18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

30 ton - Lista, lista, lista przebojów 27.07.1997

bOxiOr • 2013-03-25, 18:29
Wielki powrót do przeszłości.. :pijaki:
Fragment odcinka z 27 lipca 1997 roku



vito

2013-03-25, 22:43
wlasnie wpadlem na pomysl zeby zadzownic do tvp i spytac czy mogli by dodawac(chociaz by na ich stronie) co jakis czas odcinki archiwalne 30 ton listy listy! rowniez napisze maila !!

JerkItOut

2013-03-25, 22:50
uwielbiam podróże w czasie ;)

FATFACKER

2013-03-25, 23:02
Rykowisko to był dopiero program.

grzeczysławkolano

2013-03-25, 23:16
merh napisał/a:

Ok. To teraz wrocmy na obecne "polskie" listy. Same zagraniczne popy i disco,ktore gdyby przetłumaczyc na polski język,nie rozniły by sie,a moze i przebijały swoją głupotą najbardziej zenujące polskie kawałki. Lata 90-te jednak miło powspominać.


Nieprawda. Po prostu słuchasz złych stacji radiowych. Jest takie polskie radio, co się zwie Trójka i ciągle puszczają tam dobrą muzykę. Wystarczy spojrzeć na ostatnie notowanie listy przebojów. Więc polecam zmienić częstotliwość na 98.8 FM i nie narzekać, że wszędzie teraz leci popowe gówno. ;-)
http://lp3.polskieradio.pl/notowania/

Nihilista

2013-03-25, 23:17
Za taką retrospekcję browar w ciemno :) Dzięki!

sc33

2013-03-25, 23:44
Mialem wtedy 7 lat i cos mi swita, ze widzialem ten odcinek bo ogladalem o tydzien. Leci browar fajnie sie tak cofnac w czasie

Bardok

2013-03-25, 23:44
Ja pie**ole ale ten czas pędzi, zanim się człowiek obejrzy a tu już tyle życia przeleciało...

Trąbkarz

2013-03-26, 00:30
Wielkie dzięki za wstawienie, jako dzieciak nie doceniałem wtedy tego programu, ale Kazika się wtedy z sąsiadem śpiewało (i do końca nie rozumiało o co w tekście chodzi). BTW odkąd pamiętam wrażenie robił na mnie Głos Prowadzący, czytając miejsca koncertów i kolejne nazwiska wykonawców.

Rubaszny

2013-03-26, 00:57
Pamiętacie taki program "Rykowisko"? Prowadzącą była Łucja Kryńska... proszę Was sadole znajdźcie jakiś odcinek :) stawiam piwo od razu

pawel8814

2013-03-26, 06:49
I co to k***a jest?Wielkie rzeczy założe sie ze do konca tygodnia usłysze przynajmniej połowe tego starego gówna w RMF.

mr wiesz kto

2013-03-26, 09:24
Ciągle tych samych HITów można słuchać od rana do wieczora w Radio Zet lub RMFce

Diiii

2013-03-26, 11:36
Lubie takie klimaty! Jak nie wspominałem, za polecam www.aleczasy.pl -można powspominać! :D

NightMarePOL

2013-03-26, 21:33
Najbardziej mnie boli to, że dzisiaj na takiej liście znalazło by się więcej chłamu z hameryki niż utworów naszych rodzimych wykonawców. Gdzie te piękne czasy, w których żeby zrobić hit trzeba było umieć śpiewać i nie było mowy o żadnych syntezatorach. Czy to właśnie w tym momencie ewolucja muzyki poszła nie w tą stronę? Nic tylko zamknąć się w sobie i czekać aż dubstep zaczną robić z dźwięków których nasze ucho nie jest w stanie wychwycić...

Najstarszym programem jakim pamiętam z telewizji był blok bajek na polsacie o 15 i powtórki o 8 rano. Leciała tam kiedyś w pełni animowana kreskówka o wojowniczych żółwiach ninja, i nie chodzi mi o ten chłam z kostiumami o komputerowo sterowanych głowach. Pamiętam również Himena, ale to już jak przez mgłe. Ahh, były czasy:)

black_ripper

2013-03-26, 22:48
Te czasy i ta muzyka już nie wrócą... Teraz są "hity" na jeden sezon, a później każdy o nich zapomina. Muzyka lat 90', jak i wcześniejszych jest najlepsza i niezastąpiona. I będą o niej słyszeć jeszcze następne pokolenia. Zauważcie że większość tych kawałków do tej pory można usłyszeć w radio, i każdy słucha tego z przyjemnością.