18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

14 rocznica Smoleńska

T3RMINATOR • 2024-04-11, 11:31
Jarkowi puściły nerwy że mu brata szkalują. Niszczy tabliczkę i kradnie wieniec.


ire09

2024-04-11, 11:41
Wie ktoś gdzie aktywista komuistyczny Komosa ma pochowana jakąś bliska rodzinę? Chętnie ja sie tam odpowiednio podpisze na wieńcu.

bercisko

2024-04-11, 11:45
Nie rozumiem czemu kaczafiego nie aresztowano. Ukradł czyjąś własność. A policja co? Dlaczego nic nie robi? Dlaczego ochrona kaczki zaparkowałą w niedozwolonym miejscu? Na Wawelu też będą takie jaja?

ire09 napisał/a:

Wie ktoś gdzie aktywista komuistyczny Komosa ma pochowana jakąś bliska rodzinę? Chętnie ja sie tam odpowiednio podpisze na wieńcu.



To nie jest prywatny grób Kaczyńskiego. To ogólnodostępny potworek rzeźbiarski i każdy może tam złożyć swój wieniec.

przemekkaro

2024-04-11, 11:45
Jaki to jest mały wstrętny ch*jek ten kaczor !! Szkoda że nie leciał zamiast brata. Ale policja to też widzę nadal miętkie fajki jak widzą tego zj***nego kaczora.

M_A

2024-04-11, 11:47
dno dna i chyba wszystko w tym temacie

Siriuz

2024-04-11, 11:48
Dobrze, że chociaż ta tuba propagandowa OKOpress zamieściła w opisie treść na tabliczce: "Pamięci 95 ofiar Lecha Kaczyńskiego, który ignorując wszelkie procedury nakazał pilotom lądować w Smoleńsku w skrajnie trudnych warunkach. Spoczywajcie w pokoju. Stop kreowaniu fałszywych bohaterów”.
Tylko prawdziwa k***a mogła taką tabliczkę tam umieścić. Brakowało jeszcze tylko "Głosuj na KO"

Pedator

2024-04-11, 11:51
I bardzo dobrze. Powinien wypie**olić ten wieniec na śmietnik. Co jak co ale to już przesada taki napis.

Manolito666

2024-04-11, 11:52
Jakby mi brata zamordowano, a potem sobie z tego ktoś robił bekę, też bym się wk***ił. Wiem, zaraz powiecie, że to był przecież wypadek, że ktoś taki szlachetny jak Putin nie mógł tego zrobić. A jak ostatnio spadł samolot z Priżoginem i jego ludźmi to też był wypadek i ci, którzy sugerują sprawstwo kierownicze Putina to szury i płaskoziemcy.

Ludzie_to_DEBILE

2024-04-11, 11:52
No nie dziwie się, typ idzie w rocznice śmierci brata uczcić pamięć, a Ci mu przyczepiają jakieś tabliczki żeby hejtować, żyjemy w totalnej patologii, nie bronie Jarka (PO=PIS) ale to co się odpie**ala to totalna degeneracja, 20 lat temu takich rzeczy nie było, dzisiaj to norma. A j***ne debile plemienne (fanatycy) się biją który jest ten dobry a który ten zły. Pojeby z jednej i drugiej strony, a "elity" (czyli zwykłe patologiczne k***y które są politykierami) robią wszystko żeby nas dzielić, bo podzielonym narodem łatwiej rządzić.

przemekkaro

2024-04-11, 11:55
Manolito666 napisał/a:

Jakby mi brata zamordowano, a potem sobie z tego ktoś robił bekę, też bym się wk***ił. Wiem, zaraz powiecie, że to był przecież wypadek, że ktoś taki szlachetny jak Putin nie mógł tego zrobić. A jak ostatnio spadł samolot z Priżoginem i jego ludźmi to też był wypadek i ci, którzy sugerują sprawstwo kierownicze Putina to szury i płaskoziemcy.



Pokaz dowody ze to byl zamach no k***a pokaż je może i ja uwierzę w ta tępa propagandę. Antek cie przekonał jak rozwalał ze swoimi ekspertami puszki po piwie albo parówki ? Dzięki komisji macierewicza wiesz ze to było morderstwo ?

