18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

22-letnia blogerka fitness nie goli się od roku

SkaczacaMałpka • 2017-04-20, 16:11
22-letnia blogerka fitness postanowiła, że przestanie usuwać "zbędne" owłosienie. Dzisiaj pokazuje, jak zmieniło się jej ciało i tłumaczy, dlaczego podjęła tę kontrowersyjną decyzję.



Więcej informacji na ten temat.

Pa...........ć

2017-04-22, 00:43

paredao

2017-04-22, 09:28
I ch*j ze idea jakas jest. Paskudne i obrzydliwe.

miskolargol

2017-04-22, 09:46
Rzygałbym dalej niż widział :-/

Kosa92

2017-04-22, 10:46
Gównoburza o kilka kłaków.
Spotkałem ludzi którzy z miejsca odrzucali względnie zajefajne kobiety tylko przez to że miała kilka białych włosków na rękach...
Nie mnie to oceniać, co kto lubi, chodź w sumie dobrze że macie takie problemy, przez to więcej fajnych dziewczyn pozostaje wolnych.
Rozumiem gdyby śmierdziała itp a włosy byłyby mikroklimatem dla jej wewnętrzne fauny i flory, ale bądź co bądź jest to naturalna opcja. 5 minut z maszynką i po problemie.
Swoją drogą kiedyś złapałem się na tym że takie białe włoski w okolicach brzucha (i w cale nie małe) u pewnej kobiety przykuły moją uwagę bardziej niż nogi i piersi, co więcej nie czułem jakiegoś wielkiego obrzydzenia - pasowały do niej, dodawały uroku. Gdy się o tym czyta pewnie dziwnie to brzmi, ale wyjdźcie z piwnicy, zacznijcie żyć z ludźmi, i zobaczycie że włosy to najmniejsze z waszych zmartwień.

no_name_1234

2017-04-22, 12:00
Ja pie**ole chłopy się golą i noszą kiecki baby się nie golą i leją na stojąco już poj***ło się do reszty w głowach, sralalala i baba z brodą robią karierę a w rządzie jest baba z trąbą. Ciekawe czy na jajach też nie goli kłaków, naprawdę w ten sposób już nawet nie będzie do czego jebnąć niemca w hełm, dobrze że jeszcze mam stare Playboye w piwnicy z czasów bardziej normalnych.

KANIBAL22

2017-04-22, 12:17
z c*pka owlosiona myta co dzien nie mam problemu dla odmiany, raz na jakis czas, jak lysa c*pka niemowlęca mi sie znudzi ale takiego czegos nie zdzierże

zonk

2017-04-22, 12:30
no_name_1234 napisał/a:

Ja pie**ole chłopy się golą i noszą kiecki baby się nie golą i leją na stojąco już poj***ło się do reszty w głowach, sralalala i baba z brodą robią karierę a w rządzie jest baba z trąbą. Ciekawe czy na jajach też nie goli kłaków, naprawdę w ten sposób już nawet nie będzie do czego jebnąć niemca w hełm, dobrze że jeszcze mam stare Playboye w piwnicy z czasów bardziej normalnych.


I c**y miały zarośnięte.

W............R.

2017-04-22, 12:48
Pytam na serio... Czy naprawdę włosy aż tak Was, panowie, zniesmaczają? Ja nigdy nie miałem z tym problemu. Oczywiście, ogolone ciało jest ładniejsze i milsze w dotyku, ale jeszcze żadnej swojej kobiecie nie powiedziałem, że podoba mi się mniej, bo ma nieogolone nogi...

Jason-X

2017-04-22, 15:19
W.S.N.R. napisał/a:

Pytam na serio... Czy naprawdę włosy aż tak Was, panowie, zniesmaczają? Ja nigdy nie miałem z tym problemu. Oczywiście, ogolone ciało jest ładniejsze i milsze w dotyku, ale jeszcze żadnej swojej kobiecie nie powiedziałem, że podoba mi się mniej, bo ma nieogolone nogi...



to nie są "nieogolone nogi" to jest jakaś pie**olona włochata ciubaka

idejakprzecinak

2017-04-23, 02:02
Ja też nóg nie golę i jajec i jakoś z tego afery nie robię...

svc2000

2017-04-23, 13:08
Ma bardzie owłosione nogi niz ja

PA...........SM

2017-04-23, 20:29
Dlatego ja wole r*chać ośmioletnie dziewczynki :) Przynajmniej mam pewność, że nie hodują chaszczy tam gdzie nie trzeba :P

~Velture

2017-04-23, 20:35
PANxxxBDSM napisał/a:

Dlatego ja wole r*chać ośmioletnie dziewczynki :) Przynajmniej mam pewność, że nie hodują chaszczy tam gdzie nie trzeba :P


Bo 10 letnie by ci wpie**ol spuściły :kawa:

TeaWithLemon

2017-04-24, 02:32
aha.. pewnie jej kolejnym planem bedzie 5 letnia pajeczyna w kroku