18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

proponowane zmiany w hardzie

Raven Trismegistos • 2011-05-31, 23:22
Do wszystkich Modów i Administratora forum.

W ostatnim czasie z działu hard zostały usunięte moje tematy. Było ich kilka, i były naprawdę ostre, przyznaję to. Powodem usunięcią było cyt: "materiały zawierające brutalne sceny przemocy wobec ludzi i zwierząt mogą być dodawanie jedynie w formie linku - zabrania się uploadowania zdjęć/filmów na nasz serwer, nie chcemy tego typu materiałów hostować, nie chcemy by użytkownicy je rozpowszechniali za pomocą naszego serwisu."

Jest to dla mnie zupełnie zrozumiałe jednakowoż w zaistniałej sytuacji nie ma żadnej możliwości umieszczania tak ostrych tematów na forum sadistic.pl. Przyczyna jest to, że serwis zabrania nam - użyszkodnikom - umieszczania kodów embeddujących materiały z innych stron, zdjęcia, filmy i inne pliki, jednocześnie zabraniając ich uploadu na własne serwery - mój pierwszy temat został usunięty za to, że był link do filmiku a filmik nie był uploadowany na serwer sadistic.pl. Te ostre tematy uploadowałem za pozwoleniem moderatorów.

Jeśli moderatorzy, którzy usunęli moje materiały zapoznali się wcześniej z komentarzami do nich, zauważyli zapewne, że dzięki moim uploadom rozgorzało kilka poważnych i ciekawych dyskusji na różne tematy, nie były to zwykłe pierdoły typu gore dla samego gore'u. Oczywiście, że były to materiały bardzo kontrowersyjne, ale miały dobry odbiór pośród społeczności portalu, a o to chyba chodzi.

Jestem na sadistic.pl od niedawna, ale ludziom, którzy mieli okazję mnie poznać pokazałem się chyba z odpowiedniej strony, chciałem zaznaczyć, że ten temat ma tylko na celu rozwiązanie tej patowej sytuacji z korzyścią dla nas - użyszkodników - oraz dla właściciela serwisu, który jak wiemy musi dbać o kwestię reklamodawców.

Tasior

2011-05-31, 23:24
chętnie bym cos naPIsał madrego, ale jestem naj***ny :-/

Dannyk

2011-05-31, 23:31
Była już o tym mowa, teraz musimy odbudować dział HARD, podając jednocześnie linki do ostrych materiałów. Jakby była inna opcja to zapewne Cent by ją wybrał zamiast usuwać 50% tematów z harda.

Raven Trismegistos

2011-05-31, 23:34
Ale Danny, ja podałem linki i wszystko czego wymaga regulamin, nawet więcej - po 5 tagów. Jednak tematy i tak wyleciały. A kiedy podałem sam link - bez uploadowania na serwer - sytuacja była identyczna :( Czytaj chłopie ze zrozumieniem :P

Dannyk

2011-05-31, 23:37
ano, mój błąd.

~Angel

2011-05-31, 23:42
Cytat:


Począwszy od 8 marca 2011 zmieniają się zasady dodawania materiałów w działach:
- Śmierć, wypadki, okalecznia, okrucieństwo wobec ludzi,
- Złe traktowanie zwierząt, inne o zwierzętach

Wymagania odnośnie zamieszczanych materiałów:
- każdy materiał musi zawierać link do źródła skąd oryginalnie pochodzi zawarty w tagach [zrodlo][/zrodlo] (DO KONRETNEJ POSTRONY GDZIE SIĘ ZNAJDUJE),
- do każdego materiału należy dodać opis co konretny materiał zawiera, może być skopiowany z oryginalnego źródła,
- preferowane są materiały opisujące konkretne zjawiska, zdarzenia, nie zaś takie nieznajomego pochodzenia, nie opisujące konkretnych przypadków, nie zawierających informacji o tym co przedstawiają, nie niosących sobą żadnej wartości merytorycznej,
- materiały zawierające brutalne sceny przemocy wobec ludzi i zwierząt mogą być dodawanie jedynie w formie linku - zabrania się uploadowania zdjęć/filmów na nasz serwer, nie chcemy tego typu materiałów hostować, nie chcemy by użytkownicy je rozpowszechniali za pomocą naszego serwisu

Zmiany mają na celu:
- zwiększyć wartość merytoryczną działów, serwis ma mieć charakter wyłącznie informacyjny,
- chronić użytkowników zamieszczających materiały (pojawiły się ostatnio opinie że hostujemy nielegalne materiały, co oczywiście nie jest prawdą, podawanie linków do materiałów źródłowych będzie najlepszym dowodem na to że nie zamieszczacie tu nielegalnych autorskich treści i będzie łatwe w weryfikacji)

Materiały które nie będą spełniały powyższych warunków zostaną usunięte.



W ostatnim czasie zostały skasowane tematy których źródłem były linki do serwisów hostujących zdjęcia, tematy zawierające nieodpowiednie opisy i tytuł.

Raven Trismegistos

2011-05-31, 23:46
Czyli moje wyleciały za brak czego konkretnie? Zaznaczałem background historii w każdym z materiałów, więc chyba nie powiesz mi, że pogrubiony przez ciebie fragment pasuje do moich uploadów. Nawet tłumaczenie dodałem kiedy udało mi się je znaleźć.

Edit: Tytuły też były ok, otagowanie na pewno również. Linki precyzyjnie kierowały do danych podstron. Nie jestem ślepy i czytam ze zrozumieniem, Angel.

miedziak

2011-05-31, 23:57
Czyli żebym teraz nie poj***ł, nie można wrzucać zbyt hardych materiałów nawet w postaci linka do jakiegoś serwisu hostującego typu rapidshare tylko trzeba podać link do innego zwyrolskiego serwisu który ten materiał zamieścił?
Np. powiedzmy że kiedyś ściągnąłem sobie "zwyrolski mix" który kiedyś zrobił i umieścił na sadolu peniseusz. I jeśli chciał bym wrzucić go na nowo w formie linku do rapida to mi nie wolno?

Domyślam się że i tak ciągle nie można wrzucać nekrofilii, pedofilii, zoofilii itd, dla tego podałem przykład "zwyrolskiego mixa" w którym takich ogólnie zakazanych materiałów nie było.

Raven Trismegistos

2011-06-01, 00:05
Nie, chodzi o to, że de facto nie wolno WCALE - ani jako adres do materiału ani samego materiału. Regulamin sam sobie przeczy. Mechanizm strony nie pozwala wrzucać embeddów a regulamin nie pozwala uploadowac na serwis. Błędne koło.

edit. chodzi tylko o NA SERIO bardzo ostre filmy, takie jak te moje.

Hansss

2011-06-01, 00:21
SAdol to przecież ikonka takich rzeczy.

sarahblack

2011-06-01, 06:25
Hansss napisał/a:

SAdol to przecież ikonka takich rzeczy.



Już nią przestaje być. Teraz tylko czekać na likwidację całkowitą harda.



A taka byłam szczęśliwa...

~tip.top

2011-06-01, 08:54
sarahblack napisał/a:

Teraz tylko czekać na likwidację całkowitą harda.


e tam, jako pierwszy poleci temat z kotami :amused:

Lord of Suffering

2011-06-01, 08:59
Jako pierwsze poleci złe traktowanie zwierząt, potem okrucieństwo wobec ludzi, a na koniec choroby, dewiacje pewnie zostaną

sarahblack

2011-06-01, 09:07
tip.top napisał/a:


e tam, jako pierwszy poleci temat z kotami :amused:





ze co k***a?!!

Raven Trismegistos

2011-06-01, 09:51
Sarah, FFS, nie śmieć mi tutaj tymi futrzakami :P to jest poważna sprawa :P