Ludzie_to_DEBILE

2024-04-11, 11:58
przemekkaro napisał/a:

Pokaz dowody ze to byl zamach no k***a pokaż je może i ja uwierzę w ta tępa propagandę. Antek cie przekonał jak rozwalał ze swoimi ekspertami puszki po piwie albo parówki ? Dzięki komisji macierewicza wiesz ze to było morderstwo ?



i to jest właśnie po to, byście się k***a żarli zamach, nie zamach..a nie bo zamach, a nie bo nie prawda, a nie bo ty jestes głupi!, a nie bo Ty jesteś!

i tak 14 lat k***a .

Japie**ole, Nie ma ratunku dla Polski.

M800

2024-04-11, 12:06
Manolito666 napisał/a:

Jakby mi brata zamordowano, a potem sobie z tego ktoś robił bekę, też bym się wk***ił. Wiem, zaraz powiecie, że to był przecież wypadek, że ktoś taki szlachetny jak Putin nie mógł tego zrobić. A jak ostatnio spadł samolot z Priżoginem i jego ludźmi to też był wypadek i ci, którzy sugerują sprawstwo kierownicze Putina to szury i płaskoziemcy.




Co najmniej 33 miliony złotych kosztowała podkomisja smoleńska z czego 12,5 miliona poszło na pensje. Ustalenia komisji są takie, że długo gotowane parówki pękają.

Antoni79

2024-04-11, 12:06
przemekkaro napisał/a:

Pokaz dowody ze to byl zamach no k***a pokaż je może i ja uwierzę w ta tępa propagandę. Antek cie przekonał jak rozwalał ze swoimi ekspertami puszki po piwie albo parówki ? Dzięki komisji macierewicza wiesz ze to było morderstwo ?



U ruskich wszystko dzieje się przypadkiem i nie wiadomo kto maczał w tym palce. Przypadkiem spadają samoloty, przypadkiem znika kilka milionów ludzi, po czym okazuje się że są na Syberii i pieszo muszą wracać, żeby zasilić armię. Przypadkiem ukropina oddaje Krym, przypadkiem ginie kilkadziesiąt tysięcy oficerów i znajdują ich po kilku latach, ale przez 50 lat nikt nie wie kto zabił. Przypadkiem na molo rudy randkuje z putinem niedługo przed kastastrofalnym błędem pilotów. Przypadkiem gówniarstwo ogłupione propagandą wybiera u nas rudą szuję, niemieckiego pachołka i jego kupmpla, męża żydówki. Nawet w Niemczech powstała książka, kto z Polaków maczał palce w zamachu. Jesteśmy bananową republiką rządzoną przez służby i Niemców.

MartweMurzyńskiePłody

2024-04-11, 12:09
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

i to jest właśnie po to, byście się k***a żarli zamach, nie zamach..a nie bo zamach, a nie bo nie prawda, a nie bo ty jestes głupi!, a nie bo Ty jesteś!
i tak 14 lat k***a .
Japie**ole, Nie ma ratunku dla Polski.



Masz nick adekwatny do Twojej wypowiedzi :)

przemekkaro

2024-04-11, 12:12
Antoni79 napisał/a:

U ruskich wszystko dzieje się przypadkiem i nie wiadomo kto maczał w tym palce. Przypadkiem spadają samoloty, przypadkiem znika kilka milionów ludzi, po czym okazuje się że są na Syberii i pieszo muszą wracać, żeby zasilić armię. Przypadkiem ukropina oddaje Krym, przypadkiem ginie kilkadziesiąt tysięcy oficerów i znajdują ich po kilku latach, ale przez 50 lat nikt nie wie kto zabił. Przypadkiem na molo rudy randkuje z putinem niedługo przed kastastrofalnym błędem pilotów. Przypadkiem gówniarstwo ogłupione propagandą wybiera u nas rudą szuję, niemieckiego pachołka i jego kupmpla, męża żydówki. Nawet w Niemczech powstała książka, kto z Polaków maczał palce w zamachu. Jesteśmy bananową republiką rządzoną przez służby i Niemców.



No tak nick Antoni duzo wyjasnia. Tworki kolego i to szybko. Ciekawe czemu nie piszesz jak to wojtyla rankowal z putinem? czemu nie piszesz jak to kaczysnki rankował z ławrowem ?