18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życzenia świąteczne

PlMichal • 2015-12-23, 00:14

Co te kitajce nie wymyślą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rubin69

2015-12-23, 00:21
to ze kitajka na filmiku to wcale nie znaczy ze to kitajce wymyśliły!

KokoniastyGad

2015-12-23, 00:42
Z tego co ja wiem to hameryka wymyśliła te "renifery" do rozbrajania min. Potem jednak wpadli na pomysł na zamontowanie na nich karabinków. Dopiero faza testów ale zobaczymy co im z tego wyjdzie.

br...........or

2015-12-23, 00:46
To jest Boston dynamics, od samego początku to była Amerykańska firma także tyle to związku z kitajcami co babka na "saniach". A te renifery to już dużo pomysłów mieli, od zwiadowców przez tragarzy plecaków po bojowe maszynki dla wojska.

iI...........Ii

2015-12-23, 00:54
Ja to widzę trochę inaczej:


hello_world

2015-12-23, 00:59
Boston Dynamics, Big Dog, nie ma za co ;)

wino666

2015-12-23, 09:40
gdzie sranie i rzyganie do japy ? gdzie pytam :krejzi:

saves

2015-12-23, 16:00
Wersja testowa



białywęgorz

2015-12-23, 22:20
@Metalowy_Sadysta
Nie sraj się. W gruncie rzeczy jest w ch*j trudne stworzyć u robota samoświadomość - raz z powodów technicznych, że była by potrzebna przech*jałą moc obliczeniowa a dwa, że każda sztuczna inteligencja musi być sterowana przez system - który musi napisać człowiek. System może się zj***ć, ale nie zbuntuje się przeciwko człowiekowi, bo to podbiega pod samoświadomość. Tej z kolei nie będziemy mogli przez dłuugi czas stworzyć w tak idealnym stopniu, żeby inteligencja sztuczna = ludzkiej, a jeśli dojdzie już do czegoś takiego, to owy system będzie można zabezpieczyć innym zewnętrzyn systemem bez samoświadomości, do którego nie będzie miał dostępu system nadrzędny. Bardziej obawiałbym się przecięcia władzy nad robotami przez jakiegoś ch*ja który wgra im update'a KillThemAll tybu j***ne islamskie gówno. Ejmen :)

iI...........Ii

2015-12-24, 00:22
Erdo napisał/a:

@Metalowy_Sadysta
Nie sraj się.



Po tym miałem przestać czytać, bo widać Twój niski poziom, zważywszy na poruszany temat. Jednak odpiszę Ci, żeby pokazać Twoją głupotę. Gdzie ja pisałem coś o inteligentnych robotach posiadających samoświadomość? Nigdzie. Chciałem jedynie pokazać, że ocieplają wizerunek wojskowych robotów, a wiadomo do czego będą przeznaczone.
Jak widać, sporo osób to zrozumiało bez problemu w przeciwieństwie do Ciebie.
Po prostu wystarczy, że rząd pośle swoje roboty na wojnę i każdy taki robot będzie zdalnie sterowany (lub będzie można sterować całymi grupami robotów), jak dzisiaj drony, które z resztą stają się coraz bardziej samodzielne. Samoświadomość nie jest potrzebna robotom, żeby zabijały ludzi, wystarczy je odpowiednio zaprogramować, do czego mają strzelać. Może też być tak, że roboty mogą coś niewłaściwie zinterpretować przy wybieraniu celu, dlatego autonomiczne roboty nie mają pozwolenia(póki co), żeby mogły decydować same kogo zabić, ale to z czasem się zmieni. Jak wiadomo Boston Dynamics tworzy roboty dla wojska, a to już jest dość wymowne. Roboty, to po prostu nowa broń.
Nie pozdrawiam.

białywęgorz

2015-12-24, 00:29
Metalowy_Sadysta napisał/a:


Po tym miałem przestać czytać [...]



Poprawię się, co by było grzeczniej i bardziej wyrafinowanie Pluszowy_Sadysto. Nie lękaj się! Głupotę od razu... :badyl:

Metalowy_Sadysta napisał/a:


Jak widać, sporo osób to zrozumiało bez problemu w przeciwieństwie do Ciebie.



Jakie osoby masz na myśli. Te które nie napisały komentarza w podzięce za twój film albo dające po prostu piwo jak ja? Aha. Gratuluję twojego toku myślenia. :)

Mój błąd może wynikać z tego, że filmik zinterpretowałem jako potencjalną obawę przed inwazją robotów. Nie oglądałem nawet Terminatora (o ile to jest to) więc w sumie to ch*j wie co chciałeś przekazać pisząc Ja to widzę trochę inaczej. i wstawiając owy filmik z dwoma scenami - w tym robota rozdeptującego czaszkę który wygląda tak, jak by miał ową samoświadomość. No weź się k***a domyśl o co Tobie chodzi. Nie, nigdzie nie poruszyłeś tematu samoświadomości, ale... czy ja go nie mogłem po prostu poruszyć? :facepalm:

Metalowy_Sadysta napisał/a:


Jak widać, sporo osób to zrozumiało bez problemu w przeciwieństwie do Ciebie.



Tak, tylko.. jakie osoby masz na myśli? Te które nie napisały komentarza w podzięce za twój film albo dające po prostu piwo jak ja? Aha. Gratuluję twojego toku myślenia. :)

Czuję się jak bym swoim 'Nie sraj się.' wk***ił pół miasta :roll:
A ja pozdrawiam, bo w sumie to ch*j wie o co Ci chodzi.