18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

1-minutowy test, który zmieni Twoje zachowanie

betclic123456 • 2013-08-19, 02:28


Taka ciekawostka. Oglądać całe, albo wcale.

ProVVe

2013-08-19, 02:45
Szmata
k***a
dz**ka
Prostytutka
Lodziara


Ciekawe ile kobiet zaraz będzie opie**alać gałę albo grzmocić się z randomowymi osobami za kasę :krejzi:

To...........sz

2013-08-19, 04:36
Ten test zadziała w 100% tylko na ludzi, którzy są zbyt podatni na czyjeś sugestie. Osoba nerwowa, nawet jakby dostała test z przyjemnymi słowami, to najpierw wk***iłaby się na test, a potem na gościa z telefonem. Na końcu wk***iłaby się na wszystko.

~Faper Noster

2013-08-19, 08:28
Filmik w bardzo przystępnej formie pokazuje mechanizm, z którym każdy styka się codziennie nie zdając sobie z tego sprawy. I choć wpływ rejestrowanych w czasie dnia treści na ludzkie zachowanie jest wielokierunkowy i w dużej mierze nieprzewidywalny, to mając świadomość tego faktu możemy go z powodzeniem wykorzystywać do własnych celów. Zarówno czynnie - odpowiednio dobierając słowa w rozmowach z ludźmi, jak i biernie - wyszukując sobie pozytywne treści

innco

2013-08-19, 10:13
to już wiem dlaczego jak kończę oglądać sadola to mam ochotę wpaść pod samochód, złamać rękę, lub dostać wpier***.

Li...........ha

2013-08-19, 10:26
@up,
i wyr*chać shemale'a ?

Pizkes

2013-08-19, 10:45
Jeżeli na kogoś są w stanie wpłynąć takie bzdury, to zasługuje chyba na rozstrzelanie, gdyż to nie człowiek, tylko tępa ameba. Jak płytkim i mało skomplikowanym trzeba być, żeby dziesięć pytanek mogło zmienić nasze zachowanie? Szczerze gardzę takimi ludźmi, gdyż to znaczy, że zatrzymali się oni w rozwoju osobistym gdzieś dwa lata przed poczęciem.

I jeszcze jedno: żeby sprawdzić, czy test faktycznie działa tak, jak się przewiduje, to należałoby wykonać setki testów(a spece od statystyki powiedzieliby, że nawet tysiące). Dopiero wtedy mielibyśmy pewność, że wyniki badań nie są dziełem przypadku.

I jakim cudem niby sprawdzili, że ludzie wolniej idą? Mogliby to stwierdzić jedynie, gdyby wcześniej to zmierzyli i zarejestrowali w jakikolwiek sposób. Jeżeli polegali jedynie na wzrokowym "pomiarze", to niech sobie wsadzą to w dupę, gdyż odbiór prędkości, czy szybkości jest względny, jak wiele rzeczy na świecie(nawet droga - patrz teoria względności Einsteina i dylatacja czasu).

Podsumowując: ch*j im w dupę. Zarówno tym, na których test zadziałał, jak i tym, którzy ten test robili.

feel_x

2013-08-19, 10:58
betclic123456 napisał/a:


Taka ciekawostka. Oglądać całe, albo wcale.



A ja oglądnelem polowe i ch*j ci w dupe :banany:

Sick_Stick

2013-08-19, 11:03
ProVVe napisał/a:

Szmata
k***a
dz**ka
Prostytutka
Lodziara


Ciekawe ile kobiet zaraz będzie opie**alać gałę albo grzmocić się z randomowymi osobami za kasę :krejzi:



RANDOMOWYMI :homer:

Co to k***a za moda? Czy w języku polskim naprawdę nie ma już słów na określenie "random"?

konował

2013-08-19, 11:10
W coś tym musi być. Wielokrotnie jak czytam jakieś bzdurne komentarze lub artykuły to mam ochotę komuś w mordę dać a zwłaszcza piszącym te owe herezje.

Pepeee

2013-08-19, 11:21
k***a mać co za gówno ... i jeszcze jedno PO ch*j NAPISAŁEŚ ŻEBY OGLĄDAĆ CAŁE?! je pie**ole co ma z tym filmikiem wspólny sadistic?

jankol

2013-08-19, 11:22
Jeśli rezultaty tego testu są prawdziwe to daje tylko do myślenia jak łatwo nam coś zasugerować, zmanipulować. Wystarczy spojrzeć jaką papkę daje TV, gdzie sugerując coś, skłania nas do właśnie takiego "dopasowania słówka" do odpowiedniej sytuacji.

Pawell92

2013-08-19, 11:26
Cytat:

i wyr*chać shemale'a ?


A co?
Swedzi dupka? 8-)

betclic123456

2013-08-19, 11:28
Pepeee napisał/a:

k***a mać co za gówno ... i jeszcze jedno PO ch*j NAPISAŁEŚ ŻEBY OGLĄDAĆ CAŁE?! je pie**ole co ma z tym filmikiem wspólny sadistic?



Ktoś Ci kazał w ogóle wciskać przycisk play, że tak płaczesz c*pko?
A co tutaj teraz ma wspólnego z sadyzmem? Malowanie laptopa, czy kula w rtęci? Z sadistica niestety zrobił się portal jak te wszystkie inne, ale tutaj jest dział hard i wszystkie gówno z kwejków jest odfiltrowane, także oszczędza się czas. Ja na głównej ostatnią sadystyczną wstawkę jaką widziałem to chyba ta z pociągiem i tym brudasem co przyj***ł łbem o jakiś znak. A Tobie jak coś nie pasuje to wiesz co, debili-hejterów mamy tu mnóstwo, także nikt nie będzie po Tobie płakał.