18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

25 lat wolności w III RP

truskawkowabuba • 2014-06-11, 16:37


świeżynka z podziemnejtv. warto obejrzeć.
proszę o nieprzenoszenie do dokumentów czy coś, nikt tam nie wchodzi, a warto, żeby każdy to obejrzał :( .

ten_łysy_skurviel

2014-06-11, 16:40
Zostałem wyprzedzony o 2 minuty :) Polecam wszystkie nagrania z kanału podziemnaTV, typ ma łeb na karku i ładnie pokazuje jak jesteśmy na każdym kroku r*chani w dupę.

pakicito

2014-06-11, 17:23
ide sobie zrobie popkorn i poczekam aż wyjdzie na główna;
ale będzie wojna między myślącymi a debilami, którzy maja dowody na tacy

NieWiemZeWiem

2014-06-11, 17:29
MAAK, maerks30,unlift...gdzie oni są, obrońcy RP III

Chet

2014-06-11, 17:30
Dziewczyna, która interesuje się takimi kwestiami to skarb :) Masz u mnie kawę albo drinka :D

al...........10

2014-06-11, 18:09
@up to postaw jeszcze ode mnie wódkę, a potem róbcie co chcecie.

biglog

2014-06-11, 18:11
Bardzo ciekawy film, dość krótki i ukazujący sedno sprawy - po całej szopce z rocznicą 25 lat "wolności" pokazuje głęboko zakorzenione państwo w państwie złodziei, który kradną miliony i uchodzi im to płazem. Wątpliwe jest jednak czy zostanie to w sposób sprawiedliwy rozwiązane (najlepszym byłoby przyozdobienie tymi cwaniaczkami drzew) jako nakaz zwrócenia ukradzionych pieniędzy, przywłaszczonych majątków, kara więzienia bez możliwości wpłacenia kaucji - bo co to za kara dla bogacza, jak wystarczy wpłacić określoną kwotę np. 100tys., które dla niego tyle znaczą co nic? Przypuszczam, że nic im nie zrobią.

Nutzz

2014-06-11, 18:15
Errata. Winno być:

Wyłącz TV - włącz internet

Dziękuję.

Krowal

2014-06-11, 18:17
ten_łysy_skurviel
a ja polecam dobrego psychiatrę.

MadFollower

2014-06-11, 18:21
@Krowal, ch*j ci w dupę nygusie.
Po pierwsze w żaden sposób nikogo ten_łysy_skurviel nie obraził, a ty cwe*u takim tekstem go obrażasz.
j***ny lemingu.

MadChemist

2014-06-11, 18:23
Zawsze będą układy i malwersacje przy takim ustroju politycznym, biorąc pod uwagę naszą nieco wschodnią i służalczą mentalność wynikającą z naszej historii. Ludzie są przesiąknięci atawizmem, a szczególnie ci, którzy mają jakąś władzę i nie podlegają stosownej kontroli, ot ludzka natura. Okrągły Stół to był majstersztyk, komuchy zapewniły sobie większość konstytucyjną w sejmie, a nam w telewizji mówią, że to były wolne wybory. A układzik trwa dalej. Jedynym sposobem na uprzątnięcie tej kloaki jest system referendalny, gdzie ludzie mogą podejmować inicjatywy ustawodawcze, odwoływać polityczne kurtyzany (vide Rysiu Czarnecki), dzięki czemu maja realny wpływ na politykę swojego kraju (w każdym razie większy niż teraz).

De...........37

2014-06-11, 18:45
Spiseg i wina Tuska. Banda czworga!

Krowal

2014-06-11, 19:00
MadFollower możesz mi obciągnąć.