18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Żyd pozwał Boga

pi...........ja • 2016-05-11, 20:50
Bóg został pozwany za niesprawiedliwość.

Mieszkaniec Izraela złożył pozew przeciwko Bogu w sądzie w Hajfie. Według The Times of Israel, mężczyzna skarżył się, że Stwórca od niedawna jest „skrajnie niesprawiedliwy" dla niego. Bóg jako pozwany, jak wskazano w protokole z posiedzenia, nie pojawił się w sądzie.

Sędzia Ihsan Kanaan uznał, że roszczenia są urojone i zasugerował, że obywatel „powinien szukać pomocy u kogoś innego…”. Dziennik zwraca uwagę, że poszkodowany skarżył się na Boga, bo trzy lata próbował zbliżyć się do niego i nic z tego nie wyszło. Na przeszkodzie stanąć miała policja, która utrudniała dostęp do Stwórcy.
http://innemedium.pl/wiadomosc/mieszkaniec-izraela-zlozyl-pozew-przeciwko-bogu

I jak tu się dziwić, że byli ciągani po pustyni i rażeni plagami :-)

KolekcjonerDobrego

2016-05-11, 21:10
była taki kawał, chyba jeszcze przed II Wojną Światową:
Żyd uskarża się do Boga:
- za co? za co mnie tak dręczysz, za co te wszystkie męki, żona mnie zdradza, sklep plajtuje, dzieci nie szanują, ja w chorobie, za co? za co to wszystko?!!
Bóg:
- Bo Cię nie lubię!

nerusss

2016-05-11, 21:21
@up jak widać ich nikt nie lubi ^^

mygyry

2016-05-11, 21:26
Dziwne, że mu nie przysądzili odszkodowania od Watykanu, pewno nie chciał się podzielić

_R...........s_

2016-05-11, 21:29
Jak zwykle jakieś ch*jowe źródło to i ch*jowo napisany news. Jeśli żyd pozywa boga to pozywa Jahwe, tylko chrześcijański bóg nazywa się Bóg (to trochę jak kota nazwać Kot, ale nie mój cyrk, nie moje małpy). Sam fakt, ze to żydzi wymyślili chrześcijańskiego boga nie sprawia, że to ten sam wymyślony przyjaciel.

~Velture

2016-05-11, 21:33
Chyba i tak nic nie pobije tego idioty co pozwał sam siebie o odszkodowanie i wygrał a jako ,że nie miał z czego zapłacić to ubezpieczyciel zapłacił.

Nie pamiętam dokładniej o co chodziło ale zgadnijcie w jakim kraju to się zdarzyło.

Radysh

2016-05-12, 00:25
To nie żydzi byli splagowani jeno Egipt-cjanie.

Faraon nie chciał ich (piechurów
morza czerwonego) wypuścić
to się bogu wk***ił
i plag sztuk dziesięć posłał.

Mojżesz pośredniczył.

A później to sam bogu "napruty
jakimiś winami (Doda™)" Ciągał ich
po pustyni...

Ale nie będę spoilerował.

Przeczytaj ST & NT to zakumasz.

Swoją drogą oba tomy to niezły hardkor.

Polecam!

PS No, żeby ateusz musiał prostować.
Wstyd waść!

Oponka

2016-05-12, 11:16
@up ateiści są jak weganie i studenci prawa. nie musisz ich o nic pytać: sami ci powiedzą kim są :homer:

Radysh

2016-05-12, 14:36
Oponka napisał/a:

@up ateiści są jak weganie i studenci prawa. nie musisz ich o nic pytać: sami ci powiedzą kim są :homer:



Oczywiście!
Jestem z tego dumny a nawet nadęty.

TB303

2016-05-12, 18:15
Oponka napisał/a:

@up ateiści są jak weganie i studenci prawa. nie musisz ich o nic pytać: sami ci powiedzą kim są :homer:


Hej... jestem ateistą i nie wierzę w boga. Fajnie, nie? :amused:

imblue

2016-05-12, 21:40
Rozprawa na sądzie ostatecznym

cypher

2016-05-12, 23:06
jak sie czyta tego typu info to człowiek sie zastanawia skąd ten stereotyp o żydach

Wiewór

2016-05-13, 08:32
RottenFetus napisał/a:

Jak zwykle jakieś ch*jowe źródło to i ch*jowo napisany news. Jeśli żyd pozywa boga to pozywa Jahwe, tylko chrześcijański bóg nazywa się Bóg (to trochę jak kota nazwać Kot, ale nie mój cyrk, nie moje małpy). Sam fakt, ze to żydzi wymyślili chrześcijańskiego boga nie sprawia, że to ten sam wymyślony przyjaciel.


allah, jahwe i bóg to dokładnie ten sam bóg.