18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzór za FREE !

RustyRat • 2013-06-06, 16:27
Witam.

Temat miałem założyć chwile temu, po akcji "orzeł może" pod patronatem towarzysza Komorowskiego.
Ale ze czas tak zapie**ala to zakładam teraz...

Nie będę zgłębiał o co chodziło w samej akcji bo nie o tym ma być temat.
Chce poruszyć kwestie spedalonego orła na różowym tle: LINK

lewym skrzydłem macha do Ciebie na dowidzenia, a prawym wykonuje gest w stylu:
Hold your dick and go fuck yourself
i do tego ten zadowolony wyraz facjaty.

pierdu. pierdu, teraz do rzeczy.

O tuż mam dla was darmowy (słowo klucz) wzór godła wykonany kiedyś tam przeze mnie, docelowo na koszulki ale można wykorzystać go na różnych powierzchniach (oczywiście tylko na użytek niekomercyjny).




LINK1
LINK2



Koszulka + nadruk A3 techniką DTG z jednej strony to koszt około 30 zł
JA sobie nadruk robiłem z około rok temu LINK i jeszcze się trzyma.

LINK SKĄD MOŻNA POBRAĆ WZÓR:


Darmowy serwer


Chomikuj


nie chce robić reklamy drukarniom więc spokojnie można coś znaleźć na allegro pod hasłem np.
"własny nadruk" , ewentualnie przefiltrować i znaleźć coś blisko swojego miejsca zamieszkania, żeby za przesyłkę nie płacić.


DANE TECHNICZNE
3 formaty : PNG, PDF i TIFF wszystkie z tłem transparentnym, paleta kolorów CMYK
orzełek wpasowany w obszar pola roboczego A3 5846x8268px przy 500dpi (pixele na cal)

W razie potrzeb wzór można spokojnie przeskalować przy standardowym rozmiarze wyświetlania 72dpi do
wymiaru max 291x205 cm (przy zachowaniu proporcji obszaru roboczego) nie tracąc wizualnie na jakości.







P.S.
Oddaje wzór z własnej dobrej nieprzymuszonej woli :mikolaj:

Jeśli znajdzie się jakiś ekspert od heraldyki to śmiało może mnie zj***ć w komentarzach.

Jeśli się temat spodoba to może w przyszłość wrzucę jakiś wzór związany z sadolem.

kibelwagen

2013-06-06, 16:36
Mega :D ..wreszcie ktoś kto zrobił coś co można nazwać zajebistym a nie HWDP na murku.
PIWO :)

Mr.Drwalu

2013-06-06, 16:51
Patriotyzm... jak to "obco" brzmi w tych czasach. :-/
Piwko ;) Za przypomnienie narodowości, bo ostatnio tyle tematów z arabami przewinęło się przez portal, że o mało turbana nie założyłem. :-P

Jesusek_Chytrusek

2013-06-06, 16:54
To nie orzeł tylko kura,a Ty masz halucynacje z niedożywienia :D

nygas232

2013-06-06, 16:54
Chyba na gitarze sobie takiego pie**olne

Vof

2013-06-06, 17:06
Stary dzięki wielkie, myślałeś nad tym żeby otworzyć swój własny biznes związany z nadrukami na koszulkach?

RustyRat

2013-06-06, 17:12
jasne, ale mam też inne pomysły na biznes - tylko kasy zawsze brakuje- dofinansowanie ciężko wziąć bo to się równa z podziękowaniem donaldowi za jego dobroć, heh... ;]

stefan szufla

2013-06-06, 17:13
Jesteś wielki, zajebiście Ci to wyszło dlatego zimne piwko a nawet flaszeczka dla Ciebie.
Jak masz więcej takich prac to wrzucaj bo wątpię że poprzestałeś tylko na tym

JH...........DS

2013-06-06, 17:16
jego orlica ma chyba okres

buer2008

2013-06-06, 17:19
Masz talent chłopie :D

pr...........as

2013-06-06, 17:23
dobre gówno ;D wrzuć na beha

sz...........an

2013-06-06, 17:25
W tym kraju nie da się otworzyć własnej działaności... a patałachy piszące "przestańcie ględzić i znajdźcie sobie robote" to chyba sami nigdy nie robili za 1200 zł urabiajac sobie ręce po łokcie. k***a

jumpertomek

2013-06-06, 17:25

File Belongs to Non-Validated Account.

The resource you are trying access belongs to an account that has not yet been validated

Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.