18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

26-te urodzinki

Dża • 2012-11-04, 18:17


Filmik znalazłem na jednym z poczytniejszych portali informacyjnych w Polsce.

Włos się na dupie jeży. :samoboj:

fejzez

2012-11-05, 03:31
ja pie**ole ale czym wy się przejmujecie ?
jego życie... na moje to on sobie może rowa zaszyć i srać ryjem

oc...........an

2012-11-05, 03:32
Odpie**olcie się k***y od gejów (Dża). Oni są spoko. Więcej panienek dla hetero. I nikomu nie przeszkadzają. Jeśli masz coś do gejów to jesteś j***nYM homofobem i najprawdopodobniej kryptogejem... dz**ko.
Co do takich ludzi jak ten oto zaprezentowany: Kiedy byłem w gimnazjum to mówiłem "co za pojeby" ale potem w Liceum (nie jakieś lipne zawodówki i technika dzifki!) poznałem kolesia, który w pierwszej był normalny, a w drugiej mu odpie**oliło. I zamiast mówić"do pieca z takimi" jak większość tępej widowni tego portalu mówi, zacząłem zadawać pytanie "dlaczego?". I okazało się, że miał napiętą sytuację w domu, ciężko mu było się odnaleźć i musiał znaleźć sobie jakąś odskocznię.

MORAŁ: Najczęściej osoby które okaleczają się, tatuują itp. robią to bo cierpią emocjonalnie i najczęściej coś nie gra w domu. Bardzo rzadko kiedy robią to dla frajdy i szpanu.


☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭

Marian Pudzianowski

2012-11-05, 03:33
@Dża, tylko k***a co on ci przeszkadza? Zagraża społeczeństwu, że chcesz go na przymusowe leczenie wysłać? A już wiem... leczysz kompleksy tymi ch*jowymi komentarzami. :)

elvese1

2012-11-05, 06:07
o ja pie**ole, pedalstwo sie zadomowilo na sadistic.pl (to pewnie przez te baby z ku*asami zapomnieliscie czy wolicie facetow czy kobiety...) , ze w komentarzach zaczynacie bronić pederastów heheh, idzcie sobie na przemarsz pedryli i tam sobie chwalcie dobrodziejstwa płynące z mieszania sobie wzajemnie gówien w dupach ( bo zapewne takie dostrzegacie) ale tutaj prosilbym raczej o nie propagowanie dewiacji oraz wykolejenia ktore wykracza poza wszelką granice tolerancji....


Co do filmiku ch*j z nim, jego ciało moze sobie robić co chce, fakt normalne to nie jest i nie jest to kwestia uprzedzen czy tolerancji, ja np bym sobie czegoś takiego nie zrobil, nie przeszkadza mi ze sie kłuje iglami czy tam tnie żyletą o ile nie nagrywa z tym filmików i nie wrzuca tego do neta podniecając sie tym jakby faktycznie byl to powód do dumy, ewentualnie jezeli istnieje jakies forum dla ludzi o podobnych przypadłościach jak samookaleczenie się to akurat zrozumialbym, ze wrzucilby tam filmik, zeby zaistniec wsrod "swoich" ale jak znam zycie to filmik byl na youtube, czyli portalu gdzie przez przypadek moga na to trafic rozni ludzie takze dzieci , ktore nie do konca maja ochote patrzec na takie gówna....

W skrócie ch*j z nim dopóki nie narzuca sie z tymi odchyłami na prawo i lewo szczycąc sie swoja "odmiennością"...

Scyther

2012-11-05, 07:17
Popka się naoglądał...

KH...........ER

2012-11-05, 07:41


Pierwsze co bym zrobił jak go zobaczyłem :)
Prezent odemnie na jego urodziny.

Krak

2012-11-05, 08:10
animalus napisał/a:

Być może jestem nietolerancyjny no ale trzeba być pojebem żeby to robić sobie.



