18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

22-letnia Natasha żyje na ulicy w Londynie od 4 lat

Nap_Limak • 2012-07-06, 09:20
Mówi, że dla osób, które nie używają narkotyków, alkoholu lub nie są w ciąży, nie ma pomocy. Mimo wszystko jest pozytywnej myśli i wciąż się uśmiecha.


szefooo

2012-07-06, 18:50
noiL napisał/a:

... nie widzicie ze ona chodzi o kulach?...


To
Nabs napisał/a:

...Nie zauważyli kul...


niech
NuclearBlast napisał/a:

... się domyśleć że osoba chodzaca o kulach...


se
MudPie napisał/a:

...że używa kul...


k***a usiądzie!

ul...........rt

2012-07-06, 18:58
mateuszmatel napisał/a:

W Irlandii, u mnie w mieście jest polak który kiedyś pracował. Stracił prace i mieszkanie. Należy mu się zasiłek ale nie jest nigdzie zameldowany więc nie może go dostać. Mieszkania nie znajdzie bo nie ma pieniędzy. Na powrót do Polski nie ma pieniędzy, zresztą nie ma po co wracać. Teraz chodzi po mieście i zbiera drobne na wino



A gdzie Ty masz w Irlandii meldunek...?Jak by chciał to zagadał by z kimś żeby poświadczył że mieszka pod jakimś tam adresem i zasiłek by dostał.W Irlandii nie ma czegoś takiego jak adres zameldowania i podejrzewam że w GB też nie...

Plecionkarz

2012-07-06, 19:25
Chodzi o kulach? Chętnie bym dał jej się zająć swoimi kulami.

silentgringo

2012-07-06, 19:50
Ładna nawet, dajcie mi namiar to sobie ściągnę do Polski i się zaopiekuję :>

Je...........ny

2012-07-06, 20:32
przecież są przytułki dla bezdomnych

SzczypMojeSuty

2012-07-06, 20:54
noil nie rób z siebie takiego bojownika o wolność ;)

Jackyll

2012-07-06, 21:03
Uśmiecha się, bo już wylała wszystkie łzy. I to są właśnie uroki kapitalizmu, czyli nie pracujesz/nie masz kasy to jesteś nikim, mają cie wszyscy w dupie. W stanach to już extreme, tam zgnijesz na ulicy i mają to w dupie, nie jesteś ubezpieczony to wypie**alaj itd. Oczywiście pracować trzeba, bo gdyby była duża pomoc dla opie**alaczy to inni braliby przykład z nich... i kraj by padł. Czym mniejszy socjal tym większe wpływy dla budżetu. W życiu jak w dżunglii, słabe jednostki giną i są pożerane przez wielką kapitalistyczną bestię. A tak poza tym to nie brzydka dziewczyna.

fi...........in

2012-07-06, 22:03
Jest ładna. I jest mi jej cholernie żal, ma potwornie smutne oczy. Fakt - gdybym miał zająć się każdym takim człowiekiem obadanym na filmiku, musiałbym być j***nym mesjaszem. Ale jej jest mi osobiście żal. Będę pamiętał o niej, I mniej więcej tyle jestem w stanie zrobić dla laski, która walczy o przetrwanie taki kawał drogi stąd. Tudzież zj***ć kogoś z durnym commentem w obliczu tych smutnych oczu. Internet to specyficzne medium ...

Zguba

2012-07-07, 00:10
był tu comment

erpi

2012-07-07, 02:36
Nożesz k***a żeby Wam nogi z dupy powyrywało.

Phallucifer

2012-07-07, 11:39
od 2 minuty nie moge ogladac. Naprawde zal mi tej dziewczyny, ale mysle, ze w jakis sposob tworcy tej strony o "niewidzialnych" jej pomoga, z ludzkiego odruchu.Zycze jej dobrze. w przeciwienstwie do pajacow, ktorzy sie licytuja w debilizmie.

ro...........k5

2012-07-07, 20:59
potrafi sie usmiechac. szacun dla takiej naprawde