18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

17-latek napadł na bank z widelcem w ręku

CyganskiSztorm • 2015-01-25, 13:14
Cytat:

GOŁDAP. W piątek około godziny 16.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi otrzymał informację, że do jednego z banków w mieście wszedł młody mężczyzna, który oznajmij personelowi, że to napad. Sprawca nie przyszedł z pustymi rękami. Rabunku próbował dokonać za pomocą... widelca. Towarzyszył mu kolega, który nagrywał całe zdarzenie.

Policjanci po przyjęciu zgłoszenia rozpoczęli poszukiwania sprawców. Funkcjonariusze ustalili, jak wyglądali nastolatkowie, ustalili również numer rejestracyjny samochodu, którym przyjechali. Podjęte czynności zakończyły się ich zatrzymaniem: Podczas przesłuchania Radosław S. oraz Piotr R. przyznali kryminalnym, że zrobili to dla żartów. Teraz za swój żart mogą ponieść surowe konsekwencje. 17-latkowie usłyszeli zarzut usiłowania rozboju. Kodeks karny przewiduje za to karę nawet 12 lat pozbawienia wolności.



Według mojej skromnej opini powinni dostać 6lat. Tak się kończą te sranki.

Żródło: goldapinfo

Luqas95

2015-01-25, 23:14
lolaboga widelec powinni zakazac uzywania i posiadania widelcow bo krzywde i bank obrabować mozna

wnosze o obywatelski wniosek dotyczący delegalizacji widelców

zulpl

2015-01-26, 03:50
pie**olenie kotka za pomoca mlotka , widelec jest pomocny do wpie**alania kielbasy do ryja na grilu . W banku frajer krzyczacy to napad z widelcem w lapie to paragraf , koniec piesni .Jak bedzie fart to zawiasy jak nie to chlopaki pod cela beda mialy sie z czego smiac , a my bedziemy mieli wiecej materialow na hardzie . BRAWO

MrSpook

2015-01-26, 06:37
Nie wiem, kto jest większym debilem, gówniarz z widelcem, czy jełop, który zadzwonił po psy, zamiast gnoi przegonić... ale wiem jedno, prokuratorzy i sędziowie napewno będą 100% idiotami, jeśli sprawa nie zostanie umorzona. Większość z nich jest... więc skończy się jeszcze tym, że dwóch gnoi będziemy musieli utrzymywać, jak ich zapuszkują...

Bu...........oR

2015-01-26, 06:39
Polskie prawo daje wspaniałe możliwości. Napadnie na bank z widelcem ? Do 12 lat, gwałt ze szczególnym okrucieństwem? od 5 do 12. Czy tylko ja tu k***a widzę paradoks? :amused:

Luqas95

2015-01-26, 12:55
BuSSioR napisał/a:

Polskie prawo daje wspaniałe możliwości. Napadnie na bank z widelcem ? Do 12 lat, gwałt ze szczególnym okrucieństwem? od 5 do 12. Czy tylko ja tu k***a widzę paradoks? :amused:



Nie bo u nas bank jest ważniejszy od kowalskiego

Autystyczny_Klaun

2015-01-26, 13:20
Proponuję, by dla żartu skakać z mostu na trakcje kolejowe, dla odmiany nie rozkładając rąk i nie panikując tylko krzycząc do trakcji "It's a prank! It's a prank", a w momencie porażenia już niestety nie zdołacie wydusić "Man, it's a prank, stop it, I'm just joking, I wanted to kill Your bro man" więc zakupcie sobie jakieś sztuczne gówno o by po śmierci z was wypływało, bo będzie i sadystycznie i śmiesznie. Będziecie umierać jak kosmici z Kapitana Bomby a i pożytek dla społeczeństwa zrobicie eliminując się z tego świata...
Debile.

Lordzik92

2015-01-26, 14:42

Kto napada na banki w tych czasach... Jak one puste stoją. Chcąc dokonać wypłaty powyżej kilku tys. (zależne od banku) trzeba zawiadomić bank 3 dni wcześniej...
Ciekawe czy takie ,,pranki" zrobią kiedyś konwojentom ;

The_Andrzej

2015-01-26, 18:41
A po co takich do więzienia wsadzać i jeszcze kretynów utrzymywać. Dać ćwierćmózgom prace społeczne, powiedzmy przez rok po 10 godzin 3 dni w tygodniu i by się nauczyli.

ellsworth

2015-01-26, 22:07
Matush5 napisał/a:

Jeżeli to ich pierwszy wyczyn skończy się pewnie kuratorem bo nie mają jeszcze w sumie 18 lat prawda ? Ewentualnie zawiasy. Wątpię, że posadzą ich do puszki jak to typowi rurkarze to nie przeżyją tam miesiąca i wątpię , że sad nie weźmie tego pod uwagę. I uprzedzam w/w komentarz w wielu bankach ochrony w ogóle nie ma. Szczególnie w małych filiach banków a jak już jest to może Cię tylko upomnieć i zadzwonić na policję. To nie Ju Es Ej niestety


Zawiasy za napad na bank? Gdzieś ty coś takiego widział. Pójdą siedzieć... na bank.

zulpl

2015-01-27, 02:49
Jest jeszze cos takiego jak nadzwyczjne zlagodzenie kary , chyba ze juz robili takie pranki , to sedziaimzrobiprank srank .

Bankracy

2015-01-27, 08:23
Niech ich na harem dla żartu rzucą :krejzi: