18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

[11] KK! - CZERWONE DYNASTIE

vonreinert • 2015-01-18, 18:09


Po raz 23 Polacy zrzucili się na Woodstock, gdzie w brudzie i błocie towarzysz Miecugow zorganizuje wielkie pranie - mózgów. To jednak tylko cegiełka w planie wynarodowiania całego pokolenia. Kolejną niedługo dorzuci RAŚ, maszerując w pochodzie upamiętniającym ofiary katów spod znaku SS i polskiego orzełka.

Na szczęście na Śląsku oprócz wywrotowców żyją też patrioci. Dowiecie się zatem jak Polka Niemców odparła. A na koniec poznacie historię paryskich zamachów, na których przede wszystkim skorzystał Izrael.

Kriski

2015-01-18, 18:15
Wolę brud i błocko Woodstock od tęczowego marszu kochających ból dupy.

vonreinert

2015-01-18, 18:33
Kriski napisał/a:

Wolę brud i błocko Woodstock od tęczowego marszu kochających ból dupy.



Lol !! No przecież to jest to samo! Organizowane przez tych samych ludzi :D Nie wiem jak ślepy musisz być, by nie widzieć kolorów sceny zbudowanej na Woodstock. Nawet tam w miniaturce na filmie widać jak bardzo tęczowa ona jest. A swoją drogą może zapytaj Miecugowa czy Owsiaka co sądzą o gejach, tęczy itd ;)

Ko...........on

2015-01-18, 19:48
@vonreintert

Głupi ku*asie volkdeutschu. Usuń ten avatar bo przynosisz wstyd Narodowi POLSKIEMU! Czcisz hitlera, urodziłeś się w jego urodziny. Wracaj na wykop

vonreinert

2015-01-18, 19:55
Idź gówniarzu, leczyć kompleksy gdzie indziej ;)

Ko...........on

2015-01-18, 19:57
Nie będzie niemiec mi rozkazywał. Gówniarz to zawód twojego starego w SS

vonreinert

2015-01-18, 20:42
VisaInfinity napisał/a:

Nie będzie niemiec mi rozkazywał. Gówniarz to zawód twojego starego w SS



Zobacz lepiej program, to może czegoś się nauczysz, bo na razie tylko mordką kłapiesz, a do powiedzenia nic nie masz ;)

De...........37

2015-01-18, 21:09
Mi sie woodstock kojarzy tylko z jednym z najfajniejszych festiwali i kawałem niezłej muzyki (zwykle). Sram na to jaką sobie do tego dorabia kto ideologię :D .

Gruby Brzuch

2015-01-18, 21:10
vonreinert, nie dyskutuj z nimi, bo szkoda życia.
Dzięki za kolejny odcinek, łap piwko!
PS. Nie zaprzestawaj dobrej roboty!

Kuriki

2015-01-18, 23:47
Przyznaję, że mam dysonans poznawczy. Nie rozpoznaję czy film razem z opisem autora tematu jest dla beki czy na serio czy trochę śmieszkizmu i trochę poważności się przeplata celowo :shock:

Albo inaczej. Nie dopuszczam myśli, że to jest na serio :amused:

Anony ratujcie! Co jest prawdą? Kogo hejcić? Gdzie krzyż? Kto Mgłą (tak, TĄ mgłą :shock: ) sterował? :krejzi: