18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

25 najlepszych scen których nie było w scenariuszu

plackie • 2013-10-02, 00:16
jakiś czas temu była kompilacja z rzekomo najlepszymi scenami w dziejach kina. teraz czas na 25 najlepszych aktorskich improwizacji, ja dodałbym jeszcze scene z easy rider kiedy kolesie (naprawde) zjarali się przy ognisku i nieźle pie**olili. ten film pokazuje prawdziwy kunszt aktorski i poczucie humoru prawdziwych gwiazd holiłódu


ill24

2013-10-02, 22:00
dobra była scena, co obcy wyskoczył z bebechów w nostromo przy stole, pozostali aktorzy ponoć nie wiedzieli co się stanie a tu jeb hehe

EdmundKemper

2013-10-02, 22:42
Amraith napisał/a:


No chyba Cie poj***ło. Pisze - to czas teraźniejszy, piszesz, ale jeszcze nie skończyłeś. A jest napisane oznacza że coś już jest napisane do ch*ja wafla.



Któryś z profesorów (Bralczyk lub Miodek) wypowiadał się kiedyś na ten temat i mówił, że zarówno "pisze" jak i "jest napisane" są poprawnymi formami przyjętymi w języku polskim.

Amraith

2013-10-02, 23:14
@up
Owszem, cytując "W języku potocznym jest no właściwie dopuszczalne, ale jeżeli chcemy mówić elegancko i poprawnie to raczej nie."
I jest "dopuszczalne" tylko dlatego że większość zaczyna tak mówić, popełniając tym błąd.

EdmundKemper

2013-10-02, 23:36
Amraith napisał/a:

@up
Owszem, cytując "W języku potocznym jest no właściwie dopuszczalne, ale jeżeli chcemy mówić elegancko i poprawnie to raczej nie."
I jest "dopuszczalne" tylko dlatego że większość zaczyna tak mówić, popełniając tym błąd.



Czyli problemu nie ma.

Amraith

2013-10-02, 23:42
EdmundKemper napisał/a:



Czyli problemu nie ma.


Czyli jednak jest. Tak samo jak "jo" możesz mówić na swojej wiosce, ale w internecie jednak dbajmy o czystość mowy.

Kt...........BM

2013-10-03, 00:35
Różnica między "pisze" a "jest napisane" to taka, jak między "sra" a "jest nasrane", tępe ch*je.

inf3kkted

2013-10-03, 17:40
where buffalos roam, genialny film, jego remake las vegas parano jeszcze lepszy :)

hisses

2013-10-03, 22:25
no jak w "taxi driver" było w scenariuszu,że gostek se gada do siebie przed lustrem to ja nie mam więcej pytań...