18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

205 punktów i 35 zarzutów za rajd przez centrum miasta

Ra...........og • 2010-04-27, 22:15
z dzieckiem na tylnym siedzeniu




Cytat:

Sceny jak z amerykańskich filmów sensacyjnych rozegrały się na ulicach Dąbrowy Górniczej. Kierowca mini coopera przez kilkanaście minut uciekał policji swoim autem, łamiąc przy okazji niemal wszelki możliwe przepisy. Skończyło się rozbitym samochodem, 205 punktami karnymi i 35 zarzutami. Mogło być jeszcze gorzej, bo na tylnym siedzeniu pirat wiózł swoje 3-letnie dziecko... bez fotelik



źródło

Bozo_GT

2010-04-28, 00:43
lolq napisał/a:

może nikt nie zauważył, ale policja goniąc gościa sama złamała te przepisy. Wiem że policja może bo są uprzywilejowani, ale przecież oni też stwarzają niebezpieczeństwo, a im dłużej go gonią tym bardziej agresywnie jedzie potęgując zagrożenie.

Zastanawiam się czy zamiast marnować kase podatników na paliwo na pościg i na serwisowanie radiowozu po tym rajdzie, nie lepiej by było wpaść do niego z rana?
mniej więcej tak jak Gestapo ?



Czy ty masz k***a downa dziecko??? z główką wszystko dobrze???

KN...........NT

2010-04-28, 03:26
Szybko biega ten kamerzysta.

marczak666

2010-04-28, 06:30
@kabalero88
masz całkowitą racje! popieram Cię w 100%.
ale,jako, że jestem z dąbrowy więc uważaj, bo jak Cię spotkam, to wiesz, miej się na baczności! :D

nkee

2010-04-28, 08:12
Zajebiste centrum miasta :)

zonk

2010-04-28, 08:22
blessytb napisał/a:

Nie wiem czym policja go gonila, ale powiem szczerze - moje E46 320d @ 136KM idzie o niebo lepiej... Jesli u nas cala drogowka jest tak wolna (pod wzgledem aut i umiejetnosci kierowcy) to po prostu zal... :/


kolejny nawiedzony.... pewnie sam byś się rozj***ł na pierwszych dwóch zakrętach... A policja niby po co ma cisnąć szybciej niż ścigany ?

marcin9002

2010-04-28, 08:49
Czym oni go gonili? Polonezem?

Bart3kk

2010-04-28, 09:04
Jesteście ograniczeni?? U nas policjanci jakby zaczęli taranować te auto ,to sami by dostali po kieszeni za uszkodzenie radiowozu w pracy,to nie Ameryka, więc dlatego tak to wyglądało.

utopjec

2010-04-28, 09:15
lolq napisał/a:

może nikt nie zauważył, ale policja goniąc gościa sama złamała te przepisy. Wiem że policja może bo są uprzywilejowani, ale przecież oni też stwarzają niebezpieczeństwo, a im dłużej go gonią tym bardziej agresywnie jedzie potęgując zagrożenie.

Zastanawiam się czy zamiast marnować kase podatników na paliwo na pościg i na serwisowanie radiowozu po tym rajdzie, nie lepiej by było wpaść do niego z rana?
mniej więcej tak jak Gestapo ?



ja pie**olę
[facepalm]

Slim700

2010-04-28, 09:34
lolq napisał/a:

nie lepiej by było wpaść do niego z rana?



to podaj jego numery inteligencie

_DaRkNeS_

2010-04-28, 10:06
Hahah w moim mieście :P i nie śmiać się k***a poświecili 2 fury ( nieoznakowane ) by go zatrzymać nawet widziałem trochę pościgu. :P

extrime

2010-04-28, 10:36
W moim mieście ??? i ja nic nie wiem??

patgaw

2010-04-28, 10:37
dałna macie z tym samochodem policyjnym. przewage mocy bylo widac zdecydowanie, ale zadaniem policji jest jechac za nim a nie przednim, a pozatym za kazdym razem jak probowali go wyprzedzic to blokowal.

a policja zanim do niego dojechala to 2 razy jak idioci najgorsi pojechali, zdecydowanie najgorze dwa mantewry z tego filmiku, tam kolo jak by nie wjechal na chodnik to by czolowke mieli na zakrecie.

extrime

2010-04-28, 11:22
Do nkee
Przez centrum to oni nawet nie przejechali, lizneli trochę drogi za centrum od 2:45 do 3:34, a tak to jeździli przez zadupia, między osiedlami, to nawet zrozumiałe mini cooperem lepiej na wąskich drogach zgubić ogon, niż na prostej .Małe zwinne autko z fajnym kopnięciem.Niestety dla kierowcy, policja się wykazała .(no chyba że sp***olił , a żeby nie było obciachu napisali ze złapany)

pa...........ix

2010-04-28, 12:01
@KemoT

bo każdy w Dąbrowie Górniczej popyla srebrno-czarnym mini z rozj***nym tylnym zderzakiem.

Bendar

2010-04-28, 12:11
Szkoda, że nie pokazali jak go złapali :(

A gdyby Policja ubezpieczała radiowozy, to by była krótka piłka i po kolesiu, a tak za wszystkie szkody płacą kierowcy. Jeden koleś ze straży granicznej musiał płacić za zbitą lampę w Land-Roverze, bo podczas pościgu zbiła się o gałąź.

Dlatego wszystko wygląda jak wygląda...
ten kraj potrzebuje zmian na lepsze.