18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 najciekawszych dokonań husarii

defcon1 • 2014-01-17, 14:46
Infografika na temat najciekawszych dokonań naszych skrzydlatych jeźdźców, czyli husarii - najlepszej (i chyba zarazem najpiękniejszej) ciężkiej kawalerii wszech czasów.


H1ghlander

2014-01-17, 22:23
W ogole co to jest za kretynizm wyzywania od "polaczkow" chyba nic słabszego byc nie moze.
pie**olenie i plucie na przodkow, polacy sobie powinni przypomniec wlasnie, że nie są pachołkami.

Kłócać się wszyscy realizują plan tych, którzy chcą żeby naród był słaby, bo naród podzielony to naród słaby.

I mam troche wrazenie, ze cos w tym jest o czym Max mowil, choc wydawalo mnie sie nieprawdopodobne...
"Revision of Yalta - Czy możliwa jest rewizja polskich granic - Max Kolonko MaxTV"
youtu(dot)be /3a-PN4n0USs

bimbastah

2014-01-17, 23:22
Synu,nie mamy dziś pieniędzy na obiad ale może pocieszy cię że kiedyś mieliśmy husarię.

Dobrutro

2014-01-18, 00:13
Drugie tyle husaria przegrała, jak już to przedstawiajcie obiektywne fakty, a nie narodowe mity dla frajerów. :P

zypon

2014-01-18, 00:52
ja jestem dumny z historii Polski.... ale jak patrzę na takie posty to mi się rzygać chce.

kajtula

2014-01-20, 02:43
Nie rozumiem jednej rzeczy. Skoro jednemu z drugim nie odpowiada Polska do tego stopnia, że obraża nie znajomych mu rodaków od "polaczków" to niech pakuje zabawki i wypie**ala na wyspy użerać się z kozojebcami. Wrażenia na pewno gwarantowane, może nawet wam łby poupie**alają.

Co ci kretynie jeden z drugim przeszkadza to, że ktoś chce podzielić się swoim zainteresowaniem historią jego ojczyzny? Masz w dupie ojczyznę i jej historię to scrolluj dalej a nie narzekasz pod tematem historycznym na Tuska czy średnią krajową.

strzelec_

2014-02-01, 11:51
Podobnie jak pod Wizną. Mamy tych polskich Termopilów kilka... Tylko zastanawia mnie dlaczego dopiero jak dostajemy ostro wpie**ol to się potrafimy postawic a najpierw latami dązymy do tego zeby byc popychadłem...