18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

33 letni prawiczek wykorzystany przez grubą babę

Q'...........eg • 2010-12-21, 03:30
"Rozmowy w toku" poważną konkurencją dla Sadistica?


Apollo

2010-12-21, 04:19
rafkom napisał/a:

"Rozmowy w toku" poważną konkurencją dla Sadistica?



Nie pie**ol takich smutków...
BTW grubasek z filmiku śmieje się chyba z siebie samego ale pozytywny gość - opowieść o pałaszowaniu kiełbasy z grilla... ;)

TYGRYS2008

2010-12-21, 07:33
marzył o pameli a wydymał własną matkę!!!

Go...........ay

2010-12-21, 07:44
Jelita pracujące - czy ty miałeś USG przy sobie :D beka :D

jajco

2010-12-21, 09:33
jaki ten program to jest dno

Basika063

2010-12-21, 09:51
Mariuszek, 115 kilogramowy piernikowaty chłoptaś w szortach, zaciągnięty do łóżka przez wielorybkę. :lol: Patrząc na niego, to jestem wręcz zszokowana, że którakolwiek chciała umoczyć z takim piździelcem.

„Super Express" donosi o seks terrorystce, która grasuje w Świnoujściu.
34 letnia Aneta Ś. waży 120 kilo i biega w samych majtkach po mieście. Jej ofiarą padł 46-letni Dariusz M. W zalotach nie było miejsca na subtelności, napalona kobieta wskoczyła na niego i powaliła go na ziemię, podczas gdy wracał sobie po pracy do domu:
„Wielka baba wyskoczyła zza rogu w samych majtkach. Kiedy leżałem na ziemi, krzyczała: "Weź mnie!", tarmosiła mnie w kroku i udawała, że jest jeźdźcem".
W ostatniej chwili udało mu się zrzucić Anetę i uciec. Mężczyzna do tej pory dochodzi do siebie, po takim traumatycznym doświadczeniu.
Mariuszek powinien trafić na Anetkę, to mógłby dopiero wtedy mówić o traumie.

Nagai

2010-12-21, 10:37
Schudnij grubasie !

Kirkor

2010-12-21, 10:50
mario dobry wariat czego od niego chcecie

ahumado

2010-12-21, 11:17
k***a się wystroił jak stonka na wykopki

Szamil Basajew

2010-12-21, 11:45
Rozmowy w toku to bujda. Ludzie sa podstawiani.
Można zauważyć te same osoby w różnych odcinkach. Są inaczej pomalowane, ubrane.
Np. odcinek o dzieczynach co biły plastikowe szmaciury- Kobieta wyglądająca na bardzo elegancką, w wieku 25-30 lat udaje 15-latkę, która jest typowym patologiem co bije dziewczyny, wybija zęby...

W ogóle kto, z takimi problemami, przezyciami pucowałby się na antenie TV?

Poza tym, był też dzieciak co cośtam opowiadał i się chcwalił że coś tam zrobił i niedługo ma sprawę za to. Nie ma to jak przyznać się na wizji do czynu...

Rozmowy w Toku to fake.

base

2010-12-21, 11:55
ale oni im płacą za te wystąpienia, a tak btw to śmiechowy koleś :D

FreakyOmen

2010-12-21, 11:59
Jaaa pie**ole, jaki łeb :D Nieźle !

~LegendarnyZiom

2010-12-21, 12:44
clio napisał/a:

Rozmowy w toku to bujda. Ludzie sa podstawiani.
Można zauważyć te same osoby w różnych odcinkach. Są inaczej pomalowane, ubrane.
Np. odcinek o dzieczynach co biły plastikowe szmaciury- Kobieta wyglądająca na bardzo elegancką, w wieku 25-30 lat udaje 15-latkę, która jest typowym patologiem co bije dziewczyny, wybija zęby...

W ogóle kto, z takimi problemami, przezyciami pucowałby się na antenie TV?

Poza tym, był też dzieciak co cośtam opowiadał i się chcwalił że coś tam zrobił i niedługo ma sprawę za to. Nie ma to jak przyznać się na wizji do czynu...

Rozmowy w Toku to fake.



W większości tak, ale nie wszystkie. Np z przychlastami internetowymi np: Luntkiem, Gracjanem i innymi jakimiś tam mniej znanymi był prawdziwy.

Lupi

2010-12-21, 12:59
sapie jak po przebiegnięciu 100km. -.- Ja pie**ole jak mozna tak wygladac i oczekiwac kogos w stylu Dody? k***a jego mac.