18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żyd żydowi żydem

~Velture • 2018-01-04, 04:53
Wasi ulubieńcy 8-)


BigCohones

2018-01-04, 08:16
Znieczulenie przed obrzezaniem :)

nowynick

2018-01-04, 09:02
Velture napisał/a:

Wasi ulubieńcy 8-)



ehh i znowu wyjdę na lewaka. Ilu znacie żydów? Ale tak osobiście a nie ze słyszenia że jakiś tam polityk to tak naprawdę Rubinstein i najlepiej by go do komory nie koryta...? Ja osobiście jednego, poznałem kilka lat temu, zaproponował mi współpracę w handlu (nie wiedziałem nawet że jest Żydem). Zarobiłem wspólnie z nim masę kasy specjalnie się nie przemęczając - miałem z 4 godzin handlu w weekend nawet i po 500-600 zł dziennie na czysto. Gość ma polskie imię a o nazwisko szczerze nigdy nie pytałem. Ostatnio jak odbierał ode mnie towar pod koniec sezonu przyjechał z Gwiazdą Dawida na szyi, jakoś mu z miejsca nie wyj***łem i nie kazałem wypie**alać do Izraela :D . No i co ja mam o tym jednym jedynym poznanym żydku złego powiedzieć?

janlew

2018-01-04, 09:44
Velture napisał/a:

Żyd żydowi żydem


Fakt, nawet jeśli nie "pełnokrwisty".


Noside

2018-01-04, 11:53
nowynick napisał/a:

Ilu znacie żydów?


Żydów w Polsce przecież nie ma

nonsensopedia napisał/a:


Jednak, jako że Polska jest dziwacznym krajem, to mimo braku Żydów:

Drukuje się w niej gazety (przede wszystkim Wyborczą) w języku jidysz, subwencjonowane przez polskich podatników i przeznaczone dla nieistniejącego odbiorcy.
Powstają przedszkola i szkoły żydowskie, do których nie uczęszczają żadne dzieci, no bo niby skąd je wziąć.
Istnieją specjalne żydowskie telefony zaufania, pod które nikt nie dzwoni.
Odtwarza się żydowskie dzielnice miast, włącznie ze sklepikami, kawiarniami i restauracjami, które straszą pustkami.
Organizuje się konferencje, sympozja i zjazdy poświęcone tematyce żydowskiej, w których nikt nie bierze udziału.
Publikuje się liczne książki na tematy żydowskie, których nikt nie czyta.
Urządza się muzea poświęcone historii Żydów, do których nikt nie chodzi.
Żydzi zajmują najwyższe stanowiska państwowe, ale nie jest w dobrym tonie mówienie o tym na głos.
Żydzi odzyskują swoje (i niekoniecznie swoje) mienie w myśl słów „wasze ulice, nasze kamienice Aj waj!”
Jedni Żydzi przepraszają innych Żydów w imieniu Polaków za błędy i wypaczenia komunizmu, którego zrealizować się Żydom niestety nie udało.
Obowiązkowym prezentem z okazji ślubu, chrztu, pogrzebu i innych uroczystości rodzinnych o charakterze religijnym jest portret Żyda liczącego pieniądze, gwarantujący powodzenie finansowe u obdarowanego, a być może i u artysty zajmującego się masową produkcją tych talizmanów.
To wszystko razem świadczy o olbrzymim antysemityzmie w kraju, w którym przecież brak jest Żydów.


Maxi96

2018-01-04, 12:00
Tak patrze na to i nie wydaje wam się (po konstrukcji twarzy) że oni nie są zbyt podobni do siebie? Pomijając gościa na pierwszym planie z uśmiechem :idzwch*j:


Może oni tak samo jak araby? Wiecie wszystko zostaje w rodzinie :krejzi:

Kamil10923

2018-01-04, 15:33
aaa ... no powiem szczerze dziwne obrzedy ale skoro tak maja to ich sprawa..

botspam

2018-01-04, 15:37
nic mu będzie miał kask

htp

2018-01-04, 16:26
z3r0c00l1337 napisał/a:

j***ć żydów.


Ja bym wolał Żydówkę, ale w dzisiejszych czasach nie wypada krytykować preferencji seksualnych.

~Velture

2018-01-04, 18:00
nowynick napisał/a:



Ilu znacie żydów? Ale tak osobiście a nie ze słyszenia że jakiś tam polityk to tak naprawdę Rubinstein i najlepiej by go do komory nie koryta...?


Chodziłem do liceum gdzie ponad 50% uczniów stanowili żydzi i to mi wystarczy.

Oczywiście znam paru normalnych żydów ale ci z liceum to po trupach do celu a ich najlepsza taktyka to sprowokować kogoś albo podpie**olić aby się pozbyć konkurencji.

Cytat:


Ja osobiście jednego, poznałem kilka lat temu, zaproponował mi współpracę w handlu (...) Gość ma polskie imię a o nazwisko szczerze nigdy nie pytałem. Ostatnio jak odbierał ode mnie towar(...)


Co to k***a za handel gdzie nie wiesz jak nazywa się twój kontrahent?
Dragami handlowałeś czy fajkami bez akcyzy?

mazga50

2018-01-04, 18:23
Nie ma to jak sprezentować wstrząs mózgu na bar micwę...