18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Życiowy

Himmler • 2017-04-27, 23:35
Zmarł twórca słownika T9. Niech mu ziemia lepką Będzin.

:idzwch*j:

wdiko

2017-04-29, 03:34
Z iq ameby nie ogarniesz t9. Nawet na smartfonie zajebście działa. Samouczący się słownik. Słowa z wiadomości jak i maili czy innych apek + wgrany słownik polski. ale analnifabeci nie ogarna bo Ó czy U to jeden ch*j dla nich dlatego im nie działa.

Cross9819

2017-04-30, 15:08
Tutaj nie chodzi o mechanikę klawiatury, każda ma inną. Problem leży we wprowadzaniu znaków. Muszę przyznać, że na lata, w których była stosowana klawiatura T9, było to świetne rozwiązanie. Lecz w czasach gdy mamy smartfony i skalowanie ekranów nic nie równa się z klawiaturą qwerty. Może jesteś na tyle zacofany, że nie wiesz jak przestawić swoją klawiaturę i nie wiesz, że inne typy klawiatur też mają słowniki, kopiowanie, emotikony i znaki specjalne !WOW!

edit: Dostaniesz medal z kartofla jeśli uda ci się użyć funkcji swape na T9 :mrgreen:

niemamskarpet.

2017-05-09, 22:41
klawiatury w telefonach wrócą na rynek z wielkim hukiem, każdy dorosły szanujący się człowiek używa smartfona bo musi ale przy każdym pisaniu wiadomości czy maila wk***ia się i tęskni za klawiaturą qwerty np jak były w BB.

Apple wypuszcza hybrydę z klawiaturą a to dopiero początek, nie mogę się doczekać kiedy w końcu będe miał spowrotem klawiaturkę qwerty w telefonie.