18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

28-latek ukradł... miliard dolarów

Cały_Idiota • 2015-05-10, 17:58


Na początku kwietnia 2015 mołdawski bank centralny dokonał szokującego odkrycia: trzy krajowe banki udzieliły "pożyczek" o łącznej wartości około miliarda dolarów, czyli mniej więcej 12 procent rocznego PKB Mołdawii. 28-letni biznesmen, Ilan Shor jest w sprawie głównym oskarżonym. Gigantyczna suma zniknęła z bankowych kont w listopadzie 2014 roku.
Środki wypłynęły z trzech instytucji - Banca de Economii, Banca Sociala i Unibanku - które łącznie przechowują na swoich depozytach jedną trzecią kapitału w kraju.

mygyry

2015-05-10, 18:10
Nie ukradł tylko mu dali, a widocznie nie chcę się podzielić to zrobili go złodziejem

blablator

2015-05-10, 18:48
Szczegóły byś podał, jak działał, metody itp.

Idę na wujka G, foch.

HO...........OR

2015-05-10, 19:00
Gość pewnie jest tylko słupem którego poczynaniami kierują ludzie z naprawdę długimi łapami.

aleleble

2015-05-10, 20:07
Pionek zwykły.Dzięki pewnym panom dostanie najniższy wymiar kary i jak wyjdzie to będzie utrzymywany przez koleżków za których się podłożył :D

kambodia66

2015-05-10, 20:09
Dali ruskiemu żydowi władzę w największym w kraju banku. Ten zobaczył że ta cała Mołdawia to kurnik i wytransferował ok 760 mln za granicę. Okazało się że to 10% PKB tego państewka. Oczywiście że bez pomocy z zewnątrz to się nie mogło udać. Teraz zobaczymy kto zajmie to zbankrutowane państewko i będzie wiadomo kto pomagał.

toranaga7

2015-05-10, 20:58
Głosujcie na Dudę,on pomoże biskupom zrobić to samo...

Cały_Idiota

2015-05-10, 22:38
toranaga7 napisał/a:

Głosujcie na Dudę,on pomoże biskupom zrobić to samo...



I już się booty POwskie uaktywniają, desperacko uderzając w antyklerykalne nuty. Czym postraszycie jeszcze? Macierewiczem i Kaczyńskim? Rydzykiem? A może wynajętym Andrzejkiem Hadaczem?
Nie jestem i nigdy nie byłem za PiS-em ale poprę Dudę. Głosy kandydatów anty-systemowych też w większości przejdą na kandydata PiS-u.

Wolę bogatych biskupów rozbijających się luksusowymi mercedesami od imamów nawołujących do dżihadu, których PO chce do Polski wpuścić, razem z setkami (tysiącami?) imigrantów muzułmańskich.

zenek111

2015-05-11, 06:52
Takie AmberGold tylko z większym pie**olnięciem. Gość pod publiczkę zostanie skazany, wypuszczony jak sprawa ucichnie i na pewno jakiś % z tej kasy dostanie na życie w luksusie.


HO...........OR

2015-05-11, 08:19
toranaga7 napisał/a:

Głosujcie na Dudę,on pomoże biskupom zrobić to samo...

Bronek nie spamuj zjedz snickersa

Pr...........em

2015-05-11, 09:08
@~Cały_Internet
ch*ja, mój nie przejdzie - na drugą turę nie idę, nie przyłożę do tego ręki. Pierwsze wybory, na które nie pójdę.

DiamondBack

2015-05-11, 09:27
"Jak kraść to miliony a jak pie**olić to księżniczki".

A nie k***a wasze "kto wybrzydza ten nie r*cha" :lol:

Femp00411

2015-05-11, 09:43
Cały_Internet napisał/a:



I już się booty POwskie uaktywniają, desperacko uderzając w antyklerykalne nuty. Czym postraszycie jeszcze? Macierewiczem i Kaczyńskim? Rydzykiem? A może wynajętym Andrzejkiem Hadaczem?
Nie jestem i nigdy nie byłem za PiS-em ale poprę Dudę. Głosy kandydatów anty-systemowych też w większości przejdą na kandydata PiS-u.

Wolę bogatych biskupów rozbijających się luksusowymi mercedesami od imamów nawołujących do dżihadu, których PO chce do Polski wpuścić, razem z setkami (tysiącami?) imigrantów muzułmańskich.



Jesteś człowieku smieszny i twoje pojęcie o polityce jest znikome.
Nie ma znaczenia czy Po,Pis oni tworzą stuczną wojne miedzy sobą,a po godzinach razem piją wódke.To jest śmieszne że ludzie w to jeszcze wierzą.Tak więc krótko mówiąc należysz do tłumu ciemnoty i patologi polskiej która głosowała na "opozycje" aby wybrać mniejsze zło :roll:
Gratuluję,dzięki tobie przez kolejne 5 lat będzie rządził układ,a za 5 lat zagłosujesz na PO,bo twój tok myślenia jest prosty jak budowa cepa ;)
A tak na marginesie,kozojebcy do nas nie zawitają(słaby socjal),bo każdy rozsądny stad sp***ala jak najdalej na zachód.