18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

14-latek gwałcił nauczycielkę ! Dramat w szkole

Erbeen • 2013-08-15, 14:57

Czternastoletni uczeń został właśnie skazany na cztery lata poprawczaka po zgwałceniu nauczycielki. Prokurator opisał wcześniej jak chłopak zabarykadował się w klasie z jedną z nauczycielek i śmiejąc się napastował ją seksualnie.

Słabsza fizycznie kobieta mogła tylko krzyczeć. Inni nauczyciele chcieli jej pomóc ale nie byli zdolni wyważyć drzwi.

Gdy zawiasy w końcu ustąpiły, oderwano ucznia od nauczycielki. Wkrótce nadjechała policja. Dramat ów wydarzył się w pracowni komputerowej jednej ze szkół w północnej Walii - informuje "The Daily Mail".

Chłopak był w klasie sam na sam z nauczycielką. W pewnej chwili podszedł do niej, przyciągnął do siebie i zaczął opowiadać jej, co zamierza z nią zrobić. Kobieta wyrwała się ale nie zdołała uciec. Młody gwałciciel uszkodził już zamek. Stojąc koło drzwi przygniótł ją do ściany, podciągnął sukienkę i zaczął gwałcić. Po tym koszmarze nauczycielka nie była w stanie wrócić do pracy.

Przed tym atakiem młody zboczeniec był już dwukrotnie ukarany za napaść na tle seksualnym a na wolności przebywał po wpłaceniu kaucji za trzecią. Ofiarą też padła nauczycielka.

(jak było to wielkie sory, nie znalazłem)
Źródło: http://szokujacy-swiat.blogspot.com/

Erbeen

2013-08-15, 17:22
Nathaniel_Demerest napisał/a:



Niech ktoś podpie**oli Twoje zdjęcie z fejsbuczka i wrzuca jako sprawce jakiegoś niegodnego czynu.
Media za wiele sobie pozwalają, k***y j***ne, nie dość że informacje które podają są w 99% komentarzem redaktora, ich artykuły są pełne błędów i nieporozumień (nawet się zdarza, że celowych), ogólnie szambo. To jeszcze ścierwa, używają załączników z innych spraw, tym samym nie informując czytelnika o tym.

A ty z tym swoim stoickim spokojem, nie pouczaj mnie, bo z dość poważnego problemu robisz błahy. Ale co ja się będę z głupcem wykłócał, nie dla Ciebie temat, więc wracaj do Minecrafta.




Burzysz się jak by tam twojego syna zdjęcie było

Bezem

2013-08-15, 18:40
@up może ojca :D

Erbeen

2013-08-15, 18:46
Ogólnie kolega powinien przemyśleć czy nie należy o tym z kimś porozmawiać... Bo w tym wieku to jednak już kłopotem zaczyna się robić ;>

Przejmować się gnojem, pasożytem społeczeństwa, który ma na "kącie" 4 przestępstwa na tle seksualnym juz w wieku 14 lat - i jestem prawie pewny, że resztę życie spędzi za kratkami....to mała przesada.

DisH0noreD

2013-08-15, 20:06
dobra dobra pokazcie nauczycielke

psiwytrysk

2013-08-15, 20:10
Nauczycielki z podstawówki- główny fantazje młodzieńczego rękodzieła. A tu jeden taki as, który to wcielił w życie.

Nathaniel_Demerest

2013-08-15, 20:12
Erbeen napisał/a:

Ogólnie kolega powinien przemyśleć czy nie należy o tym z kimś porozmawiać... Bo w tym wieku to jednak już kłopotem zaczyna się robić ;>

Przejmować się gnojem, pasożytem społeczeństwa, który ma na "kącie" 4 przestępstwa na tle seksualnym juz w wieku 14 lat - i jestem prawie pewny, że resztę życie spędzi za kratkami....to mała przesada.



pie**olisz głupoty jak połamany - umysłową. Nie przejmuje się tym gnojem, a postępowaniem jakie ma miejsce w, no, jego wypadku. Dorzucanie i oczernianie jego wizerunku czynami, które nie popełnił pochodzi pod pie**oloną propagandę i pranie mózgu, które piętnuje w każdej formie.
Takie praktyki trzeba głośną i wyraziście opie**olić, a nie machnąć rączką i powiedzieć: "eee tam".

Twój mózg tego nie potrafi pojąć? Za 10 lat takie praktyki będą jeszcze bardziej powszechnie stosowane, dezinformacja już pełną parą.
Żyj sobie dalej swoim półświatkiem Disneya, lecz nie wpie**alaj się i nie pyskuj, bo gówno wiesz, a się rzucasz.


Bezem napisał/a:

@up może ojca :D



Byle do września, byle do września.

Erbeen

2013-08-15, 20:12
tylko ona troche....nie chciała

wojtas890328

2013-08-15, 20:23
a już myślałem że w Sosnowcu ...

GMDJ1202

2013-08-15, 20:39
"Dramat ów wydarzył się w pracowni komputerowej jednej ze szkół w północnej Walii"

A mondeo z tyłu na polskich blachach, passat też i kurtka policyjna.. bzdurne zdjęcie i historia..

ly...........sz

2013-08-15, 20:44
to se dorosła kobita nie mogła poradzić z 14-letnim gówniarzem?
Chyba jednak chciała, żeby ją wygrzmocił :]

pawu95

2013-08-15, 20:51
Jest na hardzie filmik? :D

solteck

2013-08-15, 21:24
pokażcie tą nauczycielkę, czy ona nie ma fejsbuka

nanab

2013-08-15, 21:49
Legalna korupcja. Zapłacisz i cie wypuszczają.

Sick_Stick

2013-08-15, 21:54
Crossblade napisał/a:

też miałem taką zajebistą nauczycielkę w gimnazjum co na zastępstwa przychodziła. Pamiętam jak ją kiedyś przez przypadek dotknałem na wysokości podbrzusza po dyskotece jak się mijaliśmy w przejsciu na korystarzu.... i ten jej uśmiech...ile pamięciówek na tym pojechałem.... /



właśnie to jest najgorsze. Jak jest jakaś super zajebista nauczycielka to z reguły przychodzi na zastępstwo :lodowka:
a te stare prycze rzadko chorują :(