18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

11 września - Eksperci o WTC 7 (napisy PL)

xardas2pl • 2012-07-09, 19:40
Eksperci wypowiadają się na temat zawaleniu się WTC 7

Bardzo dobry dokument..



pakicito

2012-07-09, 20:17
ci ludzie nie wierzą w oficjalną wersję? iq wyjaśnia wszystko

McMenel

2012-07-09, 20:25
A świry od Rydzyka chcą aby to USA badało sprawę Smoleńska... Tiaaaa... To im wyjdzie że to wcale nie Tupolew się nie rozbił.

lapps

2012-07-09, 20:31
McMenel napisał/a:

A świry od Rydzyka chcą aby to USA badało sprawę Smoleńska... Tiaaaa... To im wyjdzie że to wcale nie Tupolew się nie rozbił.



no wlasnie. zreszta jak w telewizji powiedzieli, ze to wina pilotow to to byla wina pilotow...

tribal216

2012-07-09, 20:34
był też kiedyś o tym inny dokument - ponoć sami wyj***li WTC żeby mieć pretekst do wjazdu militarnego do arabusów w celu zagarnięcia jak największej ilości ropy i gazu

pusek89

2012-07-09, 20:43
szukali u husajna śladów po broni chemicznej, jakoś nic nie znaleźli ale i tak sobie amerykańce postrzelali

ni...........ne

2012-07-09, 20:46
wyłączyłem po 1:20 idioci pie**olą głupoty żeby zyskać jakąś sławę (i kasę) i nic więcej, jak mi zapłacicie to mogę powiedzieć że jestem synem Bin Ladena, a jeden debil z drugim i tak w to uwierzą.

Schabik

2012-07-09, 20:52
pusek89 napisał/a:

szukali u husajna śladów po broni chemicznej, jakoś nic nie znaleźli ale i tak sobie amerykańce postrzelali


z tym husajnem to podobno było tak, że broni nie znaleźli, to stwierdzili ze ona nie istnieje, a on ją po prostu świetnie chował

Hada Gronkowiec-Lincz

2012-07-09, 20:53
USA i najwieksze korporacje swiata od dawna maja cieplo w gaciach, musza szukac nowych zrodel dochodu i nowych sposobow na utrzymanie wartosci dolara. Poprzez kontrolowane media manipuluja nami juz od czasow 1 wojny swiatowej, niestety zyjemy w czasach, gdy to wszystko sie nasila. Media klamia na kazdym kroku, wszyscy dookola sa skorumpowani i zastraszani. I mozecie sie smiac gimbusy, ze to kolejna teoria spiskowa, ale to sie dzieje na naszych oczach i nic z tym nie robimy

Dlaczego nie mozemy stworzyc wlasnego niezaleznego medium internetowego? Gdzie kazda nowa informacja bylaby weryfikowana przez naocznych swiadkow? To my ludzie tworzymy ten swiat, a dajemy soba rzadzic przez wielkie korporacje. Tak chcielismy kapitalizmu, ze pracujemy za marne grosze, a ci na gorze zbieraja taka kase z nas, ktorej nie zobaczymy nawet w banku, gdybysmy go oj***li. Wystarczy zalozyc strone internetowa, zainteresowac nia spoleczenstwo i przestanmy ogladac te klamstwa w TV. Gdy prawde beda wyjawiac zwykli uzytkownicy, to takimi stacjami jak CNN a u nas TVN24 bedziemy mogli sobie dupy podcierac i bardzo szybko padna, bo nie bedzie sie nimi nikt interesowal. To nas rozni od Amerykanow, ze potrafimy myslec logicznie, wiec wykorzystajmy to, poki nie jest za pozno, poki znow nam nie wmowia, ze ktos popelnil samobojstwo, ze kolejny samolot z elita sie rozbil bez zadnych wiekszych przyczyn, ze znow sa potrzebne wieksze podatki, bo jest zle (musimy splacac czyjes dlugi, gdzie emerytury sa 3 krotnie wieksze) i ze jestesmy zielona wyspa, ale jedynie co mamy z zielona wyspa wspolnego, to to, ze kazdy z nas w kazdej chwili moze dostac wilczy bilet i wyjebia go na zielona trawke...

