-12, 19:36
Rysunek, którego narysowanie zajęło artyście 55 godzin. Tutaj mamy w przyśpieszonym tempie. Użyty został tylko zółty, niebieski i czerwony marker, którymi stawiał kropki na papierze.



Dla zainteresowanych taka forma sztuki nosi nazwę "Puentylizm"

Miya

2013-01-12, 21:35
tigerqaz napisał/a:



Fake jak ch*j...Jak można nakropkować murzyna/latynosa itd. bez użycia czarnego markera ???



Syntezą substraktywną.


Buniek155

2013-01-12, 21:38
Filmik dobry, ale nie w stylu sadola! :D

TheKetjow12345

2013-01-12, 21:38
@tigerqaz
Jak przyłożysz głowę do monitora, albo najlepiej telewizora kineskopowego to zobaczysz takie punkty kolorowe, a dokładniej czerwone, niebieskie i zielone , i obraz powstaje z taki punkcików , i one się nazywają piksele , tu zasada jest podobna. Jeśli się nie da żadnego koloru , to obraz będzie czarny, jak się da wszystkie to będzie biało, na kartce papieru i markerach będzie to wyglądało inaczej , ale zasada jest taka sama.
Jakby c i było mało to odsyłam tu , ale jak mojego łopatologicznego wyk ładu nie zrozumiałeś to tam tym bardziej http://pl.wikipedia.org/wiki/RGB

Kamm

2013-01-12, 21:46
jvhjvhkuba, Dzięki Twojemu postowi przeczytałem/usłyszałem jedyną sensowną rzecz w dzisiejszym dniu.

djoshin

2013-01-12, 21:46
hamerykańska ewa drzyzga

maniiiek

2013-01-12, 21:53
Cytat:

@up nie istnieje kolor czarny tak samo jak i biały (to sa potoczne nazwy) czarny jak i biały są to odcienie szarości.


Potoczne nazwy są najlepsze bo najstarsze jeśli chodzi o podstawowe rzeczy. Np. rośnie sobie roślina, wszyscy ją nazywają w okolicy dajmy na to rozp***uszka. Aż któregoś dnia zjeżdża "wielki uczony" który stwierdza, że to nie jest rozp***uszka tylko nadaje jej "w ch*j długą i mądrze brzmiącą nazwę po łacinie".

tigerqaz

2013-01-12, 21:54
k***a to miało być śmieszne co napisałem...
Ale zaraz znawcy się poznajdywali i zgasili sedno żartu. Ja pie**ole :homer:
Czy Wy poczucia humoru nie macie ???

I zaraz się zacznie spina kto ma rację a kto nie co za ludzie :-/
Mam Wam jedno do powiedzenia:

Psssssssshhhhhhhhh

Cornys

2013-01-12, 22:07
Fake, tamtej kartki używał do kalkowania.

Moby_Dick

2013-01-12, 22:13
55 godzin na szybkim przewijaniu. Ani razu nie poszedł się napić, zjeść, nawet k***a sie nie wysikał.. wytrwała bestia. A dzieło jak najbardziej spoko :)

tigerqaz

2013-01-12, 22:36
TheKetjow12345 napisał/a:

@tigerqaz
Jak przyłożysz głowę do monitora, albo najlepiej telewizora kineskopowego to zobaczysz takie punkty kolorowe, a dokładniej czerwone, niebieskie i zielone , i obraz powstaje z taki punkcików , i one się nazywają piksele , tu zasada jest podobna. Jeśli się nie da żadnego koloru , to obraz będzie czarny, jak się da wszystkie to będzie biało, na kartce papieru i markerach będzie to wyglądało inaczej , ale zasada jest taka sama.
Jakby c i było mało to odsyłam tu , ale jak mojego łopatologicznego wyk ładu nie zrozumiałeś to tam tym bardziej http://pl.wikipedia.org/wiki/RGB



Eeeeee nie za mądry jesteś ??? :D
Swoją drogą masz rację ale zobacz ile więcej kropek musi j***ć w jedno miejsce żeby taki odcień dobrać.
Za dużo w Was powagi i strasznie mędrkujecie...
Trochę luzu i zrozumienia żartu :D

Zl...........ny

2013-01-12, 23:07
Buniek155 napisał/a:

Filmik dobry, ale nie w stylu sadola! :D



nie ty będziesz k***a decydował co jest ,a co nie jest w stylu sadola.

kamaz

2013-01-13, 00:33
w RGB dodaje się kolory aby był biały a w CMY Dodaje się aby był czarny proste, większość drukarek używa CMY i K czyli czarny. http://pl.wikipedia.org/wiki/CMYK

@tigerqaz oj tam zawsze jak ktoś by nie wiedział o co chodzi to już jest trochę bliższy prawdzie :D

drdeath

2013-01-13, 16:30
Piwko za nutke. :D Dawno jej nie slyszalem