18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 o kobietach

ASAKKU • 2014-04-08, 07:26
Żona do męża:
- Dlaczego opowiadasz wszystkim, że ożeniłeś się ze mną dla pieniędzy?! Przecież ja nie miałam żadnych pieniędzy!
- A co mam mówić???


* * * * *

Dlaczego policjantki głośno jęczą podczas śledztwa?


Bo trwa dochodzenie.


* * * * *

Kobieto pamiętaj!!!
Twój facet powinien wychodzić z domu z pełnym brzuchem i pustymi jajami.
Jeżeli jest odwrotnie - samaś sobie winna.

tonieja

2014-04-08, 09:15
dlaczego kobiety mają krótsze stopy?

żeby stać bliżej zlewu

St...........el

2014-04-08, 11:26
Środkowy jest dobry :D

Philipek

2014-04-08, 12:23
za ostatni mega browar :)

oxo

2014-04-08, 12:32
śledztwo i dochodzenie to 2 rożne rzeczy

Fu...........66

2014-04-08, 12:36
Gdzieś czytałem wypowiedź jakiejś kobiety, że facet to prosta maszyna, albo jest głodny, albo napalony. Chciałem zaprzeczyć, ale w sumie to prawda.

mataertest

2014-04-08, 13:01
O co chodzi w tym ostatnim?

Mr.Benny

2014-04-08, 13:35
@up
a ty co k***a, lekko gender jesteś?

dulek93

2014-04-08, 14:51
to ostatnie takie prawdziwe ! :) gdyby kazda kobieta swojemu dobrze obciagala , i nie pie**olila " boli mnie glowa" gdy on ma ochote to nie bylo by tylu zdrad ! a takto siedzcie k***y w kuchni i dziwcie sie ze na dz**ki sie chodzi

Małolata

2014-04-08, 15:37
dulek93 napisał/a:

to ostatnie takie prawdziwe ! :) gdyby kazda kobieta swojemu dobrze obciagala , i nie pie**olila " boli mnie glowa" gdy on ma ochote to nie bylo by tylu zdrad ! a takto siedzcie k***y w kuchni i dziwcie sie ze na dz**ki sie chodzi



Jak Ci przeszkadza, że kobieta nie zawsze ma ochotę, to się z nią nie wiąż, albo zerwij, jeśli już jesteście związani, albo ustal zasady, że możecie z innymi. Ustalcie sobie warunki itp.
Osoba która zdradza nie zasługuje na żaden szacunek, niezależnie od tego, czy druga strona była wierna (zdrada za zdradę to nie rozwiązanie, lepiej się wtedy umówić na wolny związek), czy druga strona daje spełnienie w łóżku (jak nie to się rozejdźcie, albo ustalcie zasady skoków w bok, albo nauczcie z tym żyć).
Zdrada, to świństwo i tchórzostwo, a gadki że ona mi nie dała, a on w ogóle nie poświęca mi uwagi (no bo zdradzająca kobieta to to samo co zdradzający mężczyzna), to nie argumenty.

qwachu

2014-04-08, 15:39
Miałem coś napisać, ale zgłodniałem. Idę coś zjeść ;)

ASAKKU

2014-04-08, 19:40
Małolata napisał/a:

Osoba która zdradza nie zasługuje na żaden szacunek, niezależnie od tego, czy druga strona była wierna (zdrada za zdradę to nie rozwiązanie, lepiej się wtedy umówić na wolny związek), czy druga strona daje spełnienie w łóżku (jak nie to się rozejdźcie, albo ustalcie zasady skoków w bok, albo nauczcie z tym żyć).
Zdrada, to świństwo i tchórzostwo, a gadki że ona mi nie dała, a on w ogóle nie poświęca mi uwagi (no bo zdradzająca kobieta to to samo co zdradzający mężczyzna), to nie argumenty.


Skarbie, zapamiętaj sobie jedną podstawową zasadę, którą nota bene usłyszałem dawno temu od koleżanki:

"Jeżeli facet dostaje ch*jowy obiad w domu, to się stołuje na mieście..."
:amused:

Małolata

2014-04-08, 19:49
Jak mu nie pasuje, to żegnam, a nie wyskoki na obiad. Albo niech o tym porozmawia, może można coś zmienić, a może ona zgodzi się, żeby chodził do stołówki. Jaka różnica? Ano zamiast krzywdzić i zachowywać się jak tchórzliwy sk***iel, to robi to za zgodą współpartnera, przez co nie rani.
Ale co ja się będę wysilać, facet to biedny jest, żona mu nie daje i się musi prosić innych kobiet, ale gdyby tak kobieta zrobiła, to larum, że szmata i wszystkie się puszczają.
Nie patrzmy tylko z jednej strony.
Zdradzająca osoba nie zasługuje na szacunek i tyle.

meloox

2014-04-08, 19:57
Malolata,nie chce byc niegrzeczny ;) lecz to jest Sadistic wiec sp***alaj na Pudelka ze swoimi wynurzeniami... ok ?! :D

Małolata

2014-04-08, 22:20
@up nie, zostanę tu i poczekam aż zaczniecie tak samo pisać o zdradzających mężczyznach, jak piszecie o zdradzających kobietach :)