18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 rzeczy, których nie wiedziałeś o orgaźmie

tutus • 2012-11-26, 21:31
Ciut przydługawe, ale naprawdę warto obejrzeć. Może to dowód na to, że niektórzy sadole nie są naprawdę sadolami :amused:

English required

10:38 Pkt 7 - jedna z najbardziej poj***nych rzeczy jakie ostatnio widziałem :swinia:

Re...........ms

2012-11-26, 22:15
myślałem, że TED zajmuje się w miarę poważnymi rzeczami... byłem w błędzie, ale dalej uważam laserowy działko na komary kozackim wynalazkiem.

St...........el

2012-11-27, 00:23
ściszcie filmik, to może usłyszycie choć jeden orgazm więcej w waszym życiu, sadyści :roll:

ToMiTo87

2012-11-27, 00:39
Ciekawe nawet.. Polecam ..

tooc1

2012-11-28, 13:34
jeszcze trochę to będą filmy w języku cygańskim..

mala89

2012-11-28, 14:21
uwielbiam TED własnie za takie filmiki

Mencjusz

2012-11-28, 14:22
ciekawe, pomysłowy temat na prezentację i dobrze zaprezentowany.

Właśnie takich rzeczy, takich konferencji i prezentacji, oraz takiej frekwencji brakuje w polskiej nauce.

nsa

2012-11-28, 17:20
Pani jest autorką książek
Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków (chyba jej najlepsza książka)
Bzyk. Pasjonujące zespolenie nauki i seksu (da rade)
Ale kosmos! Jak jeść, kochać się i korzystać z WC w stanie nieważkości(kicha)
Duch. Nauka na tropie życia pozagrobowego (kicha)

bary110

2012-11-28, 17:20
Mencjusz napisał/a:

ciekawe, pomysłowy temat na prezentację i dobrze zaprezentowany.

Właśnie takich rzeczy, takich konferencji i prezentacji, oraz takiej frekwencji brakuje w polskiej nauce.




Jakiej nauce? :facepalm:
Ta babka to dziennikarka i pisarka popularnonaukowa, żaden z niej naukowiec; temat zaprezentowany jak dla dzieci z gimnazjum, a widownia tak właśnie się zachowuje
Polska nauka ma sie dobrze bo nie zajmuje sie takimi bzdurami
to są pozycje tej pani:

Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków (Stiff: The Curious Lives of Human Cadavers)
Duch. Nauka na tropie życia pozagrobowego (Spook: Science Tackles the Afterlife)
Bzyk. Pasjonujące zespolenie nauki i seksu (Bonk: The Curious Coupling of Science and Sex)
Ale kosmos! Jak jeść, kochać się i korzystać z WC w stanie nieważkości (Packing for Mars: The Curious Science of Life in the Void)

Więc nie gadaj bzdur. My naukowców mamy świetnych, tylko finansowania nie ma

Ankane

2012-11-28, 18:45
Dla mnie ciekawe, nietypowe, z 'jajem'. Babka podeszła do tematu na luzie i opowiada interesująco. Po co robić sztywne wykłady, gdzie a nóż - ktoś się oburzy, że jak to tak o masturbacji? Na takim czymś przynajmniej się nie uśnie.

Baro

2012-11-28, 18:49
Cudowna babka. :D

Mencjusz

2012-11-28, 20:07
Cytat:

Polska nauka ma sie dobrze bo nie zajmuje sie takimi bzdurami



Kpisz, czy o drogę pytasz?

Polska nauka jest w fatalnym stanie, głównie z powodu braku finansów, ale także z powodu pewnej pasywności w nastawieniu naukowców.

Darson666

2012-11-28, 21:38
Orgazmie. Odmienia się jak plazma - plazmie. Dziwnie to brzmi i wymawiamy tak, jak napisałeś, ale zmiękczenie jeszcze nie zostało wprowadzone do formy pisanej.