18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

100 głupich zdarzeń związanych z piłką nożną

MexicoCojonez • 2015-10-22, 20:41
Dodaję ponieważ nie było tutaj 99% z tych nagrań, jeśli się nie spodoba to wyj***ć.

tom1bombadil

2015-10-23, 13:33
Norti, no tak brak czasu, exp sam sie nie zrobi. A reszta wypowiedzi? Wiele aspektow ch*jowości sprawia ze jest ch*jowa, perzyznam, ze błyskotliwa analiza:P , nie pozdrawiam .

Norti

2015-10-23, 13:53
tom1bombadil,
Nadal nie rozumiesz, że nie mam zamiaru wytykać gównianych cech tej dyscypliny, tylko zwróciłem uwagę na błąd logiczny? Trochę mnie to martwi :|.

tom1bombadil

2015-10-23, 14:24
Wiem, ze szkoda mojej klawiatury i tak wiem ze nie kazdy kto nie lubi piłki noznej jest grubasem ktory nie lubi sportu (choc Ty pewnie tak ) w ogole. myslalem ze to oczywiste jednak argumentacja: ch*jowa, pedalska martwi mnie bardziej niz pominiecie przeze mnie ww oczywistosci.

gu...........y1

2015-10-23, 15:16
2.39 najlepsza akcja.Po browarze dla zawodników.

KrisCFC

2015-10-23, 15:41
Norti napisał/a:

tom1bombadil,
Spokojnie, kim miałem zostać już zostałem, a orientacji seksualnej fanów piłki nożnej i tak nie zmienisz. Bardzo mi przykro, że skupiłeś się tylko na jednym zdaniu mojej wypowiedzi. A i najważniejsze - nie uprawiam sportu, nie mam czasu.



Po pierwsze: tekst zaznaczony na żółto jest tak głupi, że sądzę iż po prostu jesteś tak zwanym trollem.

Po drugie: Też nie mam czasu na sport, niestety i jest to smutne, ale co zrobić.

Po trzecie: Obstawiam, że jesteś fanem siatkówki, bo głównie oni (nie wiedzieć czemu) mają jakiś awers do piłki nożnej (Pomijając grubasów i no-life'ów).