18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

3w1

blizniak • 2014-04-11, 23:02
Jak zamówić rum za jednego centa i powiedzieć, że uwielbia się masturbację?
-Centrum handlowe :homer:

Kuriki

2014-04-11, 23:04
No, właściwie to mi się podoba :mrgreen: Śmiechłę szczerze :amused:

Rax

2014-04-12, 00:29
tego jeszcze nie bylo - combo debilnej gry slow... k***a juz lepsze rebusy tworzy meciek z klanu zamkniety w lazience jakajac sie ze srubokretem w dupie.

rozkminiacie to na dwa razy az wreszcie was oswieca i WOW zajebiste uau uau zwale konia, jebne piwko i napisze jakie zajebiste... k***a mac!!! ebolo, gdzie jestes kochana?

blizniak

2014-04-12, 00:32
Rax napisał/a:

tego jeszcze nie bylo - combo debilnej gry slow... k***a juz lepsze rebusy tworzy meciek z klanu zamkniety w lazience jakajac sie ze srubokretem w dupie.

rozkminiacie to na dwa razy az wreszcie was oswieca i WOW zajebiste uau uau zwale konia, jebne piwko i napisze jakie zajebiste... k***a mac!!! ebolo, gdzie jestes kochana?


idź se zwal, może ci przejdzie

Areczos

2014-04-12, 00:46
Rax napisał/a:

tego jeszcze nie bylo - combo debilnej gry slow... k***a juz lepsze rebusy tworzy meciek z klanu zamkniety w lazience jakajac sie ze srubokretem w dupie.

rozkminiacie to na dwa razy az wreszcie was oswieca i WOW zajebiste uau uau zwale konia, jebne piwko i napisze jakie zajebiste... k***a mac!!! ebolo, gdzie jestes kochana?



No i po co ta spina człeku? Byś sam coś wrzucił od siebie, a nie kozaczył.

Skirmisher

2014-04-12, 02:15
Cytat:

tego jeszcze nie bylo - combo debilnej gry slow... k***a juz lepsze rebusy tworzy meciek z klanu zamkniety w lazience jakajac sie ze srubokretem w dupie.

rozkminiacie to na dwa razy az wreszcie was oswieca i WOW zajebiste uau uau zwale konia, jebne piwko i napisze jakie zajebiste... k***a mac!!! ebolo, gdzie jestes kochana?



I na ch*j spinasz dupę? Mi się tam spodobało piwko leci, chociażby za samokrytykę w postaci facepalma :-)

Ra...........py

2014-04-12, 03:56
k***a gra słów godna Miśkiewicza

janczar2520

2014-04-12, 08:55
Po minucie załapałem, dobre to.

Fazer6

2014-04-12, 10:01
musiałem to rozpracowac niczym Korwin ,zanim załapałem.

qash

2014-04-12, 10:03
chłopię nie zadawaj takich trudnych pytań, szczególności po piątku

ne...........fi

2014-04-12, 10:04
cent - sɛnt
rum - rʌm
hand - hænd
love - lʌv
Nie czaje, wieśniacząc po polsku to by brzmiało sentramheandlaw.
Te wasze gry słowne ssą, cokolwiek wam przyjdzie na myśl to wrzucacie to w formułkę "jak ktoś coś mówi" nawet jeśli to nie ma głębszego sensu, dowcip powinien też się składać z jakiejś obudówki, historii której przeczytanie nas rozpie**ala a nie
O, jakiś kawał na sadolu.. aha, scroluj dalej :kawa:

myslezemysleczasem

2014-04-12, 10:23
nestofi napisał/a:

cent - sɛnt
rum - rʌm
hand - hænd
love - lʌv
Nie czaje, wieśniacząc po polsku to by brzmiało sentramheandlaw.
Te wasze gry słowne ssą, cokolwiek wam przyjdzie na myśl to wrzucacie to w formułkę "jak ktoś coś mówi" nawet jeśli to nie ma głębszego sensu, dowcip powinien też się składać z jakiejś obudówki, historii której przeczytanie nas rozpie**ala a nie
O, jakiś kawał na sadolu.. aha, scroluj dalej :kawa:



ale jesteś kur*a pseudo mądry, bardziej wieśniaczysz niż ten dowcip :idzwch*j:

ne...........fi

2014-04-12, 11:04
@myslezemysleczasem
Wow, krytykuje mnie osoba bez jakiegokolwiek tematu. Mam coś dla Ciebie, jest to pogarda i się pie**ol :thisissadistic:
Niczego nie żałuję, poproszę warna.

doktor33

2014-04-12, 11:41
Dobre. Podoba mi sie.

St...........el

2014-04-12, 12:20
@nestofi ja mam tematy i dołączę się do pocisku na twoją mizerną osobę :amused: