18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JU [*]

freaky • 2022-10-03, 11:40
-Puk, puk!
-Kto tam?
-Na pewno nie Jerzy Urban.


Franciszek nie pie**oli się w tańcu
spoiler

~Angel

2022-10-03, 11:56
A już myślałem że poniedziałek będzie ch*jowy a tu proszę jaka miła niespodzianka :lol:

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-10-03, 12:33
Pokój jego USZY. j***ć komucha. Choć był intelignety, coraz mniej takich.

Manolito666

2022-10-03, 12:49
Wreszcie moje modlitwy zostały wysłuchane

Ajot

2022-10-03, 13:55
I co mu z tego wystawnego życia, ogromnego majątku, skoro zmarł tak młodo?

Bul_od_bytu

2022-10-03, 14:58
Ciekawe czy tak jak Jaruzelski podpisał przed śmiercią nową lojalkę czyli przyjął sakrament :lol:

przewodnik_elektryczny

2022-10-03, 15:09
Tylu dobrych Żydów podczas wojny poszło do gazu a ta uszata komunistyczna k***a przeżyła. Żył stanowczo za długo i niepotrzebnie

fabex

2022-10-03, 15:26
Kurde jak czytam te komantarze na sadisticu i innych portalach: żyd, komunista, ruski agent, onuca , ukrainiec - wszyscy godni nienawiści i najwyższej pogardy. Polacy kochają nienawidzić. Jakby Polakowi przyszło żyć w jakimś utopijnym świecie to by w p*zdu umarł z braku kogoś do nienawidzenia. Ja tam Urbana lubiłem - był inteligentny z poczuciem humoru i pie**olił to co o nim inni myślą. I na j***nym kk poznał się na długo zanim to stało się modne.

Singularis_

2022-10-03, 15:38
fabex napisał/a:

Kurde jak czytam te komantarze na sadisticu i innych portalach: żyd, komunista, ruski agent, onuca , ukrainiec - wszyscy godni nienawiści i najwyższej pogardy. Polacy kochają nienawidzić. Jakby Polakowi przyszło żyć w jakimś utopijnym świecie to by w p*zdu umarł z braku kogoś do nienawidzenia. Ja tam Urbana lubiłem - był inteligentny z poczuciem humoru i pie**olił to co o nim inni myślą. I na j***nym kk poznał się na długo zanim to stało się modne.




Patrzcie! Onuca swoje zale wylewa na sadolu

d-_-bE.Prigozhin61

2022-10-03, 15:55
fabex napisał/a:

Kurde jak czytam te komantarze na sadisticu i innych portalach: żyd, komunista, ruski agent, onuca , ukrainiec - wszyscy godni nienawiści i najwyższej pogardy. Polacy kochają nienawidzić. Jakby Polakowi przyszło żyć w jakimś utopijnym świecie to by w p*zdu umarł z braku kogoś do nienawidzenia. Ja tam Urbana lubiłem - był inteligentny z poczuciem humoru i pie**olił to co o nim inni myślą. I na j***nym kk poznał się na długo zanim to stało się modne.



Ty czerwona onuco.Twoje drzewko genealogiczne przedstawia pewnie strukturę SB wioski na której się pasierz