18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Żydki

wku11 • 2019-02-10, 14:29
Nie uważacie że powinno się mówić że znaczącą większość ofiar holokaustu stanowili Polacy, z czego najwięcej Ci wyznający judaizm? Naszych obywateli zginęło najwięcej a nikt nigdzie tego nie podkreśla....


mygyry

2019-02-10, 14:47
Obecnie nikogo nie obchodzi kogo ilu zabili, gra toczy się o to komu na ile rachunek wystawić

T3RMINATOR

2019-02-10, 14:47
Ta żyd też polak.

aleleble

2019-02-10, 15:07
My zawsze,byliśmy miedzy młotem a kowadłem.Jestem dumny,że jestem Polakiem.jestem pełen podziwu dla naszego narodu,że pomimo tylu set lat walk,język Polski jak i sama Polska istnieje.W okresie
drugiej wojny światowej wybito sporą ilość Polskiej inteligencji.Ci którzy przetrwali,po wojnie zostali gwałtownie sprowadzeni do parteru.Uważam,że to właśnie dlatego Polska nie ma własnego przemysłu motoryzacyjnego i cyfrowego na światowym poziomie.Teraz,to ,my pokolenie sadistica, jesteśmy w pełni sił.Mamy możliwości i wiedzę na wyciągnięcie ręki.Być patriotą w czasie pokoju znaczy tyle,co dbać o dobro własnego kraju,kształcić się,znać Polską historię.Wychować swoje dzieci,na ludzi uczciwych,potrafiących żyć z innymi w normalnej relacji,ale broniących swojego zdania i prawdy historycznej (w możliwie pokojowy sposób)

Fajnie,że są ludzie prostujący ten chory świat.Piwo za materiał.

Rejti

2019-02-10, 15:21
Prof. Grabowski ostatnio- czyli w zeszłym roku- wyliczył, że w trakcie tzw. III fazy Holokaustu na wieś polską z gett zbiegło ok. 10% żydów. Daje to jakieś 250 tyś. Do końca wojny przeżyło nieco ponad 52 tysiące. Co się stało z pozostałymi prawie dwustoma tysiącami? Część pewnie zmarła z chłodu, głodu i chorób, na skutek niemieckich obław itd. Ale ich przetrwanie zależało przede wszystkim od postawy polskich chłopów. Jaka mogła być ich postawa, jeśli do końca wojny ostała się ledwie piąta część z niedobitków która zbiegła z gett? Wywnioskujcie sobie to sami.
Żydów nie lubię i zawsze będę to podkreślał, bo to wstrętna nacja która swoim rasizmem i ultranacjonalizmem bije wszystkie inne nacje na głowę, i odpowiada za większość przekrętów finansowych XX i XXI wieku, ale szopka którą odstawia Wiejska i służby pomocnicze z IPN na czele- to jest żałosne. Heroizm jest wyjątkową postawą, zaprzeczeniem woli przetrwania i dlatego gadanie, że wszyscy Polacy byli bohaterami jest połamanym pie**oleniem. Z drugiej strony nie powinniśmy osądzać większości Polaków za ich postawę, bo przede wszystkim zależało im na przetrwaniu. Ale ubieranie wszystkiego w ładne ciuszki i popie**alanie jak to bohaterscy byli synowie naszego narodu przypomina mi propagandę rodem z krajów afrykańskich.

panta_rhei

2019-02-10, 15:28
Polacy Polakom zgotowali ten los?

POPEJE

2019-02-10, 16:02
żyd żydowi żydem



czy to podchodzi pod mowe nienawisci?

mamurra

2019-02-10, 16:47
Katie napisał/a:

Prof. Grabowski ostatnio- czyli w zeszłym roku- wyliczył, że w trakcie tzw. III fazy Holokaustu na wieś polską z gett zbiegło ok. 10% żydów



Skąd ta liczba?

ProVVe

2019-02-10, 16:55
Dawno to mówiłem... Myślisz, że świat to obchodzi? Amerykusy to w większości idioci, żydy na to nie pozwolą bo tracą swój atut "holocaustu", a jedyne co jest istotne to zamykać usta "mowa nienawiści". Przykład jak na żyda powiesz "Ty zydzie" to jest to dla niego obelga... Paranoja j***na bo jak mnie nazwaliby "Ty Polaku" albo nie wiem dajmy na to "katoliku" (a nie czuje się nawet nim) to miałbym w dupie... Na czarnego nie można mówić czarny hahaha. Takim oto sposobem można nadal robić piekło na świecie... I nikt nie może wytykać ich działań w takiej chociażby Palestynie albo chęć bycia jedynym krajem z atomem na wschodzie.

freaky

2019-02-10, 17:13
Ale ja od dawna mówię, że analogicznie Hindusi mogliby domagać się rekompensat od Niemiec za to, że ci mordowali Cyganów.

UPAdlina

2019-02-10, 17:34
Zgadza się. To byli Polacy wyznający żydajzm. A syjonistyczni lichwiarze wywęszyły i wymyślili szwindel na lata i pod parasolem zwanym antysemityzmem [współcześni osadnicy i zarazem okupanci Palestyny nie są Żydami! To przyjezdni [akcja MOST i inne...] z całego świata wyznawcy żydajizmu!]
Zatem chyba wszystko jasne. Mądrej głowie dość po słowie.

SuchyHarry

2019-02-10, 19:22
Polacy zorganizowali sobie holocaust i sami się w nim zaj***li, żeby mieć alibi.... No no, takiej teorii to k***a jeszcze nie widziałem.

atocha8

2019-02-10, 20:08
A teraz Polska będzie płacić za udzieloną pomoc żydom 350 miliardów dolarów ustawa s 447 podpisana przez trampa!!!!!!!!!!!!

Al...........is

2019-02-10, 20:47
Mi nie jest szkoda żadnego wymordowanego żydostwa! Nie współczuję im i nie mam zamiaru ubolewać nad tą parszywą nacją! Nawet się cieszę, że nadal gdzieś giną :) Żal mi tylko tych mordowanych Palestyńczyków, przez te k***y żydowskie :(