I jeszcze raz powtorze, mamy k***a kapitalizm i demokracje... W ktorej musimy zaplacic podatek od tego, ze sprzedajemy samochod, musimy miec w ch*j pozwolen na wybudowanie wlasnego domu, oplacamy podatki w pracy, domu, w sklepie i tak naprawde zdzieraja z nas 70% tego co zarobimy. Z takimi wysokimi podatkami powinnismy zyc jak paczki w masle, a wszedzie k***a nedza i wiekszosc absolwentow szkol wyzszych zapie**ala na polach teraz zbierajac wisnie.

wudun

2012-07-09, 21:00
Już mnie zaczynają wk***iać te wszystkie teorie spiskowe. Wszyscy ci ludzie(autorzy takich filmików) mieszkają w kemperach i na ogół mają zdiagnozowane choroby psychiczne. W samych stanach wzbudzają raczej uśmiech politowania niż biorą udział w życiu publicznym. Tylko jakieś małe i raczej radykalne stacje zapraszają ich do dyskusji na antenie. W Polsce natomiast są wyrocznią na temat zamachu na WTC.
Filmu nie oglądałem bo wiem bez tego że to żydzi i masoni wysadzili wierze aby zawładnąć nad światem. Co do zawalenia wierz to mam dla was ciekawostkę. Wieżowce są projektowane tak aby wnętrze zapadało się wcześniej o kilka pięter niż rama, stąd te niby wybuchy. Wiem że ciekawsze są ładunki wybuchowe ale proszę was. Drugi tym razem nasz spisek
Ani putin ani Tusk na katastrofie nic nie zyskał, wręcz stracili. PIS przed katastrofą pikował w dół. Nawet rydzyk odwracał się powoli od Kaczyńskich. Sam Lech Kaczyński nie miał na tamtą chwilę wejść do 2 tury. Wynika z tego że to brat poświęcił brata bo, jego partia najwięcej na tym zyskała

sdfgs

2012-07-09, 21:27
Hada Gronkowiec-Lincz napisał/a:

USA i najwieksze korporacje swiata od dawna maja cieplo w gaciach, musza szukac nowych zrodel dochodu i nowych sposobow na utrzymanie wartosci dolara.


Trochę im nie wyszło w lipcu 2001 Dolar kosztował prawie 4,50 zł, łatwo sprawdzić ile teraz wynosi - od zamachów systematycznie spadał


Hada Gronkowiec-Lincz napisał/a:

Poprzez kontrolowane media manipuluja nami juz od czasow 1 wojny swiatowej, niestety zyjemy w czasach, gdy to wszystko sie nasila. Media klamia na kazdym kroku, wszyscy dookola sa skorumpowani i zastraszani. I mozecie sie smiac gimbusy, ze to kolejna teoria spiskowa, ale to sie dzieje na naszych oczach i nic z tym nie robimy


Niczym nie poparte tezy.


Hada Gronkowiec-Lincz napisał/a:

Dlaczego nie mozemy stworzyc wlasnego niezaleznego medium internetowego? Gdzie kazda nowa informacja bylaby weryfikowana przez naocznych swiadkow? To my ludzie tworzymy ten swiat, a dajemy soba rzadzic przez wielkie korporacje. Tak chcielismy kapitalizmu, ze pracujemy za marne grosze, a ci na gorze zbieraja taka kase z nas, ktorej nie zobaczymy nawet w banku, gdybysmy go oj***li. Wystarczy zalozyc strone internetowa, zainteresowac nia spoleczenstwo i przestanmy ogladac te klamstwa w TV. Gdy prawde beda wyjawiac zwykli uzytkownicy, to takimi stacjami jak CNN a u nas TVN24 bedziemy mogli sobie dupy podcierac i bardzo szybko padna, bo nie bedzie sie nimi nikt interesowal. To nas rozni od Amerykanow, ze potrafimy myslec logicznie, wiec wykorzystajmy to, poki nie jest za pozno, poki znow nam nie wmowia, ze ktos popelnil samobojstwo, ze kolejny samolot z elita sie rozbil bez zadnych wiekszych przyczyn, ze znow sa potrzebne wieksze podatki, bo jest zle (musimy splacac czyjes dlugi, gdzie emerytury sa 3 krotnie wieksze) i ze jestesmy zielona wyspa, ale jedynie co mamy z zielona wyspa wspolnego, to to, ze kazdy z nas w kazdej chwili moze dostac wilczy bilet i wyjebia go na zielona trawke...

