18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

14latka do sado-maso

shaman01. • 2013-01-03, 11:42
mama życzy sado-maso


:idzwch*j:

ed

2013-01-03, 19:44
ten pan mieszka w Lodzi na Radogoszczu...

Kruszynka126

2013-01-03, 20:02
Coś mi tu fejkiem zalatuje. Glos jest chyba podstawiony do innej wypowiedzi poniewaz tylko w kilku momentach niektore słowa z ruchu warg sie zgadzaja.

Frostbourn

2013-01-03, 23:17
Kiedy slysze jak ktos poprostu mowi: 'umiiii' to poprostu mam ochote mu zjebac.

Dża

2013-01-03, 23:19
Kruszynka126 napisał/a:

Coś mi tu fejkiem zalatuje. Glos jest chyba podstawiony do innej wypowiedzi poniewaz tylko w kilku momentach niektore słowa z ruchu warg sie zgadzaja.



Masz rację. To może być fejk.
1. Brałem pod uwagę opóźnienie dźwięku. Ruch ust często nie pokrywa się w ogóle z wypowiadanymi słowami.
2. Głos jest zbyt wyraźny i czysty. Podobny efekt da się uzyskać przy mikoroportach, ale ich tu nie widzę. Do tego jak na tak czuły mikrofon właściwie nie słychać dźwięków otoczenia. Wiem, że są mikrofony kierunkowe które wytłumiają zakłócenia. Oglądałem inne materiały TVP i aż tak dobrego dźwięku z reportażu nie słyszałem ;)

Mogę się mylić oczywiście. Gdybam sobie.

sz...........bu

2013-01-04, 11:02
wpiszcie na YT "ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym"

beno1

2013-01-04, 13:56
Kruszynka126 napisał/a:

Coś mi tu fejkiem zalatuje. Glos jest chyba podstawiony do innej wypowiedzi poniewaz tylko w kilku momentach niektore słowa z ruchu warg sie zgadzaja.


ch*ja nie fejk, oglądałem to dawno temu w telewizji i pamiętam tą sytuację. A ta mama (i jej córka z resztą też) po prostu nie była za bardzo świadoma o co chodzi

Peter-Norivotset

2013-01-04, 19:55
Matkę rozstrzelać, a dziewczyne sprobować czegoś, nauczyć, wpoić jej całkiem inne zachowania, spróbować po prostu wychować.Chociaż będzie to bardzo trudne.
Zapewne bieda, dom, wychowanie zrobiło z niej taką osobę jaka jest. Jest jeszcze dzieckiem, więc to co się jej przekazuje chłonie jak gąbka.
Szkoda, że jest taki syf w niektórych domach, tam powinni zajrzeć ci pie**oleni urzędnicy(chociaż chciałbym, żeby nie było tej sieci nierobów), a nie odbierają dzieci rodzicom, którzy pracują całe dnie, zeby dziecko miało dogodne warunki życia.