18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

1 Irokez-nowa jednostka czasu:D KSW 17

głodny_toster • 2011-11-26, 22:18
Instrukcja dla Korników jak rozj***ć Irokeza:D Psss...nowa jednostka czasu...1 Irokez:>?


nanab

2011-11-27, 16:10
Gdzie ten irokez? On jest przecież łysy -.-

głodny_toster

2011-11-27, 16:11
up BrunerOvned

To byś się k***a zdziwił;]

lapps

2011-11-27, 16:23
mikEWrona napisał/a:

Przeciez ten pajac w ogole gadry nie trzymal :D nie wiem co on chcial zrobic



pewnie to...(dla niecierpliwych od 2:00)



warto wspomniec ze murzyn byl wtedy jednym z lepszych stojkowiczow(jak nie najlepszym;P) w organizacji WEC ktore potem zostalo wchloniete przez ufc, dzieki czemu irokez stal sie jednym z 2 polskich polakow walczacych w ufc. jeszcze taka ciekawostka: chodza sluchy, ze z macka jest taki napie**alacz, ze az koledzy z klubu nie chca sie z nim sparowac mimo, ze wazy mniej niz 80 kg, a w klubie ma ladnych konkretow jako, ze trenuje w berserkers team szczecin, jednym z najlepszch(a chyba najlepszym obecnie:P) w polsce.
co prawda tutaj przekozaczyl:D za bardzo andersona silve chcial z siebie robic, ale to nie zmienia faktu, ze jakby chcial ci zrobic krzywde, to bys juz chyba wieksze szanse z rozpedzona ciezarowka mial :szczerbaty:

głodny_toster

2011-11-27, 16:33
up
Zgodzę się ;) Nie wątpię w jego umiejętność i zapewne by tak było :) Aczkolwiek uważam, że no miał pecha i poległ dość śmiesznie przez własne kozaczenie;] Więc internetowe gimbusowo podobne napinacze nie stękać, tylko się pobrechtać, lekcje odrobić i spać :D

piston121

2011-11-27, 17:26
mikEWrona napisał/a:

Przeciez ten pajac w ogole gadry nie trzymal :D nie wiem co on chcial zrobic


Ja pie**ole, komentator przecież nawet mówił, że Jewtuszko do MMA wnosi Muay Thai - a w MT tak wygląda ''garda'' -.-

bohomas

2011-11-27, 20:31
Cytat:

W sumie to tylko walka Pudziana z Thomsonem była jedyną ch*jową na tej gali, nawet cyrk jaki zrobił thompson po walce nie pomogło. Na szczęście na koniec dali piękną walkę Khalidova. Jest gość przech*jem.



Chyba raczej jaki cyrk odj***li sędziowie...

bebe_nuss

2011-11-27, 22:40
główkę ma ja ET nie dziwię się że studia skończył

skoczkowski

2011-11-27, 22:58
Wjechał wozem strażackim, wyjeżdżał już karetką.

kaaziuu

2011-11-28, 15:05
padł jak "zaczarowany OUEK" hahaha hardkorowy ouek :)

BrunerOvned

2011-11-28, 16:12
kaaziuu napisał/a:

padł jak "zaczarowany OUEK" hahaha hardkorowy ouek :)



Zawsze jarasz się ze swoich kawałów?
W końcu kogoś zdenerwujesz takimi dowc**ami i spojrzy na Ciebie groźniej niż zwykle!