18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydzi proszą Polaków o pomoc w odnalezieniu swojego mienia

AnteTheOne • 2019-06-25, 16:23


Takie kwiatki na JewTube.

Ciekawa sprawa bo filmik nie jest publiczny a odnoszę wrażenie, ze chodzi tylko o wywołanie "antysemickich" komentarzy w jakimś celu :-)





A co myśli o tym nasz sadolowy zespól ekspertów?

~sensualna

2019-06-25, 19:06
myślę tak samo jak Hitler

Rozjebie

2019-06-25, 19:33
tomek2302 napisał/a:

Która wersja się Wam bardziej podoba?



Obydwa to dno.
Polecam utwór zespołu Honor - Urodzony białym (Nie mogę wkleić linka, bo nie ma tego na youtube, ale wystarczy wpisać w google)

Ca...........on

2019-06-25, 20:16
Na szczęście nie muszę myśleć, tylko coś tam wiem. A co wiem? No wiem na przykład o czterech przypadkach pamiątek rodzinnych, które zostawili moim krewnym lub znajomym Żydzi i w każdym przypadku w różnych odstępach czasu po wojnie następowały szeroko zakrojone poszukiwania właścicieli, żeby im te przedmioty z wielkim namaszczeniem zwrócić.

Ciekawe, czy Niemcy robili tak samo.

tomasz220289

2019-06-25, 20:42
kazdemu po taczce gruzu i arivederczi.

drukarka666

2019-06-25, 20:51
Proszę jechać od Larviku w górę Norwegii, masa ludzi ma w domach menory, chanukije czy ner tamidy. Oni nawet nie wiedzą co to jest, bo nie ma często na tym gwiazdy Dawida, ot zwykły świecznik sobie myślą. Jako, że za dużo synagog też tam nie było, to większość Żydów z Norwegii została przewieziona do Oslo i tam im skonfiskowano majątek. Potem oczywiście trafili do Generalnej Guberni. Ponoć to wszystko było trzymane gdzieś w jakimś baraku pod Oslo, skąd pewnego dnia mieli to wziąć do Niemiec pociągiem, ale po drodze rząd Quislinga stwierdził, że to przetopi, bo się przyda. No i tak im schodziło, że się wojna skończyła i nikt tego, ani nie zabrał ani nie przetopił. Po wyzwoleniu ludzi pozabierali, bo wtedy wyobraźcie sobie, że była tam bieda podobna jak w polskiej Galicji, a dodatkowo zimno. Jak będąc ze znajomym wspomniałem na ten temat u takich Norwegów, bo właśnie menorę mieli na parapecie, to jak usłyszeli "Quisling" to zobaczyłem takie przerażenie w ich oczach jakbym im Breivika do domu wpuścił.

zomos

2019-06-25, 21:01
I po co to k***a na główną dawać ? Nagłaśniać złodziejom temat? Tak bardzo chcecie kataster płacić ?

krathen

2019-06-25, 21:12
niech pala wroty

Hrodgar

2019-06-25, 21:34
Spoko, oddał bym i wartość utraconego majątku od 1939 roku, pod warunkiem że wpierw uiszczą opłaty za dzierżawę gruntów pod ich obszary zamieszkania, czy grunty za cmentarze i synagogi, na obszarze całej "Polski i Litwy" tak od 14w do roku 1939. Dodam jeszcze tylko że k***a z j***nymi odsetkami ala żydowski bank.

Stary_Wyjadacz_Konserw

2019-06-25, 22:24
Proszę Żydów, my Polacy wszyscy doskonale wiemy, gdzie są wasze zguby, których nie zabraliście podczas emigracji (ucieczki). Mianowicieje, znajdują się w Sejmie i Senacie przy ul. Wiejskiej w Warszawie , a pozostale zguby porozrzucane są po innych państwowych instytucjach, urzędach, sądach i telewizji-dla ułatwienia podpowiemy wam, że z regóły piastuja one ważne i wysokie stanowiska. Zabierzcie je wraz z sobą w p*zdu z naszego Kraju, a My będziemy dozgonnie wdzięczni...

eMCeONe

2019-06-25, 22:31
Chcieli mieć pożywkę na odzewy antysemickie a zrobili film prywatny. Rozprzestrzeńcie to ludziki to im się skala rozdupi i wypieprzą ten film szybciej niż go wstawili.

madufo

2019-06-25, 22:46
Panowie proszę was o przemyślane komentarze. Żydowska fundacja zwana ośrodkiem monitorowania zachowań który wszyscy znamy zapewne lada moment wrzuci wnioski do prokuratury więc o ile nie macie i nie ogarniacie tora to proszę o komentarze, które nie dadzą im pretekstu.

AlaksanderLukaszenka

2019-06-25, 22:51
Nie dajcie się sprowokować i nie piszcie nigdy o Żydach komentarzy typu: j***ć was, Hitler dobrze chciał itd. Im tylko o to chodzi.

pankruk

2019-06-25, 22:52
Robią takie filmiki żeby nas ugłaskać, przyzwyczaić bo się boją. Boją się nas w szale wk***ienia kiedy już odczujemy to, że nas bezczelnie oj***li z majątku, a najbardziej boją się te ch*je w Warszawce.

maveric666

2019-06-25, 22:58
Żydzi kiedy odpowiećie za zbrodnie na narodzie Polskim

hardowski

2019-06-25, 23:03
Łączymy zagładę z przyszłością...

Like wtf? :shock: