18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

11-latek gra na koncercie razem z zespołem Steel Panther

Porachuje • 2013-12-28, 02:33

Cytat:

11-letni Aidan Fisher zagrał słynne solo „Eruption” Van Halena oraz utwór „You Really Got Me” na koncercie zespołu Steel Panther.

Młody gitarzysta pojawił się na scenie Midland Theater w Kansas City 19 grudnia podczas koncertu Steel Panther. Aidan Fisher rzucił wyzwanie gitarzyście grupy Satchelowi i zademonstrował swoje umiejętności przed publicznością, wykonując słynne solo „Eruption” Eddiego Van Halena, a następnie utwór „You Really Got Me” w towarzystwie reszty zespołu Steel Panther.



moim zdaniem młody ładnie rozj***ł :mrgreen:


źródło: http://topguitar.pl/newsy/artysci-newsy/11-latek-gra-eruption-na-koncercie-steel-panther/

Radysh

2013-12-28, 13:21
PiotrekMMA
Pewnie j***ło potem.
Od ciebie, buraku, czym jebie?

Simon2020

2013-12-28, 13:44
j***ne spedalone wymalowane brudasy w rajstopach

op...........ve

2013-12-28, 13:55
Simon2020 napisał/a:

j***ne spedalone wymalowane brudasy w rajstopach


uwaga leci klasyk...
twój stary 8-)

brylant1412

2013-12-28, 14:06
już mnie wk***ił bachor -k***a gra lepiej odemnie

AJ.IS

2013-12-28, 14:24
Co ciekawe to na muzyce klasycznej, rock'n'roll, jazz, blues wyrosła kultura zachodnia.

Tylu tutaj "rasistów" a katują swoje uszy muzyką czarnych.

PiotrekMMA

2013-12-28, 16:58
Radysh napisał/a:

PiotrekMMA
Pewnie j***ło potem.
Od ciebie, buraku, czym jebie?


Ja pierodle jak to Ty jestes na avatarze to podaj adres wyśle cI gąbke, mydło i wiadro wody. I nożyczki na te kudły

Nikkoo

2013-12-28, 17:11
Jak dla mnie zajebista kapela, można poczuć się jak w tamtych czasach. W lutym jadę na ich koncert i będę się bawił lepiej niż na Black Sabbath, bo liczy się energia!

BTW. Steel Panther mają zajebiste sadolowe teksty :D

lepik95

2013-12-28, 17:17
Steel Panther bez cycków? Czuje się oszukany.

op...........ve

2013-12-28, 17:24
PiotrekMMA napisał/a:


Ja pierodle jak to Ty jestes na avatarze to podaj adres wyśle cI gąbke, mydło i wiadro wody. I nożyczki na te kudły


buhahaha kolejny gimbo rapo techno napinacz....
bo w klubach z muzyką elektro gdzie na imprezie jest kilkaset osób czy na koncercie hip hopowym gdzie ludzie są ściśnięci bez często dostępu powietrza nikt się nie poci + pachnie k***a fiołkami :samoboj:
wyjdź gimbie z domu obskocz parę klubów imprez koncertów to pogadamy

RiotAct

2013-12-28, 17:54
AJ.IS napisał/a:

Co ciekawe to na muzyce klasycznej, rock'n'roll, jazz, blues wyrosła kultura zachodnia.

Tylu tutaj "rasistów" a katują swoje uszy muzyką czarnych.



Piwko dla Ciebie bo dobrze prawisz!

szycharpk

2013-12-28, 19:52
co to ku#wa jest steel panther ?

Kuchimo

2013-12-28, 21:52
ch*jowe pozdrawiam.

op...........ve

2013-12-28, 22:17
Kuchimo napisał/a:

ch*jowe pozdrawiam.


twoja stara

ZabójczaMama

2013-12-28, 23:44
PiotrekMMA, lubię dresików, którzy zamiast mydła leją na siebie tonę perfum hahaha :D
Może to być dla ciebie dziwne, ale ewentualnie tylko pedały mają prawo nie pocić się jak facet i nie śmierdzieć jak facet. Ale to dlatego, że oni jebią gównem.
Tak więc możesz być k***a łysy, wypachniony, ale nie zmieni to faktu, że jesteś zwykłą końską sp***oliną z 15 chorobami wenerycznymi, od której każda kobieta sadola jest bardziej męska.
Pojazd, bo ktoś musiał ci powiedzieć w twoim języku, gdzie twoje miejsce. Wypie**alaj do kanałów, ja wracam do kuchni.