18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JU [*]

freaky • 2022-10-03, 11:40
-Puk, puk!
-Kto tam?
-Na pewno nie Jerzy Urban.


Franciszek nie pie**oli się w tańcu
spoiler

kulawiec

2022-10-04, 02:34
Bul_od_bytu napisał/a:

czyli przyjął sakrament



h*ja tam przyjął. Wrobili go, bo to była promocja dla KK, że Jaruzel się przed śmiercią nawrócił. Wiem z bezpośredniego źródła.

A Urban pomijając jego gnidowatość, całkiem myślący typ. Nie dosyć, że się pięknie ustawił po okrągłymi stole, to się świetnie bawił potem i niczego mu nie zbywało. A, że mu potem już latało i powiewało, to uwagi miał celne, a humor całkiem przyjemny jak na standardy portalu, nawet się wpisywał w ramy.

kris1978

2022-10-04, 06:56
Rutus napisał/a:

Tu leży Urban Jerzy - pokój jego duszy, trumna się nie domyka bo wystają uszy.



Stare porzekadło jeszcze z mojego dzieciństwa. Bardzo późno ale ziściło się.

Antoni79 napisał/a:

Obszczymurki, gimnazjalni koniobijcy, trzepacze podkołderni, nieletni pederaści i cwe*e. Nie jesteście godni, żeby jemu chorującemu za życia pampersa zmieniać.



No żesz k***a. Mów gdzie cię znajdę

olbrzym

2022-10-04, 12:22
Halman napisał/a:

w końcu tę komunistyczną uszatą k***ę ch*j strzelił...



Z reguły pie**olisz kocopoły, w związku z tym nie sądziłem że dam ci piwo za komentarz. Dzisiaj nadszedł ten wielki dzień, na zdrowie

ellsworth

2022-10-04, 20:49
xPaJaCx napisał/a:

Panowie dajcie spokój z tym że jak ktoś lubił Urbana to onuca itp. Jako że urodziłem się już w XXI wieku to sam o jego przeszłości wiem tyle co z książek, ale rzućcie kamieniem jeśli uważacie że tygodnik NIE nie miał ciętych ripost i nie rozjeżdżał różnych kompromitacji na polskiej scenie politycznej. Co do samego Urbana dokładnie jak z tygodnikiem: jedni nienawidzą za PRL, inni lubią za podejście do siebie i świata. A to że ktoś nie zna komuny nie oznacza że jest onucą



To co ty dzieciaku robisz na tym portalu??

hackme

2022-10-05, 13:11
Tu spoczywa Urban Jerzy
Pokój jego duszy
Trumna mu się nie domyka
Bo wystają uszy