18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowcip Zelenskiego , dwóch żydów

niemamskarpet. • 2022-12-14, 19:43
w poniedziałek 11.12.2022 Zelenski opowiedział dowcip w wywiadzie udzielonym Davidowi Lettermanowi ...

"Jak tam sytuacja? Co mówią ludzie?". Drugi mówi: "Wojna (...). Rosja wojuje z NATO" - mówił Zełenski. "No i jak tam?" - pyta pierwszy. "No, jak tam: 70 tysięcy rosyjskich żołnierzy zginęło, stracili prawie wszystkie rakiety, masa sprzętu uszkodzona, no taka jest sytuacja". "A co z NATO?". "NATO jeszcze nie przyjechało"

joeblacktwo

2022-12-14, 20:12
Kto by nie wygrał i tak żydzi zyskają

taylorswift

2022-12-14, 20:44
żydzi odpowiedzialni za całe zło na świecie

krzysieks997

2022-12-14, 20:48
Żydokomuna objęła wszystkie ważniejsze stołki w Polsce zaraz po wojnie. U ukrów już są - teraz tylko umocnią swoją pozycje i zrobią to samo co z Polską…

wojwod

2022-12-14, 20:55
Kuźwa nie rozumiem ani dowcipu ani kontekstu


skywalker75

2022-12-14, 20:58
To prawda że wojna pokazała degrengoladę russkiej armii , na szczęście dla nas jedyne czym mogą jeszcze grozić to atom , konwencjonalnie są słabi jak nigdy. Co do Żydów to, niestety proruskie zydki, ruskiego pochodzenia, których dużo w Izraelu i mają duże wpływy, blokują pomoc militarna dla Ukraińców, a taka zwłaszcza w obronie przeciwrakietowej i przeciwlotniczej mogłaby być znacząca ze strony Izraela

RoboCat

2022-12-14, 21:15
przeciez ten caly zelenski to jest jeden z "bandy" - wielka gwiazda sie teraz zrobila - a wystarczy popatrzec na powiazania i skad kase bral :) no ale kaza wiezyc w super hero zelenskiego to ludziki beda to robic.

nowynick

2022-12-14, 21:24
:roll:

ja pie**olę ale antyżydowski wysryw.... ch*j że to wojna usa-rosja o wpływy nad morzem Czarnym i tak żydzi winni...

xiro

2022-12-14, 21:26
nowynick napisał/a:

ja pie**olę ale antyżydowski wysryw.... ch*j że to wojna usa-rosja o wpływy nad morzem Czarnym i tak żydzi winni...



byli, sa i beda winni

Siriuz

2022-12-14, 21:27
skywalker75 napisał/a:

To prawda że wojna pokazała degrengoladę russkiej armii ....


Co pokazała? Ruscy przecież utrzymują swoje cele, tj trzymać Nato z daleka od swoich granic. Ja wiem, że niektórym się marzy, żeby wysłali bombowce i zrobili naloty dywanowe na miasta...

ra0mir

2022-12-14, 21:58
skywalker75 napisał/a:

To prawda że wojna pokazała degrengoladę russkiej armii , na szczęście dla nas jedyne czym mogą jeszcze grozić to atom , konwencjonalnie są słabi jak nigdy. Co do Żydów to, niestety proruskie zydki, ruskiego pochodzenia, których dużo w Izraelu i mają duże wpływy, blokują pomoc militarna dla Ukraińców, a taka zwłaszcza w obronie przeciwrakietowej i przeciwlotniczej mogłaby być znacząca ze strony Izraela



Żydzi nie sa proruscy... oni lezą tam gdzie mogą zarobić. Diabłu dusze sprzedają dla hajsu. Kto na początku wojny sponsorował Hitlera?

SirK.

2022-12-14, 21:59
Ogółem to jebac oba skundlone narody Upa i Czereonych niech się wybija na wzajem co do ostatniego a wcześniej niech te swoją urkowa swolocz z polski zabiorą

C0C0JUMBO

2022-12-14, 22:02
11 grudnia to nie poniedziałek idioci

smc

2022-12-14, 22:03
ra0mir napisał/a:

Żydzi nie sa proruscy... oni lezą tam gdzie mogą zarobić. Diabłu dusze sprzedają dla hajsu. Kto na początku wojny sponsorował Hitlera?




Myślisz, że oni jeszcze żyją...?

:shock:

przewodnik_elektryczny

2022-12-14, 22:06
skywalker75 napisał/a:

To prawda że wojna pokazała degrengoladę russkiej armii , na szczęście dla nas jedyne czym mogą jeszcze grozić to atom , konwencjonalnie są słabi jak nigdy. Co do Żydów to, niestety proruskie zydki, ruskiego pochodzenia, których dużo w Izraelu i mają duże wpływy, blokują pomoc militarna dla Ukraińców, a taka zwłaszcza w obronie przeciwrakietowej i przeciwlotniczej mogłaby być znacząca ze strony Izraela



Nie do końca tak jest. Żydzi raczej starają się nie wpie**alać kija w mrowisko, mają swoje sprawy na głowie ( dookoła sami wrogowie) . Trzeba pamiętać że Ruscy mocno stykają się końcówkami z Irańczykami, którzy nie cierpią żydów jak mało kto. Popieranie ruskich nie miałoby sensu dla Izraela. Raczej starają się przeczekać po cichu i nie angażować się aż ruscy się wykrwawią a w Iranie być może zmieni się władza