18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

1 tona to właśnie tyle ile ma założone

ans83[Ż] • 2013-04-09, 17:48
Ostatnio latają na sadisticu na lewo i prawo filmiki z jakimiś patafianami, którzy próbują być siłaczami... zobaczcie w takim razie tego kota. akcja właściwa zaczyna się ok 1:00 ale warto obejrzeć murzyna od 0:35 ;)




Biker50

2013-04-09, 19:54
W końcu to 8-krotny Mr. Olympia + masa innych tytułów na koncie. Można powiedzieć, że to współczesny Arnold (choć w dużym uproszczeniu). Z ciekawostek z zawodu jest policjantem :) Zastanawiam się jak reagują ludzie kiedy pojawia się na interwencji lub zatrzymuje kierowcę za przekroczenie predkości :)

jednoręki-ujeżdżacz

2013-04-09, 19:55
ans83[Ż] napisał/a:

...zobaczcie w takim razie tego kota...


Trochę gejowsko to brzmi ;p

froqer

2013-04-09, 19:55
100 lat temu kosztowałby fortunę. Tylko dużo pali.

sinda

2013-04-09, 19:58
Biker50 napisał/a:

W końcu to 8-krotny Mr. Olympia + masa innych tytułów na koncie. Można powiedzieć, że to współczesny Arnold (choć w dużym uproszczeniu). Z ciekawostek z zawodu jest policjantem :) Zastanawiam się jak reagują ludzie kiedy pojawia się na interwencji lub zatrzymuje kierowcę za przekroczenie predkości :)



Z zawodu jest kulturystą.
Bardziej trafne-zanim zostal kulturysta z zawodu byl policjantem.
:idzwch*j:

PanPodporucznik

2013-04-09, 20:00
wyobraźcie sobie ile ten mudżin bawełny na godzinę by zebrał!
Za ile można go kupić?

Lemon19

2013-04-09, 20:04
@kaktuz
Jak patrzę na Twoje komentarze to stwierdzam, że chyba dopiero co zacząłeś chodzić do podstawówki. Jesteś Polakiem? To na jaki ch*j piszesz w innym języku?

LukChopie

2013-04-09, 20:09
ans83[Ż] napisał/a:

filmiki z jakimiś patafianami, którzy próbują być siłaczami... zobaczcie w takim razie tego kota. akcja właściwa zaczyna się ok 1:00 ale warto obejrzeć murzyna od 0:35 ;)



chciałbym żeby to przeczytał głos Czubówny :D

kaktuz

2013-04-09, 20:09
nie ale dopiero co zaczolem rozgniatac niedorozwiniete lemonki moja brudna i spocona stopa jaskiniowca

LICH0

2013-04-09, 20:09
Czyli, że sam uniesie tonę bawełny?

kaktuz

2013-04-09, 20:21
podniecacie sie jakimis nyggerami a w polsce wystarczy ze wymienie 2 osoby Jan Wegiera i Jaroslaw Olech chlopie ci goscie nie sa 1 krotnymi mistrzami swiata wegiera z tego co sie orientuje okolo 15 razy wygral ms w wyciskaniu i wielokrotnie w trojboju a jarek olech no to przy wadze ciala 76 kg przysiada 360 kg i tez jest wielokrotnym mistrzem swiata w trojboju generalnie jestesmy przech*jami ale pani minister mucha obciela pieniazki dla sportowcow i niestety latwiej sie zyje sportowcom na bialousi niz u nas smutnee ale prawdziwe

to jest sila nie trzeba nam przerosnietych naj***nych HGH insulina peptydami nandrolonem testosteronem propionatem winstrolem boldenolem i ch*j wie czym jeszcze nyggerow

ale wiadomo taki smiec jak lemon podnieca sie na widok spoconego mudzina co zrobisz przeca nie zakazesz mu zyc

biklop

2013-04-09, 20:26
za czasów awf podnosiło się na nogi tak jak on 540 kg ale k***a tyle? przegięcie...

sinda

2013-04-09, 20:36
@kaktuz,
kulturysta=/=trójboista silowy.
Powinni Ci w ogole wypie**olic to konto jak i Ciebie a odbanowac jak wyjdziesz z mentalnego gimnazjum idioto

ans83[Ż]

2013-04-09, 20:50
kaktuz napisał/a:

tak to ronnie coleman ale on by nawet z polowa tego ciezaru nie przysiadl na sztandze



przysiąść można na ławce w parku na 5min. :lodowka:

rumbacz1985

2013-04-09, 21:44
Ale porównanie kulturystów do trójboistów, to tak jakby porównac koszykarza do piłkarza, no tak obaj graja w piłkę.
A idąc dalej tokiem myslenia niektórych to przypuszczam że takie trójbojowe bestie jak malanichew czy yarymbasz pewnie zesraliby się na tej suwnicy nim to wycisneli. To jest tylko na pozór ten sam ruch, na pozór...
Wiem sam po sobie jak trenowałem trójbój i siadałem po 180 a wział mnie znajomy na hack maszyne, to nawet połowy powtórzen nie mogłem zaliczyć tyle co kumpel, a w przysiadzie on mega odstawał ode mnie,
A co do tego że coleman jest napizgany insą, hgh itd, itd...
To kto broni olechowi i wergierze nie brać. Niech idą do wpc, i jazda.
Zresztą w ipf to oni też są tak czyści jak murzyn biały, acha no sa też oczywiscie tacy co nic nie biorą i też nic nie wygrywaja.
Sam sie w to bawiłem, i wiem jak po pół roku treningu podszedł do mnie znajomy (brąz na mś do 100kg) i wtpalił -
Stary ale bez koksu to se możesz co najwyżej w bierki grać.

Spedi

2013-04-09, 22:02
o kur** tam jest wiecej zelastwa niz na torach kolejowych