18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

4/20 czyli narodowy dzień smażenia

Lewandziu • 2013-04-20, 19:06
Dzisiaj w Ameryce Płn. obchodzony jest narodowy dzień jarania zielska. Tak wyglądało to 2 lata temu w Boulder, Colorado.











:maryska:

_Ędward_

2013-04-21, 20:05
PaCeKiTeHaCe - Smaruj rogala :lol:

AutoPlecak

2013-04-21, 22:10
mik777pl napisał/a:

[b]AutoPlecak[b] , ręce opadają ale na szczęście to ja mam skręta a Ty swoje leki ^^ Ćpaj więcej tego cukru i innych syfów to jakoś zalepi Ci ryjek i skończysz pie**olić :)
A zresztą pie**ol dalej bynajmniej wiem ilu tu jest niedorozwiniętych dzieci ^^



Nic mylnego kolego ;) Tak się składa, że widziałem oficjalne czeskie raporty medyczne dotyczące "leczenia trawką". Rzekomo służyć ona miała do znieczulenia, a wrzaski pacjentów były tak okrutne, że w 90% przypadków personel zmuszony był do opuszczenia sali operacyjnej, bo nie wytrzymywał już psychicznie. Wielu renomowanych lekarzy podjęło się po tych zabiegach terapii psychologicznej. Ludzie szybko zaczęli zauważać skutek marahiuaniny, więc zaczęto ją stosować w szpitalach...psychiatrycznych. Nie łatwo było się dostać do takich akt, bo takie szpitale mają najnowsze systemy alarmowe, ale udało mi się. W większości z nich pisano jedynie o eksperymentach (nawet niegroźnych), ale jeden szczególnie przykuł moją uwagę. Było w nim napisanie o przypadku pewnego schizofrenika paranoidalnego. Był piątek, kilka godzin do zakończenia stażu, więc personel postanowił przed wyjściem się jeszcze zabawić. Podali pacjentowi marahuaninę w dawce 2g, rozcięli mu brzuch, wywlekli jelita na zewnątrz, po czym powiedzieli, że świeża dostawa kiełbasek przyszła. Zdezorientowany pacjent pod wpływem tzw. "gastro" (w rzeczywistości są to małe robaczki, wyjadające od środka żołądek, które stymulują uczucie głodu) zaczął wpie**alać "świeże kiełbaski" skarżąc się przy tym jedynie na uciążliwy ból brzucha. 3 godziny po tym zmarł.

Inny przykład to mój stary kumpel z technikum, który bez "lolka" nie ruszał się z domu. Chwalił się jak to mu nie poprawia koncentracji, jak on to dobrze się uczy, a koniec końców skończył z 21 butami na świadectwie :szczerbaty:

Więc jeszcze raz zastanów się zanim weźmiesz to do pyska.

Amplifa

2013-04-22, 00:02
AutoPlecak napisał/a:

No i kolejni idioci...Niech ćpią sobie jak chcą, ale niech nie promują tego ścierwa...Potem wykręca im mordy albo skóra od kości odchodzi, marahuanina to biała śmierć.



Dokladnie masz racje, jeszcze jak wciagaja te marychuchane to pol biedy ale predzej czy pozniej kazdy z nich i tak zacznie to wstrzykiwac i wyladuje na dworcu ...

kawasaki

2013-04-22, 01:43
No i kolejni idioci...Niech ćpią sobie jak chcą, ale niech nie promują tego ścierwa...Potem wykręca im mordy albo skóra od kości odchodzi, marahuanina to biała śmierć.

Nawet nie wiesz jak się poprawnie piszę nazwę tej tzw. "białej śmierci" cymbale.
W życiu nie słyszałem o tragicznych skutkach palenia zielonego co najwyżej dłuższe zawieszenie albo pawik.
Lepsze to niż alkohol

mis_przekliniak69

2013-04-22, 13:08