18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Życzenia dla Sadoli

argad • 2014-01-01, 00:28
Powtórki grudnia siedemdziesiąt
Aresztowań za paragrafów sześćdziesiąt
Powrotu do władzy Jaruzelskiego
Przywrócenia Stanu wojennego
Policyjnej godziny
Utraty rodziny
Upadku Demokracji
Gospodarki stagnacji
Biedy, głodu i mroku
W 2014 roku



Jako, że Sadistic ostatnio jest mało sadystyczny. Czas przegiąć :)

wormarder

2014-01-01, 13:51
@vass

nie pisz że Korwin to idiota bo cie zmasakruje :hitler:

cherry110

2014-01-01, 15:45
I żeby tak panował Korwin Krul

rksrobert

2014-01-01, 16:04
@upy, no tak bo poza demokracją i dyktaturą to nic nie ma.

Zarammoth

2014-01-01, 16:24
roodyeo napisał/a:


"Wiadomo, że ludzi głupich jest więcej, a w demokracji rządzi większość, jakie są tego skutki widzimy - powiedział p. Janusz Korwin-Mikke" żeby nie było, że jestem odosobniony w swojej opinii.


Dziwnym trafem każdy kto tak uważa, automatycznie ustawia się jako reprezentant grupy "mądrej" i chce by jego głos się liczył...
:lodowka:

tranzystor

2014-01-01, 17:53
roodyeo napisał/a:

co jak co, ale upadku demokracji to wszystkim życzę :)



I Kórwin na prezydenta ;-)

Catacombe

2014-01-01, 18:54
roodyeo napisał/a:



A Ty zajrzyj sobie np. do Francji, gdzie podatki sięgają 75% a ciemnych imigrantów jest więcej niż białych francuzów.
No i jeszcze:
"Wiadomo, że ludzi głupich jest więcej, a w demokracji rządzi większość, jakie są tego skutki widzimy - powiedział p. Janusz Korwin-Mikke" żeby nie było, że jestem odosobniony w swojej opinii.



Zaś pie**olenie że we Francji to co drugi to ciapaty? Jedz tam kiedyś może to sie przekonasz,a nie powtarzasz pie**olenie inteligentych użytkowników sadola, którzy podobnie jak ty sylwestra spędzili z polsatem

vass

2014-01-01, 19:34
xiontZ napisał/a:

użyszkodnik vass to po prostu część tej głupiej większości i zabolało go trochę ;-)


Tak Ty i tobie podobni wyborcy Korwina całe 0,7% społeczeństwa, najmądrzejsi na świecie.

Aravorn

2014-01-01, 19:41
Ja uważam, że jest potrzebna nowa siła polityczna, na wstępie zaznaczę przed tym, co napiszę teraz:
mimo tego, że jest źle i naprawdę dużo osób to widzi, dlaczego JKM ma nadal poparcie na poziomie błędu statystycznego? :D

roodyeo

2014-01-01, 19:46
Zarammoth napisał/a:


Dziwnym trafem każdy kto tak uważa, automatycznie ustawia się jako reprezentant grupy "mądrej" i chce by jego głos się liczył...
:lodowka:



Nie ustawiam się w żadnej mądrej grupie, uważam jedynie, że system, w którym głos zawszonej k***y dającej dupy za działkę hery jest tak samo ważny jak głos profesora politechniki za nie najlepszy.

Catacombe napisał/a:



Zaś pie**olenie że we Francji to co drugi to ciapaty? Jedz tam kiedyś może to sie przekonasz,a nie powtarzasz pie**olenie inteligentych użytkowników sadola, którzy podobnie jak ty sylwestra spędzili z polsatem



Napisałem ciemnych, czyli nie tylko ciapatych. Ale jeżeli dla ciebie wyznacznikiem inteligencji jest to co ludzie robią w sylwestra to co bym nie napisał i tak prawdopodobnie do ciebie nie dotrze.

Nie chcąc kontynuować bezsensownej internetowej kłótni, życzę wszystkim tak zajebistego nowego roku, żeby jednymi problemami było masakrowanie ludzi o innych poglądach w internecie ;-)

tak tak wiem z takim tekstem to na kwejka