18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

14 latka zgwałcona i zachłostana na śmierć

dzorczKlunej • 2013-02-26, 00:10
Ciapaci znów się popisali.
Najpierw dziewczynka została zgwałcona, a potem oskarżona o romans (sic!) z żonatym mężczyzną i na polecenie imama, zachłostana na śmierć.

Cytat:

Zgwałconą nastolatkę zgodnie z prawem szariatu skazano na karę chłosty. Wystarczyło 70, z zasądzonych 101 uderzeń, by dziewczynka straciła przytomność. Jak informuje CNN, tydzień później ciężko pobita czternastolatka zmarła w szpitalu.
Wyrok na czternastolatkę wydali jej sąsiedzi z wioski. Oskarżyli ją o romans z żonatym mężczyzną, za co imam z lokalnego meczetu zasądził karę chłosty. Nastolatka miała otrzymać 101 uderzeń. Po 70 zemdlała - informuje CNN . Zakrwawiona i posiniaczona została odwieziona do szpitala, gdzie zmarła po tygodniu - 31 stycznia. Sprawę usiłowano zatuszować, w pierwszym raporcie podając jako przyczynę śmierci samobójstwo i usuwając informacje o jakichkolwiek obrażeniach ciała. Rodzina dziewczynki zażądała jednak ekshumacji ciała. Chcą, żeby świat poznał prawdę o tym, co spotkało ich córkę.

Zgwałcona i skazana na chłostę

Hena Akhter była najmłodsza z pięciorga rodzeństwa. Razem z rodziną mieszkała w wiejskiej prowincji Bangladeszu Shariatpur. To tutaj zauważył ją Mahbub Khan. Miał syna w wieku Heny, oboje chodzili razem do szkoły, do siódmej klasy. Khan zaczął napastować nastolatkę, atakował ją w drodze do szkoły. Sprawą zajęła się nawet lokalna starszyzna, miał zapłacić 1000 dolarów grzywny rodzinie Heny. Ci jednak woleli o sprawie zapomnieć, bo Mahbub Khan i ojciec 14-latki byli spokrewnieni.

Poczucie bezkarności sprawiło, że Khan posunął się dalej. Kiedy Hena w nocy wyszła do stojącej przy domu toalety, zaciągnął ją w krzaki, tam pobił i zgwałcił. Nastolatka usiłowała uciec, ale krzyki usłyszała żona gwałciciela. Kiedy zobaczyła dziewczynkę ze swoim mężem, zaciągnęła ją do domu i pobiła. Następnego dnia starszyzna, omawiając tę sprawę, uznała, że Khan i Hena są winni nielegalnego związku. Jej miano wymierzyć zgodnie z zasadami szariatu 101 batów, jemu - 201. Mahbub Khan uciekł po kilku pierwszych uderzeniach, jego ofiara nie przeżyła kary


Link do artykułu tutaj

Ich to tylko zapie**olić... :idzwch*j:

gawron1987

2013-02-26, 13:24
Im więcej czytam o islamie tym bardziej jestem do niego przekonany. No bo tak: gwałty, rozboje, morderstwa, pedofilia, zoofilia, nienawiść do innowierców, poligamia, itp., czyli właściwie wszystko to co uwielbia każdy sadysta, a zakazane jest jedynie picie alkoholu i jedzenie mięcha - chyba że nikt nie widzi :D Więc jako sadysta dostrzegam plusy... allah akbar

B00

2013-02-26, 13:52
Jak ja nienawidzę tych ciapatych. Największe kurestwo obecnego świata, nie powiecie, że nie.

I mimo, że jestem ateistą i nie zaprzątam sobie głowy Bogiem, to zdecydowanie wolę naszych katolików. Może i też nie mają czystego sumienia, ale k***a, to przynajmniej nasi. A nie jakieś ciapate piaskowe murzyny, które wciskają mi się w naszą kochaną kolebkę cywilizacji bo im k***a źle na pustyni. Przechodząc do meritum sprawy - zabijałbym.

EDIT:
@up. No ale każdy sadol nienawidzi też ciapatych. :mrgreen:

fap

2013-02-26, 14:07
nie obrażaj murzynów, może są głupi, ale nie tak mocno pie**olnięci w głowę jak te ciapate świnie, dorzucić im cyganów i otwieramy na nowo obozy śmierci

Ronoaro

2013-02-26, 14:23
Gdzie jesteście teraz feministki, może jebniecie marsz solidarności z tą biedną dziewczyną w jakimś kraju muzułmańskim?

wudun

2013-02-26, 15:25
Choćby bajka o dziewicach była prawdziwa, to ja i tak wolę wpie**alać golonkę i chlać przy tym zimnego browara;D

Isengrim24

2013-02-26, 15:52
MojeAvi napisał/a:

Suka nie da, to pies nie weźmie. Nie wiem co takiego szokującego.

Czy Ciebie do szczętu popie**oliło?

T3nk3n

2013-02-26, 16:10
@up

może ma w sobie trochę c**atej domieszki...

Duszek Okruszek

2013-02-26, 17:09
@up
Napisał "dzieciami" więc chyba kilka innych ciekawych domieszek ma w sobie ;] .

T3nk3n

2013-02-26, 18:14
@up

Nie zwróciłem uwagi. Każdy pisze jak "umie", człowiek się przyzwyczaja po czasie i nie zauważa błędów ^^.

czub1789

2013-02-26, 18:15
k***a tak dalej badzcie tolerancyjni k***a bo taka moda nastala pedalstwo ok ok k***a wszelkie wynaturzenia ok jeszcze brakuje zeby k***a pedofile i nekrofile respektowali swoje prawa bo biedaczki dyskryminowani k***a a tych kozojebców wszyskich wysłac w jedno miejsce i wypie**olic atom i by byl spokoj banda pie**olonych zjebow nienawidze muzulmanskiego scierwa

kroplowa

2013-02-26, 21:19
Warto też zauważyć, że tylko w Europie jest taka dzicz. W USA nie robią żadnych zadym. Tak to jest jak się otworzy granice dla każdego jednego.. Rozwiązaniem jest zniesienie wszelkich świadczeń socjalnych. Wtedy problem sam zdechnie :)

T3nk3n

2013-02-26, 22:34
@ up

Wtedy znowu brudasy wyskoczą z dyskryminacją i nietolerancją wobec nich. I zacznie się bojkot o to, że oni są biedni i krzywdzeni przez innowierców. Tak to już jest z postrzeganiem rasizmu na tle etnicznym i religijnym(wybaczcie, jeśli coś pomyliłem). Oni sobie mogą przestrzegać swojej ciapatej książeczki(Koran), a my(chrześcijanie) nie możemy wziąć ze sobą naweet kieszonkowej Biblii. Problem w tym, że jak tak dalej pójdzie, to taki sytuacje jak ta będą u nas w Europie.

AdekZbójnik

2013-02-26, 22:46
puściła się to ma za swoje, proste.

picek9002

2013-02-27, 07:57
Duszek Okruszek napisał/a:

@up
Napisał "dzieciami" więc chyba kilka innych ciekawych domieszek ma w sobie ;] .



moze chcial napisac "cieciami"
to by wyjasnialo czemu ten blad i wiadomo takze co robi z kumplami w wolnym czasie : ))