18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żywa pieczeń

Pantilion • 2018-11-10, 11:07
Palenie żywej trzody


Davao

2018-11-10, 11:21
Jedź do pierwszej rzeźni, to się dowiesz co to jest prawdziwe sk***ysyństwo....

Budrys2000

2018-11-10, 11:25
tak mi się kawał z lat 90-tych przypomniał:

Hans mówi do żydów: żydy, dzisiaj na obiad będzie pieczona świnia
żyd: dziękujemy!
Hans: zamknij się świnio!

~PowerBoBass

2018-11-10, 11:36
Davao napisał/a:

Jedź do pierwszej rzeźni, to się dowiesz co to jest prawdziwe sk***ysyństwo....



Akurat byłem w paru ubojniach i nie spotkałem się ze wspomnianym przez Ciebie sk***ysyństwem. Przy dużym przemiale nie ma czasu na zabawy, a przypadkowe nagranie udostępnione w necie na przykład może narobić rabanu, dlatego stosuje się określone procedury i narzędzia do ich wykonywania. Wiadomo, wszędzie się zdarzają zwyrodnialcy ale ogółem to nie średniowiecze już.

Hrabia Drapula

2018-11-10, 12:33
wypalają bakterie, lepiej by było żywcem zakopać chyba

MgrMajster

2018-11-10, 12:36
Można podobną akcję przeprowadzić na Wiejskiej w Warszawie? :evil:

lm65

2018-11-10, 13:11
@up a wiesz jaki to by był smród?

Sobut16

2018-11-10, 13:37
nie no to już k***a przesada

traf

2018-11-10, 15:41
świński holocaust :) niejednemu szwabkowi łezka się pewnie zakręci po obejrzeniu tej relacji :)

StaryIdiota

2018-11-10, 17:07
MgrMajster, wystarczy odciąć ich od koryta, wtedy wszystko "zdechnie".

orpradek

2018-11-10, 21:04
czemu taki krótki ?

ol...........re

2018-11-10, 22:46
Pomyśleć że niemcy tez tak Polaków traktowali.Daje do myślenia.

ellsworth

2018-11-11, 10:02
PowerBoBass napisał/a:



Akurat byłem w paru ubojniach i nie spotkałem się ze wspomnianym przez Ciebie sk***ysyństwem. Przy dużym przemiale nie ma czasu na zabawy, a przypadkowe nagranie udostępnione w necie na przykład może narobić rabanu, dlatego stosuje się określone procedury i narzędzia do ich wykonywania. Wiadomo, wszędzie się zdarzają zwyrodnialcy ale ogółem to nie średniowiecze już.


Wiadać, że planowy holocaust jaki się odbywa przy "produkcji" żywności wydaje ci się już czymś zupełnie natrualnym. Np. na fermach produkujących jajka, kurczaki płci męskiej są odpadem bo nie produkują jajek, więc zaraz po urodzeniu około połowa małych kurczaczków ląduje w szatkownicy.
Pozostała połowa, która miała "szczęście" urodzić się z c*pką są zamykane w klatkach takich, że nie mogą się ruszyć, wyrywane są im dzioby i pazury, a przez całe życie nie zobaczą nawet promienia światła, nie obrócą się, są natomiast faszerowane gigantyczną ilością antybiotyków, żeby przy takim przetrzymywaniu całej fermy nie trafił szlag przez jakąś epidemię. To co robili Niemcy w obozach koncentracyjnych to przy tym całkiem łagodne traktowanie.

~PowerBoBass

2018-11-11, 12:29
ellsworth napisał/a:


Wiadać, że planowy holocaust jaki się odbywa przy "produkcji" żywności wydaje ci się już czymś zupełnie natrualnym. Np. na fermach produkujących jajka, kurczaki płci męskiej są odpadem bo nie produkują jajek, więc zaraz po urodzeniu około połowa małych kurczaczków ląduje w szatkownicy.
Pozostała połowa, która miała "szczęście" urodzić się z c*pką są zamykane w klatkach takich, że nie mogą się ruszyć, wyrywane są im dzioby i pazury, a przez całe życie nie zobaczą nawet promienia światła, nie obrócą się, są natomiast faszerowane gigantyczną ilością antybiotyków, żeby przy takim przetrzymywaniu całej fermy nie trafił szlag przez jakąś epidemię. To co robili Niemcy w obozach koncentracyjnych to przy tym całkiem łagodne traktowanie.



A co ma p*zda to lokomotywy parowej? Tematem były rzeźnie, a nie kury na fermach. I to wplatanie holocaustu. Wyjdź. Ochłoń. Lecz się.

korinogaro

2018-11-11, 12:44
@~PowerBoBass no chyba że jesteś żydem czy muslimem to wtedy nadal znęcasz się nad zwierzętami i podżynasz im gardła na żywca.