Ten pie**olony współczesny parasol tolerancji, ...chcesz powiedzieć komuś że jest poj***ny to zawsze jest nim chroniony.

maXikinght

2012-11-05, 09:36
chętnie złapał bym za tunel w uchu i pociągnął

ja...........91

2012-11-05, 10:34
attention-whore. Ale skoro dostal sie na glowna to dziala.

inf3kkted

2012-11-05, 11:29
idzcie być normalni gdzie indziej;p Może dla tych "normalnych i poukładanych psychicznie i moralnie" być poj***ne to co robi ale nie ma w tym nic złego.

Dża

2012-11-05, 12:26
DUST DEVIL napisał/a:

Odpie**olcie się k***y od gejów (Dża). Oni są spoko. Więcej panienek dla hetero. I nikomu nie przeszkadzają. Jeśli masz coś do gejów to jesteś j***nYM homofobem i najprawdopodobniej kryptogejem... dz**ko.




k***a. Słowo homofob, ma wyraz negatywny. A jest czym w mojej ocenie zajebiście pozytywnym. dz**ką nazwij swoją matkę, skoro wychowała takiego poj***nego komucha.

Kultura dyskusji. Mówi co to coś?

Wielka strata dla Polski, że wasz wszystkich nie powystrzelali.

DUST DEVIL napisał/a:


MORAŁ: Najczęściej osoby które okaleczają się, tatuują itp. robią to bo cierpią emocjonalnie i najczęściej coś nie gra w domu. Bardzo rzadko kiedy robią to dla frajdy i szpanu.



Czyli tak jak mówiłem, wielki psychologu. Mają coś nie tak z łbem w skutek tego, że na przykład ojciec ich r*chał. Dlatego wymagają porady specjalistycznej. Jeżeli dla Ciebie przekłucie sobie ryja to metoda na walkę ze smutkiem - jesteś nieźle pok***iony.

Cytat:

@Dża, tylko k***a co on ci przeszkadza? Zagraża społeczeństwu, że chcesz go na przymusowe leczenie wysłać? A już wiem... leczysz kompleksy tymi ch*jowymi komentarzami.



Wolę leczyć kompleksy takimi komentarzami, niż wpie**alać sobie igłę w dupsko. Dzisiaj okaleczę siebie, a za rok będę szukał pociechy w okaleczeniu Twojej córki. Samookalecznie to choroba psychiczna.

Taka zajebista metoda: "Na złość mamie odmrożę sobie uszy".
Pokażę światu jaki jestem smutny i rozpie**olę sobie zdrowie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Samookaleczenie

Samookaleczenie to poważne zaburzenie psychiczne, wymagające leczenia.

Cytat:

o ja pie**ole, pedalstwo sie zadomowilo na sadistic.pl (to pewnie przez te baby z ku*asami zapomnieliscie czy wolicie facetow czy kobiety...) , ze w komentarzach zaczynacie bronić pederastów heheh, idzcie sobie na przemarsz pedryli i tam sobie chwalcie dobrodziejstwa płynące z mieszania sobie wzajemnie gówien w dupach ( bo zapewne takie dostrzegacie) ale tutaj prosilbym raczej o nie propagowanie dewiacji oraz wykolejenia ktore wykracza poza wszelką granice tolerancji....


PIWO.

KaOeNDeI

2012-11-05, 12:27
ludzie k***a nie wierzę w to co czytam! jak ktoś wrzuca kucyki srające tęczą to piszecie żeby z tym wypie**alać na kwejka [i racja!]. Tu macie 100% sadyzmu i chyba wam zwieracze puściły... ;) dla mnie bomba! leci piwo!

pylaochos

2012-11-05, 22:27
Ciekawe gdzie srajfon... tego hipstera. Zbyt dobrze ludzią, w dupach się wywraca.

SnakeDevil

2012-11-06, 02:37
Taki "tort" ze świeczek to zrobiłem dla swojej matki w wieku ok. 15 lat :D

Marian Pudzianowski

2012-11-06, 03:03
Cytat:

Dzisiaj okaleczę siebie, a za rok będę szukał pociechy w okaleczeniu Twojej córki.


Co ty k***a pie**olisz i co do tego mają moje dzieci. :homer: