18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydzi się zabawiaja.

XMATE • 2018-05-11, 23:06
A mówią ze tylko nasi księża ostro bawią z ministrantami. Jednak i duchowni "narodu wybranego" maja swoje małe grzeszki. :evil:

:hitler:
:hitler:

Mors_Nigra

2018-05-12, 17:15
@Hrabia Drapula laska jest Armenką, a nie żadną żydówką.

BialyNigger

2018-05-12, 18:03
Ostrzegam z góry że jak wyślę się zdjęcie tych praktyk na fb w wiadomości prywatnej to leci z automatu perm ban albo ban na 3 dni. :mrgreen:

Wiewór

2018-05-12, 18:21
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Niech idzie na główną i wk***ia abraxusa :D


Człowieku ja jestem antyteistą. Wszystkie religie mnie wk***iają tak samo.
Praktyka robienia loda niemowlakowi po obcieciu mu końcówki jest dla mnie po prostu popie**olona po stokroć.
Powinni sk***ysynow pedofilów za to w kryminale na dożywocie zamykać.

remi1982

2018-05-13, 02:44
Abraxus napisał/a:


Człowieku ja jestem antyteistą. Wszystkie religie mnie wk***iają tak samo.
Praktyka robienia loda niemowlakowi po obcieciu mu końcówki jest dla mnie po prostu popie**olona po stokroć.
Powinni sk***ysynow pedofilów za to w kryminale na dożywocie zamykać.



Tak ogólnie gardze tobą. Ale niestety w tym temacie musze sie z Tobą zgodzic. Wszystkie religie są jakieś popie**olone.

janlew

2018-05-13, 09:21
Rw USA rbinów pedofilów jest 2x więcej niż księży, a pastorów 4x więcej . Tyle samo lekarzy czy nauczycieli. Za to mechaników i murarzy jest 100x więcej. A jak już najwięcej jest pedofili wśród bezrobotnych.
PS. Ciekawostką, 40% pedofili to homoseksualiści. Przy reprezętacji 0.4% w społeczeństwie.
PS2. Ale tu mówimy o patologiach, a to co widzimy na filmie, żydy mają na normalne.

Emilian89

2018-05-13, 09:59
Robić afere o kawałek napleta jprd. W dodatku się wywyższać ze jest się narodem wybranym.

longlong7

2018-05-14, 08:10
k***a noza niema?? trzeba miec naj***ne w głowie, a z reszta kazda religia jest poj***na i oczywiscie kazda to ta najwlasciwsza za ktora warto zginac...