18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

30 wypadkow podczas tuningu

delutbg • 2013-04-14, 14:15
30 wypadkow na hamowni



bylo, to do kosza

marakuja88

2013-04-14, 14:46
Nie widzę żadnego golfa trójki. Jestem zniesmaczony!

dirty_pig

2013-04-14, 14:56
chciałeś napisać chyba 30 wypadków na hamowni

delutbg

2013-04-14, 15:14
dirty_pig napisał/a:

chciałeś napisać chyba 30 wypadków na hamowni



juz poprawione

krzakkk

2013-04-14, 21:38
Nie wiem kto zapoczątkował modę "nie było", "jak było to wyj***ć", "po tagach nie znalazłem", ale powinien dostać po ryju, bo strasznie to irytuje. Powiem tak:

Gdyby okazało się że było, to ktoś wrzuciłby link i moderatorzy wyj***liby to do było.pl.
Nie musisz pisać, że nie znalazłeś po tagach, bo wszyscy z góry przyjmują, że szukałeś i nie znalazłeś, bo gdybyś znalazł to byś materiału nie wrzucił ponownie.
Stwierdzenie, "jak było to wyj***ć" jest ch*jowe gdyż wskazuje na to, że nie chciało Ci się nawet sprawdzić czy taki materiał się już pojawił, bądź ewentualnie dajesz pozwolenie moderatorom na usunięcie swojego posta z poczekalni/głównej... ee... a na ch*j im Twoje pozwolenie gdy łamiesz regulamin?

Krótko mówiąc, darujcie sobie komentarze(w sensie dodatkowa linijka w temacie) na temat tego czy było czy nie było, oraz czy to Wasz pierwszy post czy nie. Niestety zdaję sobie sprawę, że część tu obecnych osób jest takimi tłukami, że nawet gdyby pod każdym postem zwracać im uwagę, to i tak będą robić swoje, bo ich inteligencja nie pozwala im na zauważenie, że to wcale nie jest śmieszne, a dosyć żałosne.

Darthkac

2013-04-14, 21:50
Jaki k***a jest sens 10-15 tyś. w taki samochód jak np. Honda Civic?

BMWswap

2013-04-14, 21:57
krzakkk napisał/a:

Nie wiem kto zapoczątkował modę "nie było", "jak było to wyj***ć", "po tagach nie znalazłem", ale powinien dostać po ryju, bo strasznie to irytuje. Powiem tak:

Gdyby okazało się że było, to ktoś wrzuciłby link i moderatorzy wyj***liby to do było.pl.
Nie musisz pisać, że nie znalazłeś po tagach, bo wszyscy z góry przyjmują, że szukałeś i nie znalazłeś, bo gdybyś znalazł to byś materiału nie wrzucił ponownie.
Stwierdzenie, "jak było to wyj***ć" jest ch*jowe gdyż wskazuje na to, że nie chciało Ci się nawet sprawdzić czy taki materiał się już pojawił, bądź ewentualnie dajesz pozwolenie moderatorom na usunięcie swojego posta z poczekalni/głównej... ee... a na ch*j im Twoje pozwolenie gdy łamiesz regulamin?

Krótko mówiąc, darujcie sobie komentarze(w sensie dodatkowa linijka w temacie) na temat tego czy było czy nie było, oraz czy to Wasz pierwszy post czy nie. Niestety zdaję sobie sprawę, że część tu obecnych osób jest takimi tłukami, że nawet gdyby pod każdym postem zwracać im uwagę, to i tak będą robić swoje, bo ich inteligencja nie pozwala im na zauważenie, że to wcale nie jest śmieszne, a dosyć żałosne.



brawo! sam bym tego lepiej w słowa nie ubrał.

zsflogo

2013-04-14, 22:05
hahahah 4:48 to po to amerykanie sa grubi, zeby dociazac auta na hamowniach :)

Zxtbsw

2013-04-14, 22:06
@Darthkac

nie, tylko w daewoo matiz

minetek

2013-04-14, 22:14
marakuja88 napisał/a:

Nie widzę żadnego golfa trójki. Jestem zniesmaczony!


bo golfy nie wybuchajo :megalol:

Slaw

2013-04-14, 22:36
1:12 boli jak drzazga w fiucie

nanab

2013-04-14, 22:37
Jest na tym filmie jakiś wypadek?

Damin

2013-04-14, 22:47
Aż łezka się w oku kręci. Nie wrzucaj tu takich filmów bo ja tu jestem by się bawić a nie płakać!

sebeks

2013-04-14, 22:58
k***a, myślałęm, że parę fur dosłownie wystrzeli z tych stanowisk i flaki będą latały a to jakieś osunięcia są i ewidentny debilizm naciskających gaz, żadne wypadki

Sonal

2013-04-14, 23:14
Tuning to wiocha. To coś jak noszenie w dzisiejszych czasach kolczów przez heteroseksualnych facetów.