I jeszcze raz powtorze, mamy k***a kapitalizm i demokracje... W ktorej musimy zaplacic podatek od tego, ze sprzedajemy samochod, musimy miec w ch*j pozwolen na wybudowanie wlasnego domu, oplacamy podatki w pracy, domu, w sklepie i tak naprawde zdzieraja z nas 70% tego co zarobimy. Z takimi wysokimi podatkami powinnismy zyc jak paczki w masle, a wszedzie k***a nedza i wiekszosc absolwentow szkol wyzszych zapie**ala na polach teraz zbierajac wisnie.



Najlepiej zróbmy jak w Syrii,Libii lub Egipcie, będzie cudownie(szczególnie polecam ten pierwszy):
http://www.sadistic.pl/powstanie-w-syrii-vt87399.htm
http://www.sadistic.pl/rewolucja-w-egipcie-vt87173.htm
http://www.sadistic.pl/wojna-domowa-w-libii-vt87158.htm

Na szczęście są miejsca, gdzie nie zostało to ukryte i ukazany jest obraz tych cudownych rewolucji...

PS. W bojówkach pisu nie dają klawiatur z altem?

Rafal1757

2012-07-09, 21:30
Prawda jest taka, że my zwykli szarzy obywatele gówno wiemy o tym co dzieje się na najwyższych szczeblach, o przekrętach i manipulacjach na wielką skalę. Możemy się tylko domyslać niektórych rzeczy a kolejne teorie spiskowe mogą byś kolejnymi manipuacjami jak i szczerą prawdą tylko kto to może zweryfikować.
O większości spraw nigdy się nie dowiemy a część wyjdzie na światło dzienne po wielllu latach
niestety :/

wyrwiszmat88

2012-07-09, 21:36
nieodwracalne napisał/a:

wyłączyłem po 1:20 idioci pie**olą głupoty żeby zyskać jakąś sławę (i kasę) i nic więcej, jak mi zapłacicie to mogę powiedzieć że jestem synem Bin Ladena, a jeden debil z drugim i tak w to uwierzą.



chciałbys być synem Bin Ladena ,pewnie teraz wygrzewałbys swoje arabskie dupsko na jakiejś tropikalnej wyspie razem z tatą





PS. prawda jest taka że JewSA to największe terrorystyczne k***y świata ,wszystko w białych rękawiczkach i w imię pokoju.

Twin

2012-07-10, 00:40
sdfgs, wudun, nieodwracalne: Zobaczcie sobie obojetnie jaki dokument na temat wyburzania budynkow. Najdrobniejszy blad w obliczeniach czy awaria sprzetu w postaci opoznienia o np. sekunde wybuchu materialu wybuchowego konczy sie nie zawaleniem budynku pod siebie tylko przewroceniem sie na bok, czego skutkiem jest uszkodzenie przylegajacych budynkow. Tak idealne wyburzenia nie mogly byc dzielem pozarow, czy kolizji z samolotem. Wystarczy sie troche zastanowic i poczytac troszke nt. wyburzania.

Zreszta wszystkie inne dzialania USA pokazuja, ze robiac wode z mozgu obywatelom uzyskuja przyzwolenie spoleczne na ataki na inne kraje. Tak bylo z Afganistanem, Irakiem i niedlugo bedzie z Iranem. Trzeba byc slepym, zeby tego nie widziec.

Tutaj przyklad jak dzialaja media w USA (i nie tylko):

mcmt

2012-07-10, 01:08
Chyba nikt nie wierzy w ten denny fake? :-?
xardas2pl napisał/a:

Bardzo dobry dokument..


Dla miłośników teorii spiskowych może... :facepalm: