18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydzi tęsknią za obozowymi numerami...

PoProstuNIKT • 2021-12-10, 02:48
Premier Izraela Naftali Bennett:
"Zakończyliśmy opracowywanie zaawansowanego SYSTEMU MONITOROWANIA. KAŻDY obywatel Izraela W DOWOLNYM MIEJSCU OTRZYMA OCENĘ OD 1 DO 10..."
Co tam "antyszczepionkowi" foliarze i szury? Idziecie pierwsi do pieców :hitler: :terror:



swampman

2021-12-10, 02:55
ciekawe czy oni sie rozumieja nawzajem bo brzmi to tak jakby zmyslali slowa na biezaco i wymyslali swoj jezyk :lol:

Spoxi14pl

2021-12-10, 06:46
Historia sie powtarza tyle ze zamiast opasek chca zachecic ludzi kodami QRa potem czipami. Ludzie beda ginac i zapie**alac za miske ryzu a mala czas vipów bedzie robila co chce. Plan jest prosty, niewolnictwo plus depopulacja. Po co tyle ludzi skoro roboty i maszyny ich zastapia, ktore nie beda sie buntowac. Szkoda tylko ze takie pieklo szykuja naszym dziecia rodzice ktorzy mysla ze rząd ktory zawsze okradal ludzi to daje im magiczne elixiry na niesmiertelnosc i jeszcze sie tym chwala... Glupota ludzka nie zna granic. Kazdy mysli ze ktos za nich odzyska czasy w ktorych byla wolnosc jeszcze 3 lata temu, i siedza przed Netflixem i mysla ze wszystko bedzie dobrze... Prawda jest taka ze jak nie ruszyta dupy to odbiora Wam doslownie wszystko a na koniec pojdziecie do piachu. Pozdrawiam myslacych ludzi, trzymajmy sie razem jeszcze nie jest za pozno :!:

Halman

2021-12-10, 06:51
Czym się różnią szczepieni od nieszczepionych?




niczym, jedni i drudzy będą i tak będą szczepieni...

Spoxi14pl

2021-12-10, 06:55
Halman napisał/a:

Czym się różni szczepieni od nieszczepionych?
niczym, jedni i drudzy będą i tak będą szczepieni...



A h*ja prawda, bo ci ktorzy sie zakeczupowali to zaraz zejda z tego swiata a ci co jeszcze nie beda na to patrzec i walczyc z psychopatami. Wybieram opcje walki, nie bede stal jak te p*zdy w gettcie do kąpieli/keczupowania

Halman

2021-12-10, 07:24
Spoxi14pl napisał/a:

A h*ja prawda, bo ci ktorzy sie zakeczupowali to zaraz zejda z tego swiata a ci co jeszcze nie beda na to patrzec i walczyc z psychopatami. Wybieram opcje walki, nie bede stal jak te p*zdy w gettcie do kąpieli/keczupowania



a jak sobie taką walkę wyobrażasz? biernie, ukrywając się w piwnicy czy też czynnie poprzez podpalenia punktów szczepień?

nebelwerfer

2021-12-10, 08:18
co tu się dzieje.... wszystkie wolności pójdą się yebać w imię walki z tym gównem ?

ra0mir

2021-12-10, 08:37
nebelwerfer napisał/a:

co tu się dzieje.... wszystkie wolności pójdą się yebać w imię walki z tym gównem ?



i tak siedzisz wiecznie przy kompie piwniczaku :)

Spoxi14pl

2021-12-10, 12:24
[quote="Halman"]a jak sobie taką walkę wyobrażasz? biernie, ukrywając się w piwnicy czy też czynnie poprzez podpalenia punktów szczepień?[/quote
Jak dziadkowie niby oddali życie za twoją wolność? Życiem...
Tak też uczynię aby żadna k***a z koryta nie wzięła na co pracowałem całe życie. Wiemy gdzie mieszkają adresy są udostępnione już dawno. Jeśli tylko ktoś mnie do czegoś zmusi to koktajle wylądują na ludziach którzy w tym siedzą. Koniec z kulturalnymi marszami które buja dają. Czas działać rodacy!