18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

100 pompek czyli sadole robią klate

wytrzeszcz5 • 2014-12-28, 19:14
Witajcie sadole
Jak wiemy zaraz koniec roku i czas na postanowienia noworoczne.

Żeby nie było że sadole to słabe leszcze stwierdziłem że czas przypakować.
Zasady są proste
Instrukcja:
spoiler


Jest już luty i lista wygląda tak:



Kod:
1. wytrzeszcz5 (2 faile)
2. rav4ever (1 fail)
3. Spiddy (niepewny)
4. Pleso93 (nowy)
5. Szeregowiec_Jogi(nowy)
6. isitsaturday (niepewny)
7. cinoslav (nowy)
8. mrlewy (złoto, inne ćwiczenia)


Odpadli:

Kod:
1. KhazAkar
2. Sapwood
3. Vanderheim
4. MaciejSadol
5. Płód
6. GKC
7. Majkiel26
8. Un_Nem

Moby_Dick

2014-12-28, 19:21
Patrzac na liste, mozesz byc nawet w finale :hitler:

Falsum

2014-12-28, 19:33
Kod:
1. wytrzeszcz5
2. Sapwood

Va...........im

2014-12-28, 20:11
Lista zakupów:
1. wytrzeszcz5
2. Sapwood
3. Vanderheim

rav4ever

2014-12-28, 21:29
1. wytrzeszcz5
2. Sapwood
3. Vanderheim
4. rav4ever (z dogadanym tygodniowym opóźnieniem)

is...........ay

2014-12-28, 21:57
k***a, dzięki. Już od paru miechów ćwiczę (jakieś 1-2 razy w tygodniu, bo ze mnie zbyt leniwa k***a na więcej) i nie miałem żadnego określonego planu.
Kod:
1. wytrzeszcz5
2. Sapwood
3. Vanderheim
4. rav4ever
5. isitsaturday

mrlewy

2014-12-28, 22:32
A ch*j, spróbuję - przynajmniej inni będą mieli ubaw :krejzi:

1. wytrzeszcz5
2. Sapwood
3. Vanderheim
4. rav4ever
5. isitsaturday
6. mrlewy

thqpo

2014-12-28, 22:36
Panowie, to nie jest poważne podejście do tematu, jeśli chodzi o robienie klaty. Taki trening wytrzymałościowy jak robienie 100 powtórzeń w jednej serii na pewno przyczyni się w dużo mniejszym stopniu do rozwoju siły/masy mięśniowej niż trening na siłowni pod okiem trenera. To fajna inicjatywa (że się chcecie poruszać), ale w sumie jaki sens ma robienie 100 pompek/brzuszków itp? Na pewnym etapie mięsień potrzebuje trochę większego bodźca niż masa ciała, tak mi się wydaje. No i oczywiście nie można zapominać o tym, że mięśnie należy trenować wszystkie równomiernie, a nie tylko jedną partię (klate).

Un_Nem

2014-12-28, 22:57
robie ponad 100 pompek bez zadnych zabaw, wiec uznaje to postanowienie za zbedne :P i to zadna zabawa. to powinno wyjsc od siebie wg mnie, a nie od jakiegos zakladu.

wytrzeszcz5

2014-12-28, 22:58
Panowie @up i @2up zasadniczo chodziło by ruszyć nasze pordzewiałe tyłki a czemu takie zdanie... cóż na taki wpadłem :D

Un_Nem

2014-12-28, 23:16
no okej ale jak sie udowodni ze sie zrobilo te 100 pompek?

wytrzeszcz5

2014-12-28, 23:18
@up o wytrwałość w napie**alaniu chodzi a nie ze się te 100 zrobi... kumasz kto najbardziej uparcie będzie machać ten wygra... pod tym względem nie różni sie od NFN

is...........ay

2014-12-28, 23:31
thqpo napisał/a:

Panowie, to nie jest poważne podejście do tematu, jeśli chodzi o robienie klaty.

I bardzo dobrze. Jebie mnie robienie klaty tylko trochę wstyd sapać na pół osiedla po przejściu paruset metrów, jak jest w moim przypadku. :P A pompki są ponoć całkiem dobrym treningiem kondycyjnym.
thqpo napisał/a:

Na pewnym etapie mięsień potrzebuje trochę większego bodźca niż masa ciała, tak mi się wydaje.

W moim przypadku, jak pewnie i dla wielu innych na tym portalu to w zupełności wystarczy.
thqpo napisał/a:

No i oczywiście nie można zapominać o tym, że mięśnie należy trenować wszystkie równomiernie, a nie tylko jedną partię (klate).

Na stronie są też inne programy ćwiczeń. Ja osobiście zamierzam złapać się też brzuszków i przysiadów. ;)
Un_Nem napisał/a:

to powinno wyjsc od siebie wg mnie, a nie od jakiegos zakladu.

Przecież wszyscy robimy to dla siebie, a bez tego tematu nie dowiedziałbym się o programie ćwiczeń i dalej ćwiczyłbym byle jak. Zakładać się przez Internet? Zakład że zrobię 100 pompek teraz?
No i już. Zrobiłem 100 pompek.
Zakładanie się przez Internet nie ma najmniejszego sensu. :idzwch*j: Zresztą dopisałem się do listy bo po prostu była. Nawet nie wiem po co tu jest.

Testy porobione. Jebłem 12 pompek (trochę już ćwidzyłem; w październiku nie potrafiłem pięciu zrobić), 4 brzuszki (które dotąd olewałem, bo szkoda mi kręgosłupa na dźwiganie swojego tłustego cielska jak można inaczej się zmęczyć) i 17 przysiadów (przerwał mi skurcz, więc chyba nie wykonywałem ćwiczenia poprawnie xD).

kubczyk

2014-12-29, 00:10
Zamiast brzuszków proponuje deskę, ang. plank. I to bardziej pro-zdrowotnie bo jak masz słaby brzuch to szybciutko kręgosłupik pie**olnie :-)

Ma...........26

2014-12-29, 14:45
Co ja nie dam rady :D Więcej takich motywacji na tej stronie to za niedługo będziemy zapisywać się na sztuki walki :-)
1. wytrzeszcz5
2. Sapwood
3. Vanderheim
4. rav4ever
5. isitsaturday
6. mrlewy
7. Majkiel26
:-P