18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

potworkowo

2012-11-10, 20:52
djoshin napisał/a:

pawlaka brakuje


Faktycznie. Taki nijaki, że mi się zawieruszył ;-)

dumad

2012-11-10, 21:06
wyscig szczurów :D

go...........et

2012-11-10, 21:08
potworkowo napisał/a:


Faktycznie. Taki nijaki, że mi się zawieruszył ;-)



Niby nijaki, a sk***iel ma udziały w połowie lewych interesów w okręgu wrocławskim.

Uw...........am

2012-11-10, 21:11
Poprawione


kooloo

2012-11-10, 21:26
aż sie wlasnie zarejestrowalem zeby postawic piwo :)

prof. Matolewicz

2012-11-10, 21:55
wiesiors4 napisał/a:


Spokojnie, nie tak głośno z Korwinem, bo Cię zjedzą tutaj :D
zaraz się dowiesz, że jesteś hitlerowcem, bo jesteś prawicowcem. Choć 99% tych ludzi nie zdaje sobie sprawy, że hitler był lewicowcem :D



Tak, tak hitler lewakiem... Faszyzm wywodzi się ze skrajnej prawicy.

Kudłaty Ogur

2012-11-10, 22:03
up: Faszyzm w jakimś stopniu jest prawicowy. Pod względem gospodarczym, promuje tzw. etatyzm Natomiast nazizm, inaczej narodowy SOCJALIZM jest ideologią lewicową. Hitler był NAZISTĄ. To tak k'woli wyjaśnienia, szanowny professor :P

wiesiors4

2012-11-10, 22:18
prof. Matolewicz napisał/a:

Tak, tak hitler lewakiem... Faszyzm wywodzi się ze skrajnej prawicy.

Kudłaty Ogur napisał/a:

up: Faszyzm w jakimś stopniu jest prawicowy. Pod względem gospodarczym, promuje tzw. etatyzm Natomiast nazizm, inaczej narodowy SOCJALIZM jest ideologią lewicową. Hitler był NAZISTĄ. To tak k'woli wyjaśnienia, szanowny professor :P


Wszystko w temacie. Hitler był nazistą, czyli lewakiem, nie powielaj bzdur głoszonych w mediach.

Bugini

2012-11-10, 22:51
Zaczęło się dobrze a ci nagle z hitlerem wyjeżdżają

ox...........tr

2012-11-10, 23:35
Wstyd byłoby nie postawić piwa

Teli

2012-11-10, 23:44
djoshin napisał/a:

pawlaka brakuje



a dla mnie J.K.M

Koniec Świata

2012-11-11, 00:06
wiesiors4 napisał/a:

Mam nadzieję, że przynajmniej tutaj "Archeolog" i "Koniec Świata" nie zaczną wojny w komentarzach.



Nie martw się. Akurat podoba mi się ten rysunek. Też mam dosyć tych leśnych dziadów.

wiesiors4 napisał/a:


Wszystko w temacie. Hitler był nazistą, czyli lewakiem, nie powielaj bzdur głoszonych w mediach.



Skrajny nacjonalizm, Got mit uns to wg ciebie lewica? Ciekawe dlaczego to skrajna prawica odwołuje się do fantazji Adolfa, a nie lewica? Zaraz się dowiem, że katolicyzm też jest lewicowy, a święcenie czołgów przez klechów to taki lewacki zwyczaj. Dam ci piwko. Wypij sobie to ci przejdzie.

Wielki_Kloc

2012-11-11, 01:16
Koniec Świata napisał/a:


Skrajny nacjonalizm, Got mit uns to wg ciebie lewica? Ciekawe dlaczego to skrajna prawica odwołuje się do fantazji Adolfa, a nie lewica? Zaraz się dowiem, że katolicyzm też jest lewicowy, a święcenie czołgów przez klechów to taki lewacki zwyczaj. Dam ci piwko. Wypij sobie to ci przejdzie.



Wiesz jaki Hitler miał stosunek do chrześcijaństwa?