18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 gramów na zeszyt wzięła

Jesse.Pinkman • 2023-09-25, 21:41
Diler upomniał się o swoje.

silwerbalk

2023-09-26, 11:46
Powiedzcie mi który teraz daje na krechę ..... :roll:

dOpieca

2023-09-26, 12:24
mogl zr*chac za kare

~Velture

2023-09-26, 13:58
John-Flopp napisał/a:

Głupi to ty jesteś.. Po to się daje na zeszyt żeby potem mieć takie gówna do gonienia o siano. Oni mają pieniądze za wzięty (wciśnięty) towar wysrać i ch*j Cię to boli jako dilera..



Tak k***a bo to w ch*j większy zarobek potem ściąganie od ćpuna bez grosza zaległy hajs niż nie dawanie mu w kreche i niech coś k***a ukradnie samemu.
Ćpun ZAWSZE znajdzie sposób aby mieć na ćpanie. Zawsze. Jeśli bierze w kredo znaczy, że już nie ma skąd brać.

Jakbym ja był dilerem to bym w kredens nie dawał bo 1) pozbywasz się towaru 2) musisz się użerać aby odzyskać i to też k***a nie przegiąć aby potem taki nie poleciał na psy i cię nie sprzedał. 3) taka k***a będzie pierwsza do sprzedania jak ją złapią z towarem bo to nawet na rękę aby się długu pozbyć wysyłając typa do pierdla.

Dziwną masz logikę. Ty byś się pozbył swojego towaru i samemu był "pusty" albo brał na kreche od hurtownika żeby tylko ćpunek miał swoje ćpanie bo ma ciśnienie?
Serio?

Radian1

2023-09-26, 14:42
berhol napisał/a:

Gówno wiecie tak naprawdę! , może jest nie winną ofiarą Patologii , znęcają się nad nią bo jest słaba, k***a ja zawsze będę za dobrem..... jeśli nawet poćwiartować zło trzeba!!!!!!!!!!! to będę z siekierą rąbał....



ch*j z nią jak z każdym ruskim, cholerne dzikusy dla niepoznaki tylko mający biały kolor skóry...

420710247365

2023-09-26, 17:08
John-Flopp napisał/a:

Głupi to ty jesteś.. Po to się daje na zeszyt żeby potem mieć takie gówna do gonienia o siano. Oni mają pieniądze za wzięty (wciśnięty) towar wysrać i ch*j Cię to boli jako dilera..



Zdecyduj co właściwie chcesz robić. Chcesz być cenionym przez lokalną społeczność ćpunów dostawcą środków psychoaktywnych wysokiej jakości czy jakimś sk***iałym sciągaczem długów? No to od razu idź pracować dla jakiegoś lokalnego gangstera-lichwiarza albo sam takim zostań a etap sprzedaży ludziom szuwaksu w ogóle odpuść.

Miko1325

2023-09-27, 21:37
A mógł por*chać ... wyszedł by na + ... a tak? Wyszedł na -.