18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

13-letnia matka i jej pięciu kochanków

ManUnited • 2010-03-31, 17:13
To jest tak lekko tak ooooo... 5 facetów przez rok ;-)
Kod:
Bogate życie seksualne 13-latki z Przelewic sprowadziło kłopoty nie tylko na nią i jej rodzinę. Jak podaje "Głos Szczeciński" pięciu mężczyzn, którzy obcowali z nią płciowo zostanie oskarżonych o współżycie z małoletnią. Sprawa wyszła na jaw, gdy gimnazjalistka urodziła dziecko w toalecie obok szatni.

Dziewczyna początkowo utrzymywała, iż została zgwałcona przez dwóch mężczyzn z sąsiedniej wsi. Jednak badania wykluczyły ich ojcostwo. W końcu dziewczyna przyznała do utrzymywania dobrowolnych kontaktów seksualnych z pięcioma mężczyznami w wieku od 16 do 29 lat. Ojcem dziecka jest najmłodszy z oskarżonych. Młoda matka będzie mogła ubiegać się o alimenty w momencie, gdy ojciec dziecka ukończy 16 lat.

W toku śledztwa policjanci ustalili, iż mężczyźni uprawiali seks z małoletnią w okresie od września 2008 do września 2009. Do momentu urodzenia w szkolnej toalecie (29 października 2009) nikt nie zauważył, że nastolatka jest w stanie błogosławionym.


źródło

belladonnaa

2010-04-01, 08:55
ja rozumiem że mlode dupy kreca facetow, ale 13stki ? To juz pedofilia jest .

.:...........:.

2010-04-01, 10:27
belladonnaa napisał/a:

ale 13stki ? To juz pedofilia jest .


Nie już, a jeszcze.

Tez

2010-04-01, 14:45
Oboje robili dziecko wiec oboje sa winni..
nie zwalajmy winy tylko na dziewczyne bo ten 16 latek tez wiedzial po co ma wacka..
i jakie sa tego konsekwencje..
Badzmy szczerzy, ze teraz "młodzież" nie mysli o konsekwencjach i odpowiedzialnosci za swoje czyny.
Brak rozmow z rodzicami i na te tematy w szkole jest również powodem takich sytuacji.

A co do tych starszych?
Bez komentarza.

Nikt mi nie wmowi ze byla zakochana.. nie wierze w to..

BÃ...........³g

2010-04-01, 16:04
belladonnaa napisał/a:

To juz pedofilia jest .



A co to pedofilia ?
Najpierw poczytaj a potem pisz.

Musieli mieć niespodziewajke kiedy wyszła do klopa urodzić sobie :krejzi:

Tez napisał/a:

Brak rozmow z rodzicami i na te tematy w szkole jest również powodem takich sytuacji.



Rozmów ze starszymi raczej się nie pamięta na imprezie, blame parents...
Ile byś swojemu dziecku nie mówiła że seks to zuo (to go wychowasz na zboczeńca, albo innego księdza) i ile byś nie prawiła o konsekwencjach to na imprezie bądź w przypadku chcicy (tak oni też ją mają) takie dziecko nie myśli mózgiem - raczej czym innym.
Można winić dzisiejszą kulture chociaż moim zdaniem jeśli ktoś jest zdolny rodzić dzieci i może zapewnić im utrzymanie (ma bogatych starych) to niech zachodzi w wieku 13 lat.
Cóż zrobić, pozostaje kupywać lepsze zabezpieczenia :-/ .
Czemu odmawiać 13 latkom seksu skoro sprawia im to przyjemność.
W naszej historii zatem paru z naszych królów też zasługuje na miano pedofilli ?
Czy chcesz utrzymywać że kobiety tamtych czasów miały inne "pusie" ?

sakara87

2010-04-02, 11:40
Wilczex napisał/a:

A nie lepiej zająć się osobiście wychowaniem własnych dzieci a nie zwalać to na innych ( czyt. szkołę, środowisko, nauczycieli, media, gry komputerowe, Sadistica itd) ?!?!



Tylko ze teraz ma wejsc [juz weszło?] takie prawo ze jak bedzie oznaka ze jako czesc wychowania swoich dzieci dałes/as im klapsa, czy tam inny rodzaj wpie**olu to ci moga je zabrac, to tez nie wina rodziców chociaz oni tez nie sa bez winy ale najbardziej popie**olone to jest prawo które PO nam ustanawia.

Tez

2010-04-02, 15:11
Bóg napisał/a:




Ile byś swojemu dziecku nie mówiła że seks to zuo (to go wychowasz na zboczeńca, albo innego księdza) i ile byś nie prawiła o konsekwencjach to na imprezie bądź w przypadku chcicy (tak oni też ją mają) takie dziecko nie myśli mózgiem - raczej czym innym.



Coz, moja mama zawsze powtarzala, ze wszystkiego trzeba w zyciu sprobowac.. Nie chodziła za mna i nie trula, ze to zle.. ale mowila o konsekwencjach i jesli cos takiego sie stanie bede musiala radzic sobie sama..
Zastanawia mnie tylko fakt, czemu w zblizonych do mojego rocznikach ciaza w wieku 16 lat byla masakra..
a Teraz w wieku 13 lat jest normalnoscia juz praktycznie.
Co na to wplywa?

Wydaje mi sie, ze brak takim dzieciakom wiedzy na temat zabezpieczania sie.. wychowanie do zycia w rodzinie ma sie dopiero w liceum chyba.. A czasy mamy takie jakie mamy, wiec szkoly powinny dostosowac przedmioty do czasow i "trendow" panujÄ…cych :P

Co mnie najbardziej przeraza, to fakt pojawienia sie w kinach Galerianek i jakie zachowania dzieciakow nasilily sie po tym filmie..
Naiwna bylam myslac, ze w pewien sposob da im to do myslenia, jednak z tego co widze zjawisko "galerianek" nasililo sie jeszcze bardziej..


Co do historii musze przyznac racje.
Kazde czasy rzadza sie swoimi prawami.

simsowa

2010-04-03, 13:50
Reptile napisał/a:


nie pie**ol, ani razu nie spotkałem się w liceum z czymś takim jak wychowanie seksualne... :/



nie? wychowanie do życia w rodzinie=wychowanie seksualne :)

Reptile

2010-08-25, 21:31
simsowa napisał/a:

nie? wychowanie do życia w rodzinie=wychowanie seksualne :)


nie zawsze...
ale i tak nie miałem.